Jarní trojúhelník 2017ne 30.04.2017 17:58
Výsledky s mezičasy - Etapa 3vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D10C (9)2,5 km8 K
místoStČíJménoČas
1(101)2(102)3(103)4(104)5(105)6(106)7(107)8(100)Cíl
 
1Gelnerová Markéta33:393:16+0:19(3)8:45+0:27(3)14:35+0:09(2)17:19+0:57(2)22:36+0:26(2)24:060:00(1)30:480:00(1)32:480:00(1)33:390:00(1)
KRL Kometa Kralovice3:16+0:19(3)5:29+0:14(2)5:50+0:07(2)2:44+0:48(3)5:170:00(1)1:30+0:11(2)6:42+1:21(5)2:00+0:11(3)0:51+0:04(5)
 
2Bauerová Aneta37:493:46+0:49(6)12:50+4:32(5)18:40+4:14(5)21:21+4:59(4)26:46+4:36(3)28:37+4:31(3)35:12+4:24(2)37:01+4:13(2)37:49+4:10(2)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary3:46+0:49(6)9:04+3:49(5)5:50+0:07(2)2:41+0:45(2)5:25+0:08(2)1:51+0:32(5)6:35+1:14(4)1:490:00(1)0:48+0:01(2)
 
3Mayerová Daniela40:032:570:00(1)8:30+0:12(2)14:260:00(1)16:220:00(1)22:100:00(1)24:12+0:06(2)36:44+5:56(3)39:08+6:20(3)40:03+6:24(3)
KSH OB Kašperské Hory2:570:00(1)5:33+0:18(3)5:56+0:13(4)1:560:00(1)5:48+0:31(4)2:02+0:43(6)12:32+7:11(7)2:24+0:35(6)0:55+0:07(6)
 
4Mišeková Kateřina41:473:34+0:37(4)16:53+8:35(8)22:36+8:10(8)25:23+9:01(7)30:49+8:39(4)32:35+8:29(4)38:59+8:11(4)41:00+8:12(4)41:47+8:08(4)
KAM OK Kamenice3:34+0:37(4)13:19+8:04(8)5:430:00(1)2:47+0:51(4)5:26+0:09(3)1:46+0:27(3)6:24+1:03(3)2:01+0:12(4)0:470:00(1)
 
5Bodurková Denisa45:473:03+0:06(2)8:180:00(1)15:07+0:41(3)18:20+1:58(3)36:26+14:16(7)37:45+13:39(5)43:06+12:18(5)44:56+12:08(5)45:47+12:08(5)
KRL Kometa Kralovice3:03+0:06(2)5:150:00(1)6:49+1:06(6)3:13+1:17(6)18:06+12:49(8)1:190:00(1)5:210:00(1)1:50+0:01(2)0:51+0:03(3)
 
6Peřinová Eliška52:334:28+1:31(7)11:01+2:43(4)18:32+4:06(4)23:40+7:18(5)35:40+13:30(6)42:16+18:10(7)48:35+17:47(6)51:38+18:50(6)52:33+18:54(6)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary4:28+1:31(7)6:33+1:18(4)7:31+1:48(7)5:08+3:12(7)12:00+6:43(7)6:36+5:17(7)6:19+0:58(2)3:03+1:14(7)0:55+0:08(8)
 
7Sobotová Kateřina53:356:11+3:14(8)15:58+7:40(7)22:04+7:38(6)31:40+15:18(8)38:25+16:15(8)40:12+16:06(6)50:33+19:45(7)52:40+19:52(7)53:35+19:56(7)
VPM KOS Slavia Plzeň6:11+3:14(8)9:47+4:32(7)6:06+0:23(5)9:36+7:40(8)6:45+1:28(5)1:47+0:28(4)10:21+5:00(6)2:07+0:18(5)0:55+0:07(6)
 
 
Gregorová Alicedisk3:39+0:42(5)12:54+4:36(6)22:20+7:54(7)25:07+8:45(6)33:26+11:16(5)48:48+24:42(8)-----55:0956:00
CTB SK OB Chotěboř3:39+0:42(5)9:15+4:00(6)9:26+3:43(8)2:47+0:51(4)8:19+3:02(6)15:22+14:03(8)6:210:51+0:03(3)
 
Šitrová Štěpánkanest.
LPM OK Lokomotiva Plzeň
 
 
 
 
D12B (19)3,2 km8 K
místoStČíJménoČas
1(140)2(104)3(126)4(127)5(128)6(138)7(132)8(100)Cíl
 
1Šimšová Pavla35:263:180:00(1)10:33+0:41(2)14:480:00(1)19:050:00(1)24:10+0:32(2)29:49+0:42(2)33:06+0:22(2)34:430:00(1)35:260:00(1)
MFP VŠSK MFF UK Praha3:180:00(1)7:15+1:42(6)4:15+0:34(4)4:17+0:01(2)5:05+1:02(6)5:39+0:10(3)3:17+1:06(3)1:370:00(1)0:43+0:04(3)
 
2Blahutová Martina37:084:44+1:26(11)11:22+1:30(4)15:06+0:18(2)19:22+0:17(2)23:380:00(1)29:070:00(1)32:440:00(1)36:18+1:35(2)37:08+1:42(2)
MFP VŠSK MFF UK Praha4:44+1:26(11)6:38+1:05(4)3:44+0:03(3)4:160:00(1)4:16+0:13(3)5:290:00(1)3:37+1:26(7)3:34+1:57(18)0:50+0:11(10)
 
3Kulová Laura39:163:41+0:23(4)15:24+5:32(12)19:05+4:17(6)23:24+4:19(5)27:33+3:55(4)33:08+4:01(3)36:39+3:55(3)38:22+3:39(3)39:16+3:50(3)
ONO SKOB Ostrov3:41+0:23(4)11:43+6:10(12)3:410:00(1)4:19+0:03(3)4:09+0:06(2)5:35+0:06(2)3:31+1:20(6)1:43+0:06(3)0:54+0:15(15)
 
4Kožíšková Kateřina40:095:09+1:51(14)10:42+0:50(3)17:11+2:23(4)21:51+2:46(3)26:42+3:04(3)35:26+6:19(4)37:37+4:53(4)39:21+4:38(4)40:09+4:43(4)
LPM OK Lokomotiva Plzeň5:09+1:51(14)5:330:00(1)6:29+2:48(13)4:40+0:24(6)4:51+0:48(4)8:44+3:15(11)2:110:00(1)1:44+0:07(4)0:48+0:09(8)
 
5Balejová Julie42:523:25+0:07(2)19:20+9:28(13)23:02+8:14(10)27:23+8:18(8)31:26+7:48(6)37:09+8:02(5)40:30+7:46(5)42:12+7:29(5)42:52+7:26(5)
KAM OK Kamenice3:25+0:07(2)15:55+10:22(13)3:42+0:01(2)4:21+0:05(4)4:030:00(1)5:43+0:14(4)3:21+1:10(4)1:42+0:05(2)0:40+0:01(2)
 
6Postránská Adéla45:274:06+0:48(6)9:520:00(1)15:31+0:43(3)22:38+3:33(4)29:54+6:16(5)37:44+8:37(6)41:09+8:25(6)44:40+9:57(6)45:27+10:01(6)
MLA MLOK Mariánské Lázně4:06+0:48(6)5:46+0:13(2)5:39+1:58(7)7:07+2:51(13)7:16+3:13(13)7:50+2:21(6)3:25+1:14(5)3:31+1:54(17)0:47+0:08(7)
 
7Vlašímská Bára48:433:40+0:22(3)14:40+4:48(11)19:21+4:33(8)26:05+7:00(6)31:52+8:14(7)39:49+10:42(7)45:54+13:10(7)47:51+13:08(7)48:43+13:17(7)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary3:40+0:22(3)11:00+5:27(11)4:41+1:00(5)6:44+2:28(10)5:47+1:44(11)7:57+2:28(7)6:05+3:54(15)1:57+0:20(5)0:52+0:13(14)
 
8Ševčíková Anežka50:144:55+1:37(12)12:41+2:49(9)19:05+4:17(6)26:49+7:44(7)34:10+10:32(9)41:57+12:50(8)46:26+13:42(8)49:17+14:34(8)50:14+14:48(8)
ONO SKOB Ostrov4:55+1:37(12)7:46+2:13(7)6:24+2:43(11)7:44+3:28(15)7:21+3:18(14)7:47+2:18(5)4:29+2:18(12)2:51+1:14(16)0:57+0:18(16)
 
9Urbánková Eva50:175:08+1:50(13)11:23+1:31(5)17:30+2:42(5)27:57+8:52(9)33:35+9:57(8)42:56+13:49(9)47:16+14:32(9)49:31+14:48(9)50:17+14:51(9)
ONO SKOB Ostrov5:08+1:50(13)6:15+0:42(3)6:07+2:26(8)10:27+6:11(18)5:38+1:35(8)9:21+3:52(15)4:20+2:09(11)2:15+0:38(7)0:46+0:07(4)
 
10Holíková Simona51:383:56+0:38(5)21:23+11:31(14)26:36+11:48(11)30:57+11:52(11)35:51+12:13(10)44:03+14:56(10)48:02+15:18(10)50:39+15:56(10)51:38+16:12(10)
ONO SKOB Ostrov3:56+0:38(5)17:27+11:54(15)5:13+1:32(6)4:21+0:05(4)4:54+0:51(5)8:12+2:43(8)3:59+1:48(8)2:37+1:00(14)0:59+0:20(18)
 
11Folprechtová Julie54:255:16+1:58(15)12:21+2:29(6)19:41+4:53(9)28:09+9:04(10)36:18+12:40(11)46:59+17:52(11)51:14+18:30(11)53:34+18:51(11)54:25+18:59(11)
VSP USK Praha5:16+1:58(15)7:05+1:32(5)7:20+3:39(14)8:28+4:12(17)8:09+4:06(17)10:41+5:12(16)4:15+2:04(10)2:20+0:43(8)0:51+0:12(11)
 
12Zmarzláková Olga59:284:37+1:19(9)12:36+2:44(8)28:40+13:52(13)36:04+16:59(13)43:07+19:29(13)52:07+23:00(12)56:11+23:27(12)58:37+23:54(12)59:28+24:02(12)
KRL Kometa Kralovice4:37+1:19(9)7:59+2:26(8)16:04+12:23(16)7:24+3:08(14)7:03+3:00(12)9:00+3:31(13)4:04+1:53(9)2:26+0:49(9)0:51+0:12(11)
 
13Gelnerová Anna64:384:39+1:21(10)27:26+17:34(16)33:40+18:52(14)40:05+21:00(14)48:09+24:31(14)56:31+27:24(14)61:18+28:34(14)63:47+29:04(14)64:38+29:12(13)
KRL Kometa Kralovice4:39+1:21(10)22:47+17:14(16)6:14+2:33(9)6:25+2:09(8)8:04+4:01(16)8:22+2:53(10)4:47+2:36(13)2:29+0:52(11)0:51+0:12(11)
 
14Študlarová Zuzana68:317:00+3:42(16)31:19+21:27(17)37:38+22:50(15)44:04+24:59(15)52:05+28:27(15)60:26+31:19(15)65:21+32:37(15)67:52+33:09(15)68:31+33:05(14)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary7:00+3:42(16)24:19+18:46(17)6:19+2:38(10)6:26+2:10(9)8:01+3:58(15)8:21+2:52(9)4:55+2:44(14)2:31+0:54(12)0:390:00(1)
 
15Kohoutková Klára86:224:07+0:49(7)13:20+3:28(10)52:52+38:04(17)59:53+40:48(17)65:38+42:00(17)74:38+45:31(16)82:42+49:58(16)85:23+50:40(16)86:22+50:56(15)
BSO KOB Baník Sokolov4:07+0:49(7)9:13+3:40(10)39:32+35:51(17)7:01+2:45(12)5:45+1:42(9)9:00+3:31(13)8:04+5:53(16)2:41+1:04(15)0:59+0:20(17)
 
16Peřinová Zuzana90:4910:12+6:54(18)34:33+24:41(18)41:00+26:12(16)48:59+29:54(16)58:44+35:06(16)78:33+49:26(17)87:28+54:44(17)90:02+55:19(17)90:49+55:23(16)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary10:12+6:54(18)24:21+18:48(18)6:27+2:46(12)7:59+3:43(16)9:45+5:42(18)19:49+14:20(18)8:55+6:44(17)2:34+0:57(13)0:47+0:08(6)
 
17Řeháková Mirka98:509:31+6:13(17)25:26+15:34(15)65:04+50:16(18)71:55+52:50(18)77:40+54:02(18)86:34+57:27(18)95:37+62:53(18)98:04+63:21(18)98:50+63:24(17)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary9:31+6:13(17)15:55+10:22(13)39:38+35:57(18)6:51+2:35(11)5:45+1:42(9)8:54+3:25(12)9:03+6:52(18)2:27+0:50(10)0:46+0:07(5)
 
 
msŠebian Pavel60:384:21+1:03(8)12:33+2:41(7)28:23+13:35(12)34:16+15:11(12)39:21+15:43(12)54:53+25:46(13)57:39+24:55(13)59:49+25:06(13)60:38
KRL Kometa Kralovice4:21+1:03(8)8:12+2:39(9)15:50+12:09(15)5:53+1:37(7)5:05+1:02(6)15:32+10:03(17)2:46+0:35(2)2:10+0:33(6)0:49+0:10(9)
 
Čáslavská Kláranest.
NEK Nejdek Orienteering
 
 
 
 
D14B (17)3,2 km9 K
místoStČíJménoČas
1(140)2(103)3(109)4(120)5(126)6(136)7(105)8(118)9(100)
Cíl
 
1Richtrová Kamila32:382:540:00(1)8:450:00(1)11:120:00(1)13:180:00(1)15:370:00(1)20:200:00(1)24:480:00(1)30:000:00(1)31:520:00(1)
VPM KOS Slavia Plzeň2:540:00(1)5:510:00(1)2:270:00(1)2:060:00(1)2:190:00(1)4:430:00(1)4:280:00(1)5:12+1:03(4)1:520:00(1)
32:380:00(1)
0:46+0:06(5)
 
2Dítková Markéta38:404:02+1:08(6)10:42+1:57(4)13:45+2:33(3)16:20+3:02(2)18:59+3:22(2)25:58+5:38(2)31:18+6:30(2)35:31+5:31(2)37:50+5:58(2)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary4:02+1:08(6)6:40+0:49(5)3:03+0:36(2)2:35+0:29(2)2:39+0:20(5)6:59+2:16(5)5:20+0:52(3)4:13+0:04(2)2:19+0:27(4)
38:40+6:02(2)
0:50+0:10(10)
 
3Řeháková Gabriela42:373:27+0:33(3)9:41+0:56(3)14:19+3:07(4)17:50+4:32(4)20:18+4:41(4)27:43+7:23(3)34:31+9:43(3)40:01+10:01(5)41:55+10:03(3)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary3:27+0:33(3)6:14+0:23(4)4:38+2:11(7)3:31+1:25(5)2:28+0:09(4)7:25+2:42(6)6:48+2:20(6)5:30+1:21(8)1:54+0:02(2)
42:37+9:59(3)
0:42+0:03(2)
 
4Šauli Kateřina42:382:57+0:03(2)9:02+0:17(2)12:14+1:02(2)16:32+3:14(3)19:17+3:40(3)29:28+9:08(4)35:28+10:40(5)39:37+9:37(3)41:59+10:07(4)
VPM KOS Slavia Plzeň2:57+0:03(2)6:05+0:14(2)3:12+0:45(3)4:18+2:12(7)2:45+0:26(6)10:11+5:28(8)6:00+1:32(5)4:090:00(1)2:22+0:30(6)
42:38+10:00(4)
0:390:00(1)
 
5Ziebová Veronika43:023:48+0:54(4)12:34+3:49(6)16:46+5:34(5)20:14+6:56(5)23:07+7:30(5)29:52+9:32(5)35:13+10:25(4)39:44+9:44(4)42:04+10:12(5)
NEK Nejdek Orienteering3:48+0:54(4)8:46+2:55(8)4:12+1:45(6)3:28+1:22(4)2:53+0:34(7)6:45+2:02(3)5:21+0:53(4)4:31+0:22(3)2:20+0:28(5)
43:02+10:24(5)
0:58+0:18(15)
 
6Petříková Adéla45:304:18+1:24(7)13:07+4:22(7)17:12+6:00(6)22:15+8:57(6)24:38+9:01(6)31:18+10:58(6)35:56+11:08(6)42:05+12:05(6)44:32+12:40(6)
MAS KČT Aš4:18+1:24(7)8:49+2:58(9)4:05+1:38(4)5:03+2:57(9)2:23+0:04(2)6:40+1:57(2)4:38+0:10(2)6:09+2:00(9)2:27+0:35(7)
45:30+12:52(6)
0:58+0:18(14)
 
7Bartošová Marie46:483:56+1:02(5)10:59+2:14(5)19:46+8:34(8)22:24+9:06(7)24:50+9:13(7)31:41+11:21(7)38:35+13:47(7)43:51+13:51(7)45:59+14:07(7)
MLA MLOK Mariánské Lázně3:56+1:02(5)7:03+1:12(6)8:47+6:20(12)2:38+0:32(3)2:26+0:07(3)6:51+2:08(4)6:54+2:26(7)5:16+1:07(5)2:08+0:16(3)
46:48+14:10(7)
0:49+0:09(9)
 
8Mikešová Julie55:484:51+1:57(9)13:53+5:08(9)19:34+8:22(7)23:29+10:11(8)26:42+11:05(8)36:28+16:08(8)46:14+21:26(8)52:32+22:32(8)55:01+23:09(8)
VPM KOS Slavia Plzeň4:51+1:57(9)9:02+3:11(12)5:41+3:14(8)3:55+1:49(6)3:13+0:54(8)9:46+5:03(7)9:46+5:18(12)6:18+2:09(10)2:29+0:37(9)
55:48+23:10(8)43:38
0:47+0:07(6)*106
 
9Pecko Sára68:504:43+1:49(8)13:34+4:49(8)26:35+15:23(12)30:56+17:38(10)35:31+19:54(9)48:32+28:12(9)57:59+33:11(9)65:33+35:33(9)68:01+36:09(9)
ONO SKOB Ostrov4:43+1:49(8)8:51+3:00(10)13:01+10:34(13)4:21+2:15(8)4:35+2:16(12)13:01+8:18(11)9:27+4:59(11)7:34+3:25(12)2:28+0:36(8)
68:50+36:12(9)
0:49+0:09(7)
 
10Haková Michaela75:286:54+4:00(12)14:19+5:34(11)21:32+10:20(10)34:59+21:41(11)38:32+22:55(11)57:17+36:57(11)64:23+39:35(10)71:56+41:56(10)74:45+42:53(10)
PGP SK Praga6:54+4:00(12)7:25+1:34(7)7:13+4:46(11)13:27+11:21(12)3:33+1:14(11)18:45+14:02(14)7:06+2:38(8)7:33+3:24(11)2:49+0:57(10)
75:28+42:50(10)
0:43+0:04(3)
 
11Kolovratová Adéla90:528:20+5:26(14)17:12+8:27(13)21:21+10:09(9)26:38+13:20(9)35:50+20:13(10)53:20+33:00(10)74:13+49:25(11)84:43+54:43(11)90:03+58:11(11)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary8:20+5:26(14)8:52+3:01(11)4:09+1:42(5)5:17+3:11(10)9:12+6:53(13)17:30+12:47(13)20:53+16:25(13)10:30+6:21(13)5:20+3:28(14)
90:52+58:14(11)
0:49+0:09(7)
 
12Nejedlá Klára91:476:27+3:33(11)19:20+10:35(14)26:19+15:07(11)57:59+44:41(13)61:18+45:41(13)73:48+53:28(13)81:55+57:07(12)87:16+57:16(12)90:52+59:00(12)
ONO SKOB Ostrov6:27+3:33(11)12:53+7:02(14)6:59+4:32(10)31:40+29:34(13)3:19+1:00(9)12:30+7:47(10)8:07+3:39(10)5:21+1:12(6)3:36+1:44(12)
91:47+59:09(12)
0:55+0:15(13)
 
13Nováčková Johanka95:4810:28+7:34(15)23:25+14:40(15)30:16+19:04(13)62:06+48:48(14)65:30+49:53(14)77:56+57:36(14)85:59+61:11(13)91:24+61:24(13)94:54+63:02(13)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary10:28+7:34(15)12:57+7:06(15)6:51+4:24(9)31:50+29:44(14)3:24+1:05(10)12:26+7:43(9)8:03+3:35(9)5:25+1:16(7)3:30+1:38(11)
95:48+63:10(13)
0:54+0:14(12)
 
14Šmejkalová Viktorie106:535:18+2:24(10)15:29+6:44(12)37:18+26:06(14)42:40+29:22(12)51:55+36:18(12)69:10+48:50(12)90:08+65:20(14)101:05+71:05(14)106:09+74:17(14)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary5:18+2:24(10)10:11+4:20(13)21:49+19:22(14)5:22+3:16(11)9:15+6:56(14)17:15+12:32(12)20:58+16:30(14)10:57+6:48(14)5:04+3:12(13)
106:53+74:15(14)
0:44+0:04(4)
 
 
Křížková Mariedisk8:04+5:10(13)14:09+5:24(10)-----31:3939:1773:2394:10104:28110:04
MAS KČT Aš8:04+5:10(13)6:05+0:14(2)17:307:3834:0620:4710:185:36
110:55
0:51+0:11(11)
 
Cheskidova Vladanest.
33R ININ Chelyabinsk
 
Nováková Annanest.
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
 
 
 
 
D16B (5)4,9 km10 K
místoStČíJménoČas
1(119)2(135)3(114)4(133)5(115)6(123)7(121)8(105)9(107)
10(100)Cíl
 
1Blahová Pavla48:266:440:00(1)10:200:00(1)12:080:00(1)18:16+0:40(2)26:490:00(1)31:130:00(1)36:400:00(1)43:530:00(1)46:120:00(1)
EKP VŠTJ Ekonom Praha6:440:00(1)3:36+0:03(2)1:48+0:53(5)6:08+0:50(3)8:330:00(1)4:24+0:25(2)5:27+0:02(2)7:13+0:24(2)2:190:00(1)
47:460:00(1)48:260:00(1)
1:340:00(1)0:400:00(1)
 
2Šlechtová Tereza53:257:50+1:06(2)11:23+1:03(2)12:18+0:10(2)17:360:00(1)30:13+3:24(2)34:55+3:42(2)40:25+3:45(2)47:14+3:21(2)50:56+4:44(2)
KRL Kometa Kralovice7:50+1:06(2)3:330:00(1)0:550:00(1)5:180:00(1)12:37+4:04(4)4:42+0:43(3)5:30+0:05(3)6:490:00(1)3:42+1:23(3)
52:41+4:55(2)53:25+4:59(2)
1:45+0:11(2)0:44+0:04(2)
 
3Šimšová Barbora57:0011:10+4:26(5)15:13+4:53(5)16:08+4:00(5)21:27+3:51(3)32:29+5:40(3)36:28+5:15(3)41:53+5:13(3)51:14+7:21(3)54:18+8:06(3)
MFP VŠSK MFF UK Praha11:10+4:26(5)4:03+0:30(3)0:550:00(1)5:19+0:01(2)11:02+2:29(3)3:590:00(1)5:250:00(1)9:21+2:32(3)3:04+0:45(2)
56:04+8:18(3)57:00+8:34(3)
1:46+0:12(3)0:56+0:16(5)
 
4Vítová Lucie76:018:32+1:48(3)12:53+2:33(3)13:59+1:51(3)31:36+14:00(5)42:31+15:42(5)48:26+17:13(5)57:53+21:13(4)68:29+24:36(4)73:09+26:57(4)
BSO KOB Baník Sokolov8:32+1:48(3)4:21+0:48(5)1:06+0:11(3)17:37+12:19(5)10:55+2:22(2)5:55+1:56(4)9:27+4:02(4)10:36+3:47(4)4:40+2:21(4)
75:09+27:23(4)76:01+27:35(4)
2:00+0:26(4)0:52+0:12(4)
 
 
Křížová Danieladisk9:01+2:17(4)13:11+2:51(4)14:29+2:21(4)25:58+8:22(4)38:35+11:46(4)47:54+16:41(4)64:41+28:01(5)77:41+33:48(5)-----
MAS KČT Aš9:01+2:17(4)4:10+0:37(4)1:18+0:23(4)11:29+6:11(4)12:37+4:04(4)9:19+5:20(5)16:47+11:22(5)13:00+6:11(5)
83:1383:5981:28
5:320:46+0:06(3)*132
 
 
 
 
D18B (7)5,1 km9 K
místoStČíJménoČas
1(139)2(108)3(109)4(135)5(121)6(125)7(138)8(124)9(100)
Cíl
 
1Biersaková Dagmar54:585:180:00(1)8:010:00(1)22:17+1:37(2)24:24+1:36(2)41:32+3:54(2)43:21+3:26(2)50:050:00(1)52:390:00(1)54:040:00(1)
KRL Kometa Kralovice5:180:00(1)2:43+0:11(2)14:16+2:00(2)2:070:00(1)17:08+4:09(5)1:490:00(1)6:44+0:28(3)2:340:00(1)1:25+0:14(3)
54:580:00(1)
0:54+0:16(5)
 
2Doležalová Dorotka60:475:52+0:34(3)8:24+0:23(2)20:400:00(1)22:480:00(1)37:380:00(1)39:550:00(1)54:40+4:35(3)58:50+6:11(3)60:10+6:06(3)
VPM KOS Slavia Plzeň5:52+0:34(3)2:320:00(1)12:160:00(1)2:08+0:01(2)14:50+1:51(4)2:17+0:28(3)14:45+8:29(6)4:10+1:36(6)1:20+0:09(2)
60:47+5:49(2)
0:370:00(1)
 
3Marešová Alexandra60:597:02+1:44(5)11:06+3:05(5)28:34+7:54(4)31:15+8:27(4)45:32+7:54(3)47:41+7:46(3)54:20+4:15(2)58:03+5:24(2)59:56+5:52(2)
NEK Nejdek Orienteering7:02+1:44(5)4:04+1:32(5)17:28+5:12(4)2:41+0:34(6)14:17+1:18(2)2:09+0:20(2)6:39+0:23(2)3:43+1:09(5)1:53+0:42(6)
60:59+6:01(3)
1:03+0:25(6)
 
4Hanáková Lenka61:597:39+2:21(7)10:25+2:24(4)30:36+9:56(5)33:08+10:20(5)46:07+8:29(4)48:30+8:35(4)57:01+6:56(4)59:58+7:19(4)61:09+7:05(4)
KRL Kometa Kralovice7:39+2:21(7)2:46+0:14(3)20:11+7:55(6)2:32+0:25(5)12:590:00(1)2:23+0:34(4)8:31+2:15(5)2:57+0:23(2)1:110:00(1)
61:59+7:01(4)
0:50+0:12(2)
 
5Mudrová Lenka65:005:57+0:39(4)9:01+1:00(3)26:04+5:24(3)28:18+5:30(3)47:30+9:52(5)52:02+12:07(5)58:18+8:13(5)62:00+9:21(5)63:55+9:51(5)
KRL Kometa Kralovice5:57+0:39(4)3:04+0:32(4)17:03+4:47(3)2:14+0:07(4)19:12+6:13(6)4:32+2:43(7)6:160:00(1)3:42+1:08(4)1:55+0:44(7)
65:00+10:02(5)
1:05+0:27(7)
 
6Pelikánová Máša65:535:47+0:29(2)14:23+6:22(7)32:57+12:17(6)35:06+12:18(6)49:55+12:17(6)52:36+12:41(6)59:26+9:21(6)63:36+10:57(6)65:02+10:58(6)
MFP VŠSK MFF UK Praha5:47+0:29(2)8:36+6:04(7)18:34+6:18(5)2:09+0:02(3)14:49+1:50(3)2:41+0:52(5)6:50+0:34(4)4:10+1:36(6)1:26+0:15(4)
65:53+10:55(6)
0:51+0:13(3)
 
7Škrlová Kristýna135:307:12+1:54(6)13:30+5:29(6)40:11+19:31(7)44:09+21:21(7)110:25+72:47(7)113:16+73:21(7)129:20+79:15(7)132:54+80:15(7)134:37+80:33(7)
KRL Kometa Kralovice7:12+1:54(6)6:18+3:46(6)26:41+14:25(7)3:58+1:51(7)66:16+53:17(7)2:51+1:02(6)16:04+9:48(7)3:34+1:00(3)1:43+0:32(5)
135:30+80:32(7)
0:53+0:15(4)
 
 
 
 
D21C (24)7,4 km11 K
místoStČíJménoČas
1(119)2(109)3(111)4(113)5(112)6(135)7(120)8(122)9(121)
10(125)11(100)Cíl
 
1Gregorová Kamila48:475:290:00(1)8:230:00(1)19:450:00(1)24:290:00(1)27:120:00(1)33:460:00(1)34:590:00(1)38:110:00(1)43:520:00(1)
CTB SK OB Chotěboř5:290:00(1)2:540:00(1)11:22+1:08(7)4:440:00(1)2:430:00(1)6:340:00(1)1:13+0:09(7)3:120:00(1)5:410:00(1)
44:570:00(1)48:070:00(1)48:470:00(1)
1:050:00(1)3:100:00(1)0:400:00(1)
 
2Kožinová Zuzana56:455:59+0:30(3)9:51+1:28(3)20:24+0:39(3)26:02+1:33(2)29:13+2:01(2)37:23+3:37(2)38:31+3:32(2)42:25+4:14(2)49:23+5:31(2)
PGP SK Praga5:59+0:30(3)3:52+0:58(7)10:33+0:19(3)5:38+0:54(2)3:11+0:28(2)8:10+1:36(3)1:08+0:04(2)3:54+0:42(5)6:58+1:17(2)
51:12+6:15(2)56:02+7:55(2)56:45+7:58(2)
1:49+0:44(8)4:50+1:40(6)0:43+0:02(2)
 
3Ryšavá Vendula57:486:58+1:29(7)10:45+2:22(6)20:59+1:14(4)27:13+2:44(4)30:49+3:37(4)39:05+5:19(4)40:31+5:32(4)44:18+6:07(4)51:51+7:59(4)
PGP SK Praga6:58+1:29(7)3:47+0:53(6)10:140:00(1)6:14+1:30(4)3:36+0:53(6)8:16+1:42(4)1:26+0:22(15)3:47+0:35(3)7:33+1:52(6)
53:10+8:13(4)57:00+8:53(3)57:48+9:01(3)
1:19+0:14(2)3:50+0:40(2)0:48+0:08(5)
 
4Baldrianová Barbora58:265:52+0:23(2)9:14+0:51(2)20:05+0:20(2)26:24+1:55(3)29:57+2:45(3)38:44+4:58(3)39:52+4:53(3)43:46+5:35(3)51:03+7:11(3)
VSP USK Praha5:52+0:23(2)3:22+0:28(3)10:51+0:37(4)6:19+1:35(5)3:33+0:50(5)8:47+2:13(7)1:08+0:04(2)3:54+0:42(5)7:17+1:36(3)
52:47+7:50(3)57:33+9:26(4)58:26+9:39(4)
1:44+0:39(6)4:46+1:36(5)0:53+0:12(12)
 
5Mullis Kateřina59:597:46+2:17(12)11:50+3:27(11)22:45+3:00(7)28:42+4:13(7)32:31+5:19(7)40:48+7:02(6)42:12+7:13(6)46:01+7:50(6)53:25+9:33(5)
DKP Oddíl OB Kotlářka7:46+2:17(12)4:04+1:10(9)10:55+0:41(5)5:57+1:13(3)3:49+1:06(7)8:17+1:43(5)1:24+0:20(13)3:49+0:37(4)7:24+1:43(4)
54:59+10:02(5)59:08+11:01(5)59:59+11:12(5)
1:34+0:29(4)4:09+0:59(3)0:51+0:11(10)
 
6Svobodová Jitka61:526:45+1:16(6)10:44+2:21(5)21:44+1:59(6)28:17+3:48(6)31:45+4:33(6)41:32+7:46(7)42:36+7:37(7)46:16+8:05(7)53:57+10:05(6)
VSP USK Praha6:45+1:16(6)3:59+1:05(8)11:00+0:46(6)6:33+1:49(6)3:28+0:45(4)9:47+3:13(9)1:040:00(1)3:40+0:28(2)7:41+2:00(7)
55:20+10:23(6)61:05+12:58(6)61:52+13:05(6)59:12
1:23+0:18(3)5:45+2:35(13)0:47+0:07(3)*118
 
7Matrasová Kateřina62:537:23+1:54(10)10:43+2:20(4)21:02+1:17(5)28:04+3:35(5)31:23+4:11(5)39:24+5:38(5)40:37+5:38(5)45:11+7:00(5)55:39+11:47(7)
CHT OOB SK Chrast7:23+1:54(10)3:20+0:26(2)10:19+0:05(2)7:02+2:18(10)3:19+0:36(3)8:01+1:27(2)1:13+0:09(7)4:34+1:22(11)10:28+4:47(13)
57:25+12:28(7)62:03+13:56(7)62:53+14:06(7)
1:46+0:41(7)4:38+1:28(4)0:50+0:10(8)
 
8Kožinová Anna65:166:21+0:52(5)10:58+2:35(8)22:59+3:14(8)30:09+5:40(9)34:06+6:54(8)43:58+10:12(9)45:06+10:07(9)49:37+11:26(9)57:07+13:15(8)
PGP SK Praga6:21+0:52(5)4:37+1:43(16)12:01+1:47(8)7:10+2:26(11)3:57+1:14(8)9:52+3:18(10)1:08+0:04(2)4:31+1:19(10)7:30+1:49(5)
59:07+14:10(8)64:28+16:21(8)65:16+16:29(8)
2:00+0:55(10)5:21+2:11(9)0:48+0:08(7)
 
9Hanáková Magda65:426:14+0:45(4)10:52+2:29(7)23:25+3:40(9)30:06+5:37(8)34:19+7:07(9)43:00+9:14(8)44:09+9:10(8)48:31+10:20(8)57:13+13:21(9)
KRL Kometa Kralovice6:14+0:45(4)4:38+1:44(17)12:33+2:19(9)6:41+1:57(7)4:13+1:30(11)8:41+2:07(6)1:09+0:05(5)4:22+1:10(9)8:42+3:01(10)
59:33+14:36(9)64:45+16:38(9)65:42+16:55(9)
2:20+1:15(18)5:12+2:02(7)0:57+0:16(16)
 
10Kožinová Jana69:007:55+2:26(15)11:35+3:12(9)24:47+5:02(10)31:29+7:00(10)35:27+8:15(10)45:42+11:56(10)47:11+12:12(10)52:18+14:07(10)60:48+16:56(10)
PGP SK Praga7:55+2:26(15)3:40+0:46(4)13:12+2:58(11)6:42+1:58(8)3:58+1:15(9)10:15+3:41(11)1:29+0:25(16)5:07+1:55(15)8:30+2:49(9)
62:53+17:56(10)68:13+20:06(10)69:00+20:13(10)
2:05+1:00(13)5:20+2:10(8)0:47+0:07(4)
 
11Březinová Mary73:1413:04+7:35(21)17:08+8:45(20)30:05+10:20(17)38:05+13:36(17)42:07+14:55(16)51:13+17:27(14)52:27+17:28(14)56:43+18:32(13)64:44+20:52(11)
SSU SK Severka Šumperk13:04+7:35(21)4:04+1:10(9)12:57+2:43(10)8:00+3:16(16)4:02+1:19(10)9:06+2:32(8)1:14+0:10(9)4:16+1:04(8)8:01+2:20(8)
66:44+21:47(11)72:15+24:08(11)73:14+24:27(11)
2:00+0:55(10)5:31+2:21(11)0:59+0:18(18)
 
12Procházková Zuzana76:427:47+2:18(13)12:10+3:47(13)26:27+6:42(14)33:12+8:43(12)37:41+10:29(12)48:49+15:03(12)50:07+15:08(12)55:24+17:13(12)67:07+23:15(12)
KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.7:47+2:18(13)4:23+1:29(13)14:17+4:03(15)6:45+2:01(9)4:29+1:46(12)11:08+4:34(16)1:18+0:14(10)5:17+2:05(17)11:43+6:02(16)
69:09+24:12(12)75:48+27:41(12)76:42+27:55(12)
2:02+0:57(12)6:39+3:29(17)0:54+0:13(13)
 
13Králová Vanda77:407:13+1:44(8)12:25+4:02(14)26:02+6:17(13)34:06+9:37(13)39:39+12:27(14)51:49+18:03(15)53:26+18:27(15)58:23+20:12(15)69:03+25:11(14)
BZP Báječné ženy v orientačním běh7:13+1:44(8)5:12+2:18(18)13:37+3:23(13)8:04+3:20(17)5:33+2:50(20)12:10+5:36(18)1:37+0:33(20)4:57+1:45(14)10:40+4:59(14)
70:42+25:45(13)76:44+28:37(13)77:40+28:53(13)
1:39+0:34(5)6:02+2:52(15)0:56+0:16(15)
 
14Kašparová Šárka78:087:20+1:51(9)11:46+3:23(10)25:56+6:11(12)34:36+10:07(14)39:19+12:07(13)50:17+16:31(13)51:51+16:52(13)57:05+18:54(14)69:03+25:11(14)
AOP Orientační běh Opava7:20+1:51(9)4:26+1:32(14)14:10+3:56(14)8:40+3:56(19)4:43+2:00(17)10:58+4:24(14)1:34+0:30(17)5:14+2:02(16)11:58+6:17(17)
71:08+26:11(15)77:03+28:56(14)78:08+29:21(14)
2:05+1:00(13)5:55+2:45(14)1:05+0:24(22)
 
15Gregorová Kateřina78:448:32+3:03(17)15:22+6:59(18)30:36+10:51(18)38:20+13:51(18)43:23+16:11(18)54:23+20:37(17)55:44+20:45(17)61:07+22:56(17)70:06+26:14(16)
BSO KOB Baník Sokolov8:32+3:03(17)6:50+3:56(23)15:14+5:00(18)7:44+3:00(14)5:03+2:20(18)11:00+4:26(15)1:21+0:17(12)5:23+2:11(18)8:59+3:18(11)
72:03+27:06(16)77:40+29:33(15)78:44+29:57(15)
1:57+0:52(9)5:37+2:27(12)1:04+0:23(21)
 
16Doležalová Barbora78:527:55+2:26(15)13:26+5:03(15)28:10+8:25(15)35:42+11:13(15)40:15+13:03(15)53:07+19:21(16)54:43+19:44(16)58:51+20:40(16)68:30+24:38(13)
VPM KOS Slavia Plzeň7:55+2:26(15)5:31+2:37(19)14:44+4:30(17)7:32+2:48(13)4:33+1:50(16)12:52+6:18(21)1:36+0:32(19)4:08+0:56(7)9:39+3:58(12)
70:55+25:58(14)78:01+29:54(16)78:52+30:05(16)
2:25+1:20(19)7:06+3:56(18)0:51+0:10(9)
 
17Setínková Eva85:467:38+2:09(11)11:56+3:33(12)25:29+5:44(11)32:51+8:22(11)37:20+10:08(11)48:14+14:28(11)49:24+14:25(11)54:09+15:58(11)75:15+31:23(17)
SJC Sportcentrum Jičín7:38+2:09(11)4:18+1:24(11)13:33+3:19(12)7:22+2:38(12)4:29+1:46(12)10:54+4:20(13)1:10+0:06(6)4:45+1:33(12)21:06+15:25(22)
77:28+32:31(17)84:47+36:40(17)85:46+36:59(17)
2:13+1:08(17)7:19+4:09(19)0:59+0:18(17)
 
18Škvorová Barbora87:0512:43+7:14(20)16:23+8:00(19)30:41+10:56(19)38:47+14:18(19)43:19+16:07(17)54:46+21:00(18)56:06+21:07(18)62:42+24:31(18)77:33+33:41(18)
KAM OK Kamenice12:43+7:14(20)3:40+0:46(4)14:18+4:04(16)8:06+3:22(18)4:32+1:49(15)11:27+4:53(17)1:20+0:16(11)6:36+3:24(20)14:51+9:10(18)
79:45+34:48(18)86:05+37:58(18)87:05+38:18(18)
2:12+1:07(16)6:20+3:10(16)1:00+0:19(19)
 
19Horová Klára93:597:52+2:23(14)13:38+5:15(16)29:12+9:27(16)38:03+13:34(16)43:35+16:23(19)56:18+22:32(19)59:33+24:34(19)65:01+26:50(19)80:38+36:46(19)
PGP SK Praga7:52+2:23(14)5:46+2:52(20)15:34+5:20(19)8:51+4:07(20)5:32+2:49(19)12:43+6:09(20)3:15+2:11(23)5:28+2:16(19)15:37+9:56(20)
84:24+39:27(19)92:59+44:52(19)93:59+45:12(19)
3:46+2:41(21)8:35+5:25(20)1:00+0:19(19)
 
20Typltová Hana96:4320:17+14:48(23)24:45+16:22(23)48:05+28:20(23)56:04+31:35(23)60:35+33:23(23)71:09+37:23(23)72:43+37:44(23)77:33+39:22(22)88:20+44:28(20)
OOL SK Haná orienteering20:17+14:48(23)4:28+1:34(15)23:20+13:06(23)7:59+3:15(15)4:31+1:48(14)10:34+4:00(12)1:34+0:30(17)4:50+1:38(13)10:47+5:06(15)
90:31+45:34(20)95:55+47:48(20)96:43+47:56(20)
2:11+1:06(15)5:24+2:14(10)0:48+0:08(6)
 
21Černá Eliška103:298:45+3:16(18)15:16+6:53(17)31:23+11:38(20)45:13+20:44(20)53:06+25:54(20)66:22+32:36(21)68:12+33:13(21)74:56+36:45(21)91:32+47:40(21)
SCP OK Sparta Praha8:45+3:16(18)6:31+3:37(22)16:07+5:53(20)13:50+9:06(23)7:53+5:10(23)13:16+6:42(22)1:50+0:46(22)6:44+3:32(22)16:36+10:55(21)
94:00+49:03(21)102:37+54:30(21)103:29+54:42(21)
2:28+1:23(20)8:37+5:27(21)0:52+0:12(11)
 
22Kotrlová Janka108:5311:01+5:32(19)17:18+8:55(21)38:31+18:46(22)48:50+24:21(22)55:28+28:16(22)69:16+35:30(22)70:57+35:58(22)78:14+40:03(23)93:36+49:44(22)
86S Outsiterz Bratislava11:01+5:32(19)6:17+3:23(21)21:13+10:59(22)10:19+5:35(21)6:38+3:55(22)13:48+7:14(23)1:41+0:37(21)7:17+4:05(23)15:22+9:41(19)
98:14+53:17(22)107:59+59:52(22)108:53+60:06(22)
4:38+3:33(22)9:45+6:35(22)0:54+0:14(14)
 
 
Šilhavá Luciedisk15:26+9:57(22)19:48+11:25(22)36:37+16:52(21)47:19+22:50(21)53:20+26:08(21)65:41+31:55(20)67:05+32:06(20)73:41+35:30(20)-----
LPM OK Lokomotiva Plzeň15:26+9:57(22)4:22+1:28(12)16:49+6:35(21)10:42+5:58(22)6:01+3:18(21)12:21+5:47(19)1:24+0:20(13)6:36+3:24(20)
-----85:0986:19
11:281:10+0:29(23)
 
Štěpánová Petranest.
OOL SK Haná orienteering
 
 
 
 
D35C (29)6,1 km8 K
místoStČíJménoČas
1(140)2(103)3(120)4(113)5(112)6(133)7(105)8(100)Cíl
 
1Tichovská Hana49:032:52+0:14(3)7:46+0:28(4)11:59+0:30(3)23:59+1:14(3)27:34+1:24(3)39:400:00(1)44:240:00(1)48:120:00(1)49:030:00(1)
PGP SK Praga2:52+0:14(3)4:54+0:15(4)4:13+0:02(2)12:00+0:44(2)3:35+0:10(4)12:060:00(1)4:44+0:03(2)3:48+0:16(11)0:51+0:06(10)
 
2Městková Lucie49:432:380:00(1)7:26+0:08(2)11:40+0:11(2)23:57+1:12(2)27:22+1:12(2)40:37+0:57(3)45:18+0:54(2)48:50+0:38(2)49:43+0:40(2)
TEP Tempo Praha2:380:00(1)4:48+0:09(2)4:14+0:03(3)12:17+1:01(3)3:250:00(1)13:15+1:09(2)4:410:00(1)3:320:00(1)0:53+0:09(15)
 
3Ryšavá Magdalena50:012:39+0:01(2)7:180:00(1)11:290:00(1)22:450:00(1)26:100:00(1)39:42+0:02(2)45:32+1:08(3)49:11+0:59(3)50:01+0:58(3)
PGP SK Praga2:39+0:01(2)4:390:00(1)4:110:00(1)11:160:00(1)3:250:00(1)13:32+1:26(4)5:50+1:09(9)3:39+0:07(5)0:50+0:06(9)
 
4Folprechtová Kateřina53:423:09+0:31(8)8:53+1:35(9)13:35+2:06(6)26:41+3:56(4)30:40+4:30(4)44:01+4:21(4)49:09+4:45(4)52:49+4:37(4)53:42+4:39(4)
VSP USK Praha3:09+0:31(8)5:44+1:05(9)4:42+0:31(4)13:06+1:50(5)3:59+0:34(10)13:21+1:15(3)5:08+0:27(5)3:40+0:08(6)0:53+0:08(13)
 
5Fišáková Hana57:143:44+1:06(13)8:57+1:39(10)16:35+5:06(10)29:42+6:57(7)33:28+7:18(7)47:12+7:32(5)52:55+8:31(5)56:29+8:17(5)57:14+8:11(5)
MLA MLOK Mariánské Lázně3:44+1:06(13)5:13+0:34(7)7:38+3:27(19)13:07+1:51(6)3:46+0:21(7)13:44+1:38(5)5:43+1:02(8)3:34+0:02(3)0:45+0:01(3)
 
6Šimšová Jana58:063:06+0:28(7)8:15+0:57(5)12:58+1:29(4)28:41+5:56(6)32:06+5:56(5)48:36+8:56(6)53:37+9:13(6)57:17+9:05(6)58:06+9:03(6)
MFP VŠSK MFF UK Praha3:06+0:28(7)5:09+0:30(5)4:43+0:32(5)15:43+4:27(9)3:250:00(1)16:30+4:24(7)5:01+0:20(4)3:40+0:08(6)0:49+0:05(8)
24:39
*112
 
7Sobotová Jana58:582:55+0:17(6)8:37+1:19(7)15:43+4:14(8)28:34+5:49(5)32:22+6:12(6)49:00+9:20(7)54:33+10:09(7)58:06+9:54(7)58:58+9:55(7)
VPM KOS Slavia Plzeň2:55+0:17(6)5:42+1:03(8)7:06+2:55(16)12:51+1:35(4)3:48+0:23(8)16:38+4:32(9)5:33+0:52(7)3:33+0:01(2)0:52+0:07(11)
 
8Dítkova Jitka61:542:52+0:14(3)7:40+0:22(3)13:12+1:43(5)33:13+10:28(10)37:01+10:51(9)51:24+11:44(8)57:34+13:10(8)61:10+12:58(8)61:54+12:51(8)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary2:52+0:14(3)4:48+0:09(2)5:32+1:21(9)20:01+8:45(13)3:48+0:23(8)14:23+2:17(6)6:10+1:29(10)3:36+0:04(4)0:44+0:00(2)
 
9Vodrážková Kateřina62:353:24+0:46(11)8:34+1:16(6)15:55+4:26(9)31:01+8:16(8)34:45+8:35(8)53:05+13:25(9)57:57+13:33(9)61:43+13:31(9)62:35+13:32(9)
VPM KOS Slavia Plzeň3:24+0:46(11)5:10+0:31(6)7:21+3:10(18)15:06+3:50(8)3:44+0:19(6)18:20+6:14(13)4:52+0:11(3)3:46+0:14(8)0:52+0:08(12)
12:49
*109
 
10Hofmanová Michaela65:573:15+0:37(10)9:18+2:00(12)19:15+7:46(19)33:00+10:15(9)37:20+11:10(10)55:48+16:08(11)61:14+16:50(10)65:01+16:49(10)65:57+16:54(10)
LPM OK Lokomotiva Plzeň3:15+0:37(10)6:03+1:24(12)9:57+5:46(24)13:45+2:29(7)4:20+0:55(13)18:28+6:22(14)5:26+0:45(6)3:47+0:15(9)0:56+0:11(18)
 
11Urbánková Jana69:243:11+0:33(9)8:57+1:39(10)21:39+10:10(22)37:34+14:49(14)41:42+15:32(14)58:34+18:54(12)64:50+20:26(12)68:37+20:25(11)69:24+20:21(11)
ONO SKOB Ostrov3:11+0:33(9)5:46+1:07(10)12:42+8:31(27)15:55+4:39(10)4:08+0:43(12)16:52+4:46(10)6:16+1:35(11)3:47+0:15(9)0:47+0:02(5)
 
12Ledererová Kamila70:432:52+0:14(3)8:47+1:29(8)14:45+3:16(7)35:27+12:42(12)39:10+13:00(11)55:40+16:00(10)64:27+20:03(11)69:56+21:44(12)70:43+21:40(12)
LPM OK Lokomotiva Plzeň2:52+0:14(3)5:55+1:16(11)5:58+1:47(12)20:42+9:26(14)3:43+0:18(5)16:30+4:24(7)8:47+4:06(20)5:29+1:57(20)0:47+0:03(7)
 
13Chumová Jana71:383:37+0:59(12)11:12+3:54(15)17:04+5:35(13)35:36+12:51(13)41:22+15:12(13)60:13+20:33(13)66:45+22:21(13)70:35+22:23(13)71:38+22:35(13)
SLP OOB Slavia Praha3:37+0:59(12)7:35+2:56(17)5:52+1:41(11)18:32+7:16(12)5:46+2:21(19)18:51+6:45(15)6:32+1:51(12)3:50+0:18(12)1:03+0:18(23)
 
14Ševčíková Olga77:283:49+1:11(14)11:24+4:06(17)17:09+5:40(14)38:24+15:39(15)43:57+17:47(15)63:25+23:45(15)71:05+26:41(15)76:15+28:03(15)77:28+28:25(14)
ONO SKOB Ostrov3:49+1:11(14)7:35+2:56(17)5:45+1:34(10)21:15+9:59(15)5:33+2:08(18)19:28+7:22(16)7:40+2:59(15)5:10+1:38(16)1:13+0:28(27)
 
15Vlašímská Tereza79:055:46+3:08(24)13:39+6:21(24)18:38+7:09(17)40:44+17:59(17)45:15+19:05(16)65:56+26:16(16)73:56+29:32(16)78:21+30:09(16)79:05+30:02(15)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary5:46+3:08(24)7:53+3:14(20)4:59+0:48(6)22:06+10:50(18)4:31+1:06(14)20:41+8:35(18)8:00+3:19(17)4:25+0:53(13)0:440:00(1)
 
16Krausová Marcela82:394:22+1:44(22)12:35+5:17(20)19:41+8:12(20)41:32+18:47(18)47:39+21:29(18)67:29+27:49(18)76:46+32:22(17)81:37+33:25(17)82:39+33:36(16)
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov4:22+1:44(22)8:13+3:34(22)7:06+2:55(16)21:51+10:35(17)6:07+2:42(21)19:50+7:44(17)9:17+4:36(22)4:51+1:19(15)1:02+0:17(21)
 
17Zemánková Eva84:464:04+1:26(19)12:31+5:13(19)18:59+7:30(18)43:52+21:07(20)49:03+22:53(19)70:35+30:55(19)78:23+33:59(18)83:46+35:34(18)84:46+35:43(17)
SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.4:04+1:26(19)8:27+3:48(23)6:28+2:17(14)24:53+13:37(22)5:11+1:46(16)21:32+9:26(21)7:48+3:07(16)5:23+1:51(19)1:00+0:15(19)
 
18Bredlerová Gabriela85:197:02+4:24(26)13:10+5:52(21)18:17+6:48(15)42:06+19:21(19)49:04+22:54(20)67:06+27:26(17)78:57+34:33(19)84:33+36:21(19)85:19+36:16(18)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary7:02+4:24(26)6:08+1:29(13)5:07+0:56(7)23:49+12:33(20)6:58+3:33(26)18:02+5:56(11)11:51+7:10(25)5:36+2:04(21)0:46+0:02(4)
 
19Blahutová Hanka86:263:59+1:21(18)10:15+2:57(13)18:19+6:50(16)40:28+17:43(16)45:26+19:16(17)71:45+32:05(20)80:48+36:24(20)85:19+37:07(20)86:26+37:23(19)
MFP VŠSK MFF UK Praha3:59+1:21(18)6:16+1:37(14)8:04+3:53(20)22:09+10:53(19)4:58+1:33(15)26:19+14:13(25)9:03+4:22(21)4:31+0:59(14)1:07+0:22(25)
 
20Černá Monika89:103:57+1:19(16)10:34+3:16(14)16:55+5:26(12)48:24+25:39(21)52:27+26:17(21)75:27+35:47(21)83:05+38:41(21)88:17+40:05(21)89:10+40:07(20)
MLA MLOK Mariánské Lázně3:57+1:19(16)6:37+1:58(15)6:21+2:10(13)31:29+20:13(27)4:03+0:38(11)23:00+10:54(22)7:38+2:57(14)5:12+1:40(17)0:53+0:08(13)
 
21Hellerová Alena94:436:43+4:05(25)16:28+9:10(26)25:13+13:44(25)49:45+27:00(25)55:58+29:48(24)79:07+39:27(23)87:37+43:13(22)93:36+45:24(22)94:43+45:40(21)
ROU SKOB Roudnice nad Labem,6:43+4:05(25)9:45+5:06(27)8:45+4:34(22)24:32+13:16(21)6:13+2:48(22)23:09+11:03(23)8:30+3:49(19)5:59+2:27(23)1:07+0:23(26)
 
22Marešová Marcela95:508:02+5:24(27)15:53+8:35(25)22:45+11:16(23)48:25+25:40(22)56:32+30:22(25)77:33+37:53(22)88:46+44:22(23)94:48+46:36(23)95:50+46:47(22)
NEK Nejdek Orienteering8:02+5:24(27)7:51+3:12(19)6:52+2:41(15)25:40+14:24(23)8:07+4:42(27)21:01+8:55(20)11:13+6:32(24)6:02+2:30(24)1:02+0:17(21)
 
23Šitrová Lucie97:574:14+1:36(21)12:15+4:57(18)23:46+12:17(24)52:26+29:41(26)59:10+33:00(26)84:22+44:42(26)91:35+47:11(24)96:56+48:44(24)97:57+48:54(23)
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:14+1:36(21)8:01+3:22(21)11:31+7:20(26)28:40+17:24(26)6:44+3:19(25)25:12+13:06(24)7:13+2:32(13)5:21+1:49(18)1:01+0:17(20)
 
24Mišeková Martina101:174:10+1:32(20)13:17+5:59(23)21:38+10:09(21)48:51+26:06(24)54:57+28:47(23)82:41+43:01(24)92:50+48:26(25)100:14+52:02(25)101:17+52:14(24)
KAM OK Kamenice4:10+1:32(20)9:07+4:28(24)8:21+4:10(21)27:13+15:57(25)6:06+2:41(20)27:44+15:38(26)10:09+5:28(23)7:24+3:52(27)1:03+0:18(24)
 
25Haková Magda104:595:13+2:35(23)16:40+9:22(27)26:54+15:25(26)48:41+25:56(23)54:54+28:44(22)83:51+44:11(25)98:23+53:59(26)104:05+55:53(26)104:59+55:56(25)
PGP SK Praga5:13+2:35(23)11:27+6:48(28)10:14+6:03(25)21:47+10:31(16)6:13+2:48(22)28:57+16:51(27)14:32+9:51(27)5:42+2:10(22)0:54+0:10(17)
 
26Hejduková Jana111:0721:09+18:31(28)30:17+22:59(28)39:57+28:28(27)66:50+44:05(27)73:06+46:56(27)91:14+51:34(27)103:54+59:30(27)110:13+62:01(27)111:07+62:04(26)
BSO KOB Baník Sokolov21:09+18:31(28)9:08+4:29(25)9:40+5:29(23)26:53+15:37(24)6:16+2:51(24)18:08+6:02(12)12:40+7:59(26)6:19+2:47(25)0:54+0:09(16)
 
 
Richtrová Luciedisk3:51+1:13(15)13:11+5:53(22)---------------46:0354:2460:5961:46
VPM KOS Slavia Plzeň3:51+1:13(15)9:20+4:41(26)32:528:216:350:47+0:02(5)
 
msČerný Miroslav77:203:57+1:19(16)11:21+4:03(16)16:48+5:19(11)34:30+11:45(11)39:43+13:33(12)60:38+20:58(14)68:50+24:26(14)75:15+27:03(14)77:20
LPM OK Lokomotiva Plzeň3:57+1:19(16)7:24+2:45(16)5:27+1:16(8)17:42+6:26(11)5:13+1:48(17)20:55+8:49(19)8:12+3:31(18)6:25+2:53(26)2:05+1:20(28)
 
Králová Michaelanest.
MFP VŠSK MFF UK Praha
 
 
 
 
D45C (21)4,9 km10 K
místoStČíJménoČas
1(119)2(135)3(114)4(133)5(115)6(123)7(121)8(105)9(107)
10(100)Cíl
 
1Sieglová Dagmar46:256:310:00(1)10:230:00(1)11:140:00(1)16:360:00(1)24:560:00(1)29:210:00(1)33:150:00(1)40:590:00(1)43:530:00(1)
MFP VŠSK MFF UK Praha6:310:00(1)3:52+0:10(2)0:510:00(1)5:220:00(1)8:200:00(1)4:250:00(1)3:540:00(1)7:44+0:24(3)2:54+0:07(2)
45:350:00(1)46:250:00(1)
1:420:00(1)0:50+0:05(3)
 
2Kavková Dana53:149:07+2:36(7)12:49+2:26(2)13:50+2:36(2)20:11+3:35(2)28:35+3:39(2)33:21+4:00(2)39:26+6:11(2)46:52+5:53(2)50:36+6:43(2)
SCP OK Sparta Praha9:07+2:36(7)3:420:00(1)1:01+0:10(4)6:21+0:59(3)8:24+0:04(2)4:46+0:21(2)6:05+2:11(5)7:26+0:06(2)3:44+0:57(7)
52:22+6:47(2)53:14+6:49(2)
1:46+0:04(3)0:52+0:07(4)
 
3Hrstková Dana54:1010:42+4:11(13)14:43+4:20(9)15:39+4:25(7)21:29+4:53(3)30:42+5:46(3)36:26+7:05(3)40:57+7:42(3)48:17+7:18(3)51:28+7:35(3)
SJI OK Jihlava10:42+4:11(13)4:01+0:19(3)0:56+0:05(2)5:50+0:28(2)9:13+0:53(3)5:44+1:19(7)4:31+0:37(3)7:200:00(1)3:11+0:24(3)
53:26+7:51(3)54:10+7:45(3)
1:58+0:16(4)0:440:00(1)
 
4Lisá Monika58:028:50+2:19(4)13:55+3:32(5)15:06+3:52(3)22:04+5:28(4)31:47+6:51(4)36:50+7:29(4)42:23+9:08(4)51:13+10:14(4)54:35+10:42(4)
ONO SKOB Ostrov8:50+2:19(4)5:05+1:23(8)1:11+0:20(5)6:58+1:36(6)9:43+1:23(5)5:03+0:38(3)5:33+1:39(4)8:50+1:30(5)3:22+0:35(6)
56:55+11:20(4)58:02+11:37(4)
2:20+0:38(8)1:07+0:23(17)
 
5Procházková Miluše62:368:56+2:25(6)14:22+3:59(8)15:49+4:35(8)24:39+8:03(9)36:10+11:14(8)42:31+13:10(8)48:42+15:27(7)56:52+15:53(6)59:39+15:46(5)
DCE KOB Dobřichovice8:56+2:25(6)5:26+1:44(10)1:27+0:36(8)8:50+3:28(13)11:31+3:11(8)6:21+1:56(12)6:11+2:17(6)8:10+0:50(4)2:470:00(1)
61:38+16:03(5)62:36+16:11(5)
1:59+0:17(5)0:58+0:13(6)
 
6Zelená Markéta64:038:12+1:41(2)16:04+5:41(10)17:03+5:49(10)23:49+7:13(7)33:15+8:19(5)40:21+11:00(6)46:54+13:39(5)56:41+15:42(5)60:52+16:59(6)
PGP SK Praga8:12+1:41(2)7:52+4:10(16)0:59+0:08(3)6:46+1:24(5)9:26+1:06(4)7:06+2:41(13)6:33+2:39(8)9:47+2:27(7)4:11+1:24(12)
63:03+17:28(6)64:03+17:38(6)
2:11+0:29(6)1:00+0:15(8)
 
7Kubínová Jana64:509:33+3:02(9)13:51+3:28(4)15:18+4:04(5)22:46+6:10(5)34:31+9:35(7)40:27+11:06(7)48:07+14:52(6)58:06+17:07(7)61:24+17:31(7)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary9:33+3:02(9)4:18+0:36(4)1:27+0:36(8)7:28+2:06(8)11:45+3:25(9)5:56+1:31(8)7:40+3:46(9)9:59+2:39(9)3:18+0:31(4)
63:49+18:14(7)64:50+18:25(7)
2:25+0:43(11)1:01+0:16(10)
 
8Šoupová Jana67:358:54+2:23(5)13:33+3:10(3)15:07+3:53(4)23:11+6:35(6)34:17+9:21(6)40:00+10:39(5)49:26+16:11(8)60:52+19:53(8)64:13+20:20(8)
LPM OK Lokomotiva Plzeň8:54+2:23(5)4:39+0:57(6)1:34+0:43(10)8:04+2:42(10)11:06+2:46(7)5:43+1:18(6)9:26+5:32(13)11:26+4:06(10)3:21+0:34(5)
66:33+20:58(8)67:35+21:10(8)
2:20+0:38(8)1:02+0:17(12)
 
9Kamarytová Martina72:238:30+1:59(3)20:22+9:59(13)22:50+11:36(13)29:33+12:57(11)42:12+17:16(12)47:36+18:15(12)56:20+23:05(11)65:46+24:47(10)69:53+26:00(10)
MLA MLOK Mariánské Lázně8:30+1:59(3)11:52+8:10(17)2:28+1:37(13)6:43+1:21(4)12:39+4:19(12)5:24+0:59(4)8:44+4:50(12)9:26+2:06(6)4:07+1:20(11)
71:35+26:00(9)72:23+25:58(9)68:57
1:420:00(1)0:48+0:03(2)*132
 
10Mědílková Iva73:0310:35+4:04(12)16:06+5:43(11)19:45+8:31(11)27:03+10:27(10)40:54+15:58(11)46:54+17:33(11)51:22+18:07(9)65:44+24:45(9)69:31+25:38(9)
SPC SPORTICUS team10:35+4:04(12)5:31+1:49(12)3:39+2:48(15)7:18+1:56(7)13:51+5:31(14)6:00+1:35(9)4:28+0:34(2)14:22+7:02(16)3:47+1:00(8)
72:03+26:28(10)73:03+26:38(10)
2:32+0:50(12)1:00+0:15(9)
 
11Kettnerová Lenka81:419:14+2:43(8)14:09+3:46(6)15:35+4:21(6)24:37+8:01(8)36:32+11:36(9)43:59+14:38(9)60:59+27:44(12)73:40+32:41(12)78:17+34:24(12)
HCE TJ Hostivice9:14+2:43(8)4:55+1:13(7)1:26+0:35(7)9:02+3:40(14)11:55+3:35(10)7:27+3:02(14)17:00+13:06(17)12:41+5:21(13)4:37+1:50(14)
80:39+35:04(11)81:41+35:16(11)
2:22+0:40(10)1:02+0:17(13)
 
12Šilhavá Jana82:2114:26+7:55(14)21:44+11:21(15)23:07+11:53(14)30:47+14:11(13)43:32+18:36(13)49:50+20:29(13)56:01+22:46(10)68:10+27:11(11)72:40+28:47(11)
LPM OK Lokomotiva Plzeň14:26+7:55(14)7:18+3:36(15)1:23+0:32(6)7:40+2:18(9)12:45+4:25(13)6:18+1:53(10)6:11+2:17(6)12:09+4:49(11)4:30+1:43(13)
81:15+35:40(12)82:21+35:56(12)
8:35+6:53(18)1:06+0:21(16)
 
13Blahová Markéta86:149:59+3:28(11)16:47+6:24(12)20:19+9:05(12)31:52+15:16(14)50:19+25:23(15)56:38+27:17(14)64:46+31:31(13)77:03+36:04(13)82:31+38:38(13)
EKP VŠTJ Ekonom Praha9:59+3:28(11)6:48+3:06(13)3:32+2:41(14)11:33+6:11(17)18:27+10:07(18)6:19+1:54(11)8:08+4:14(10)12:17+4:57(12)5:28+2:41(16)
85:09+39:34(13)86:14+39:49(13)
2:38+0:56(14)1:05+0:20(15)
 
14Žandová Marie89:379:43+3:12(10)14:14+3:51(7)15:57+4:43(9)29:33+12:57(11)40:31+15:35(10)46:09+16:48(10)69:05+35:50(14)78:52+37:53(14)86:19+42:26(14)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary9:43+3:12(10)4:31+0:49(5)1:43+0:52(11)13:36+8:14(18)10:58+2:38(6)5:38+1:13(5)22:56+19:02(18)9:47+2:27(7)7:27+4:40(18)
88:36+43:01(14)89:37+43:12(14)
2:17+0:35(7)1:01+0:16(10)
 
15Šplinarová Jana90:4515:23+8:52(16)20:43+10:20(14)24:34+13:20(16)32:45+16:09(15)44:59+20:03(14)58:25+29:04(16)69:54+36:39(15)83:11+42:12(15)87:09+43:16(15)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary15:23+8:52(16)5:20+1:38(9)3:51+3:00(16)8:11+2:49(11)12:14+3:54(11)13:26+9:01(18)11:29+7:35(15)13:17+5:57(14)3:58+1:11(10)
89:52+44:17(15)90:45+44:20(15)
2:43+1:01(16)0:53+0:08(5)
 
16Zierhutová Michaela97:1215:06+8:35(15)22:00+11:37(16)24:11+12:57(15)35:23+18:47(16)50:29+25:33(16)58:14+28:53(15)74:23+41:08(16)88:50+47:51(16)93:39+49:46(16)
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov15:06+8:35(15)6:54+3:12(14)2:11+1:20(12)11:12+5:50(16)15:06+6:46(16)7:45+3:20(15)16:09+12:15(16)14:27+7:07(17)4:49+2:02(15)
96:12+50:37(16)97:12+50:47(16)
2:33+0:51(13)1:00+0:15(7)
 
17Krejčová Vlasta108:3628:46+22:15(18)34:15+23:52(17)42:19+31:05(17)51:05+34:29(17)65:27+40:31(17)73:54+44:33(17)82:14+48:59(17)98:12+57:13(17)104:22+60:29(17)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary28:46+22:15(18)5:29+1:47(11)8:04+7:13(17)8:46+3:24(12)14:22+6:02(15)8:27+4:02(17)8:20+4:26(11)15:58+8:38(18)6:10+3:23(17)
107:24+61:49(17)108:36+62:11(17)
3:02+1:20(17)1:12+0:27(18)
 
18Škrlová Hana110:5917:26+10:55(17)36:19+25:56(18)45:10+33:56(18)55:33+38:57(18)71:52+46:56(18)79:45+50:24(18)90:01+56:46(18)103:21+62:22(18)107:15+63:22(18)
KRL Kometa Kralovice17:26+10:55(17)18:53+15:11(18)8:51+8:00(18)10:23+5:01(15)16:19+7:59(17)7:53+3:28(16)10:16+6:22(14)13:20+6:00(15)3:54+1:07(9)
109:56+64:21(18)110:59+64:34(18)
2:41+0:59(15)1:03+0:19(14)
 
 
Cheskidova Irinanest.
33R ININ Chelyabinsk
 
Veljačiková Markétanest.
SCP OK Sparta Praha
 
Vejvodová Mirkanest.
LPM OK Lokomotiva Plzeň
 
 
 
 
D55C (9)3,5 km10 K
místoStČíJménoČas
1(129)2(109)3(135)4(120)5(122)6(127)7(136)8(105)9(107)
10(100)Cíl
 
1Mrázová Pavla45:165:17+1:58(8)15:200:00(1)17:250:00(1)19:150:00(1)24:300:00(1)26:370:00(1)33:130:00(1)38:160:00(1)41:590:00(1)
DCE KOB Dobřichovice5:17+1:58(8)10:030:00(1)2:050:00(1)1:50+0:11(3)5:150:00(1)2:070:00(1)6:360:00(1)5:030:00(1)3:430:00(1)
44:210:00(1)45:160:00(1)
2:22+0:18(2)0:550:00(1)
 
2Nováková Svatava52:063:190:00(1)17:28+2:08(3)20:35+3:10(3)22:26+3:11(3)28:57+4:27(3)31:27+4:50(3)38:42+5:29(3)43:46+5:30(2)48:02+6:03(2)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary3:190:00(1)14:09+4:06(4)3:07+1:02(4)1:51+0:12(4)6:31+1:16(3)2:30+0:23(5)7:15+0:39(3)5:04+0:01(2)4:16+0:33(3)
50:41+6:20(2)52:06+6:50(2)
2:39+0:35(4)1:25+0:30(8)
 
3Štrossová Jiřina55:204:29+1:10(3)16:02+0:42(2)19:12+1:47(2)21:30+2:15(2)28:20+3:50(2)30:27+3:50(2)37:38+4:25(2)46:05+7:49(3)52:20+10:21(3)
DCE KOB Dobřichovice4:29+1:10(3)11:33+1:30(2)3:10+1:05(5)2:18+0:39(6)6:50+1:35(5)2:070:00(1)7:11+0:35(2)8:27+3:24(7)6:15+2:32(6)
54:24+10:03(3)55:20+10:04(3)
2:040:00(1)0:56+0:01(2)
 
4Doležalová Vlasta56:374:31+1:12(4)22:26+7:06(6)25:15+7:50(6)27:00+7:45(6)33:41+9:11(5)36:27+9:50(5)43:57+10:44(5)49:16+11:00(5)53:00+11:01(4)
PGP SK Praga4:31+1:12(4)17:55+7:52(7)2:49+0:44(2)1:45+0:06(2)6:41+1:26(4)2:46+0:39(6)7:30+0:54(4)5:19+0:16(4)3:44+0:01(2)
55:26+11:05(4)56:37+11:21(4)
2:26+0:22(3)1:11+0:16(5)
 
5Zavadilová Naďa58:576:34+3:15(9)21:40+6:20(5)24:42+7:17(5)26:39+7:24(5)33:09+8:39(4)35:16+8:39(4)43:05+9:52(4)48:44+10:28(4)55:01+13:02(5)
SCP OK Sparta Praha6:34+3:15(9)15:06+5:03(5)3:02+0:57(3)1:57+0:18(5)6:30+1:15(2)2:070:00(1)7:49+1:13(6)5:39+0:36(5)6:17+2:34(7)
57:54+13:33(5)58:57+13:41(5)
2:53+0:49(6)1:03+0:08(3)
 
6Mágrová Ivana66:084:56+1:37(6)17:43+2:23(4)23:51+6:26(4)26:13+6:58(4)34:09+9:39(6)37:50+11:13(7)47:24+14:11(7)55:02+16:46(6)61:45+19:46(6)
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov4:56+1:37(6)12:47+2:44(3)6:08+4:03(9)2:22+0:43(7)7:56+2:41(8)3:41+1:34(8)9:34+2:58(7)7:38+2:35(6)6:43+3:00(9)
64:52+20:31(6)66:08+20:52(6)60:46
3:07+1:03(8)1:16+0:21(6)*132
 
7Tvrdková Eva66:164:53+1:34(5)22:42+7:22(7)26:06+8:41(7)27:45+8:30(7)35:03+10:33(7)37:24+10:47(6)47:14+14:01(6)57:47+19:31(8)62:20+20:21(8)
TUR OOB TJ Turnov4:53+1:34(5)17:49+7:46(6)3:24+1:19(6)1:390:00(1)7:18+2:03(7)2:21+0:14(4)9:50+3:14(8)10:33+5:30(9)4:33+0:50(4)
64:59+20:38(7)66:16+21:00(7)
2:39+0:35(4)1:17+0:22(7)
 
8Hejtmánková Alena66:175:04+1:45(7)23:03+7:43(8)28:40+11:15(9)32:44+13:29(9)39:59+15:29(8)44:27+17:50(8)52:10+18:57(8)57:20+19:04(7)62:12+20:13(7)
TAP KOB TRETRA Praha5:04+1:45(7)17:59+7:56(8)5:37+3:32(8)4:04+2:25(9)7:15+2:00(6)4:28+2:21(9)7:43+1:07(5)5:10+0:07(3)4:52+1:09(5)
65:11+20:50(8)66:17+21:01(8)
2:59+0:55(7)1:06+0:11(4)
 
9Savičová Irena76:154:01+0:42(2)24:17+8:57(9)28:33+11:08(8)31:42+12:27(8)41:37+17:07(9)44:52+18:15(9)55:58+22:45(9)64:37+26:21(9)71:12+29:13(9)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary4:01+0:42(2)20:16+10:13(9)4:16+2:11(7)3:09+1:30(8)9:55+4:40(9)3:15+1:08(7)11:06+4:30(9)8:39+3:36(8)6:35+2:52(8)
74:36+30:15(9)76:15+30:59(9)
3:24+1:20(9)1:39+0:44(9)
 
 
 
 
D65C (3)3,0 km7 K
místoStČíJménoČas
1(129)2(119)3(114)4(122)5(133)6(132)7(100)Cíl
 
1Beránková Pavla48:365:56+0:32(2)15:12+0:09(2)21:120:00(1)28:560:00(1)35:040:00(1)43:480:00(1)47:230:00(1)48:360:00(1)
VPM KOS Slavia Plzeň5:56+0:32(2)9:16+0:15(2)6:000:00(1)7:44+2:12(2)6:08+0:49(2)8:440:00(1)3:35+0:32(2)1:130:00(1)
 
2Městková Eva49:386:02+0:38(3)15:030:00(1)25:40+4:28(2)31:12+2:16(2)36:31+1:27(2)45:22+1:34(2)48:25+1:02(2)49:38+1:02(2)
TEP Tempo Praha6:02+0:38(3)9:010:00(1)10:37+4:37(3)5:320:00(1)5:190:00(1)8:51+0:07(2)3:030:00(1)1:13+0:00(2)
 
3Horáková Magdalena84:105:240:00(1)34:45+19:42(3)45:21+24:09(3)54:06+25:10(3)64:58+29:54(3)78:35+34:47(3)82:26+35:03(3)84:10+35:34(3)
NEK Nejdek Orienteering5:240:00(1)29:21+20:20(3)10:36+4:36(2)8:45+3:13(3)10:52+5:33(3)13:37+4:53(3)3:51+0:48(3)1:44+0:31(3)
 
 
 
 
H10C (18)2,5 km8 K
místoStČíJménoČas
1(101)2(102)3(103)4(104)5(105)6(106)7(107)8(100)Cíl
 
1Stehlík Jakub20:142:16+0:17(3)4:57+0:08(2)8:330:00(1)10:31+0:11(2)14:250:00(1)15:300:00(1)17:390:00(1)19:240:00(1)20:140:00(1)
LPM OK Lokomotiva Plzeň2:16+0:17(3)2:410:00(1)3:360:00(1)1:58+0:21(3)3:540:00(1)1:05+0:04(2)2:09+0:18(2)1:45+0:07(2)0:50+0:12(5)
 
2Škrle Michael21:502:06+0:07(2)5:06+0:17(3)8:43+0:10(2)10:200:00(1)16:20+1:55(3)17:27+1:57(3)19:18+1:39(2)20:56+1:32(2)21:50+1:36(2)
KRL Kometa Kralovice2:06+0:07(2)3:00+0:19(3)3:37+0:01(2)1:370:00(1)6:00+2:06(6)1:07+0:06(3)1:510:00(1)1:380:00(1)0:54+0:16(8)
 
3Janoch Mikuláš23:041:590:00(1)4:490:00(1)8:51+0:18(3)10:34+0:14(3)15:37+1:12(2)16:38+1:08(2)20:24+2:45(3)22:27+3:03(3)23:04+2:50(3)
MLA MLOK Mariánské Lázně1:590:00(1)2:50+0:09(2)4:02+0:26(4)1:43+0:06(2)5:03+1:09(4)1:010:00(1)3:46+1:55(9)2:03+0:25(4)0:370:00(1)
19:06
*132
 
4Šubrt Jáchym25:202:29+0:30(4)6:10+1:21(4)10:35+2:02(4)12:45+2:25(4)17:17+2:52(4)18:39+3:09(4)22:25+4:46(4)24:29+5:05(4)25:20+5:06(4)
DKP Oddíl OB Kotlářka2:29+0:30(4)3:41+1:00(4)4:25+0:49(6)2:10+0:33(6)4:32+0:38(3)1:22+0:21(6)3:46+1:55(9)2:04+0:26(5)0:51+0:13(6)
 
5Biersak Petr27:572:35+0:36(5)6:58+2:09(6)12:16+3:43(6)14:37+4:17(6)19:47+5:22(5)20:55+5:25(5)24:34+6:55(5)27:03+7:39(5)27:57+7:43(5)
KRL Kometa Kralovice2:35+0:36(5)4:23+1:42(8)5:18+1:42(9)2:21+0:44(8)5:10+1:16(5)1:08+0:07(4)3:39+1:48(8)2:29+0:51(9)0:54+0:16(8)
 
6Donda Jakub28:493:23+1:24(7)8:58+4:09(9)13:22+4:49(7)15:28+5:08(7)22:00+7:35(7)23:30+8:00(7)26:04+8:25(6)27:58+8:34(6)28:49+8:35(6)
ONO SKOB Ostrov3:23+1:24(7)5:35+2:54(10)4:24+0:48(5)2:06+0:29(5)6:32+2:38(8)1:30+0:29(7)2:34+0:43(3)1:54+0:16(3)0:51+0:14(7)
 
7Heller Jakub30:232:48+0:49(6)6:32+1:43(5)11:22+2:49(5)14:03+3:43(5)21:27+7:02(6)23:19+7:49(6)26:51+9:12(7)29:19+9:55(7)30:23+10:09(7)
ROU SKOB Roudnice nad Labem,2:48+0:49(6)3:44+1:03(6)4:50+1:14(8)2:41+1:04(10)7:24+3:30(9)1:52+0:51(9)3:32+1:41(6)2:28+0:50(8)1:04+0:26(12)
 
8Brabec Matěj33:394:31+2:32(11)8:12+3:23(7)17:15+8:42(10)22:22+12:02(11)26:37+12:12(9)27:52+12:22(9)30:32+12:53(8)32:45+13:21(8)33:39+13:25(8)
MAS KČT Aš4:31+2:32(11)3:41+1:00(4)9:03+5:27(13)5:07+3:30(12)4:15+0:21(2)1:15+0:14(5)2:40+0:49(4)2:13+0:35(7)0:54+0:16(10)
29:56
*132
 
9Vodrážka Štěpán34:024:00+2:01(8)8:44+3:55(8)15:37+7:04(9)17:51+7:31(9)25:32+11:07(8)27:17+11:47(8)30:49+13:10(9)33:19+13:55(9)34:02+13:48(9)
VPM KOS Slavia Plzeň4:00+2:01(8)4:44+2:03(9)6:53+3:17(11)2:14+0:37(7)7:41+3:47(11)1:45+0:44(8)3:32+1:41(6)2:30+0:52(10)0:43+0:05(3)
 
10Havlák Štěpán42:377:27+5:28(13)14:49+10:00(12)19:25+10:52(11)21:55+11:35(10)29:29+15:04(11)31:24+15:54(10)38:33+20:54(10)41:20+21:56(10)42:37+22:23(10)
ROU SKOB Roudnice nad Labem,7:27+5:28(13)7:22+4:41(12)4:36+1:00(7)2:30+0:53(9)7:34+3:40(10)1:55+0:54(10)7:09+5:18(12)2:47+1:09(11)1:17+0:39(15)
 
11Turek Jakub44:144:20+2:21(9)11:01+6:12(10)15:01+6:28(8)17:05+6:45(8)29:24+14:59(10)37:07+21:37(11)40:37+22:58(11)43:27+24:03(11)44:14+24:00(11)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary4:20+2:21(9)6:41+4:00(11)4:00+0:24(3)2:04+0:27(4)12:19+8:25(12)7:43+6:42(13)3:30+1:39(5)2:50+1:12(12)0:47+0:09(4)
 
12Škorpil Marek53:474:22+2:23(10)12:54+8:05(11)21:09+12:36(12)29:31+19:11(13)35:53+21:28(12)38:06+22:36(12)50:59+33:20(12)53:04+33:40(12)53:47+33:33(12)
HOR TJ Jiskra Hořice4:22+2:23(10)8:32+5:51(13)8:15+4:39(12)8:22+6:45(13)6:22+2:28(7)2:13+1:12(11)12:53+11:02(13)2:05+0:27(6)0:43+0:05(2)
 
13Tříska Lukáš57:2114:35+12:36(16)18:19+13:30(13)25:04+16:31(13)27:48+17:28(12)44:53+30:28(13)47:26+31:56(13)52:38+34:59(13)56:27+37:03(13)57:21+37:07(13)
LPM OK Lokomotiva Plzeň14:35+12:36(16)3:44+1:03(6)6:45+3:09(10)2:44+1:07(11)17:05+13:11(13)2:33+1:32(12)5:12+3:21(11)3:49+2:11(13)0:54+0:16(11)
 
 
Halík Libordisk12:51+10:52(15)--------------------56:38-----64:1666:33
MAS KČT Aš12:51+10:52(15)43:477:382:17+1:39(16)
 
Blecha Adamdisk6:03+4:04(12)-----60:0867:4176:5278:1882:2085:3186:37
KRL Kometa Kralovice6:03+4:04(12)54:057:339:111:264:023:111:06+0:28(13)
 
Bejvančický Josefdisk10:06+8:07(14)-----63:4871:5580:3982:2086:2489:4891:03
KRL Kometa Kralovice10:06+8:07(14)53:428:078:441:414:043:241:15+0:37(14)
89:50
*100
 
Cheskidov Ivannest.
33R ININ Chelyabinsk
 
Petruš Ondřejnest.
MLA MLOK Mariánské Lázně
 
 
 
 
H12B (19)3,3 km8 K
místoStČíJménoČas
1(137)2(130)3(126)4(127)5(128)6(106)7(107)8(100)Cíl
 
1Kurz Ondřej27:193:33+0:08(2)9:16+1:21(5)11:53+0:10(3)15:16+0:33(2)18:170:00(1)23:190:00(1)24:520:00(1)26:340:00(1)27:190:00(1)
VPM KOS Slavia Plzeň3:33+0:08(2)5:43+2:07(7)2:370:00(1)3:23+0:23(2)3:010:00(1)5:020:00(1)1:330:00(1)1:42+0:22(7)0:45+0:05(4)
 
2Stehlík Šimon29:083:53+0:28(3)8:16+0:21(2)11:430:00(1)14:430:00(1)19:21+1:04(2)25:00+1:41(2)26:58+2:06(2)28:29+1:55(2)29:08+1:49(2)
LPM OK Lokomotiva Plzeň3:53+0:28(3)4:23+0:47(4)3:27+0:50(3)3:000:00(1)4:38+1:37(6)5:39+0:37(2)1:58+0:25(5)1:31+0:11(3)0:390:00(1)
 
3Janoch Samuel33:584:19+0:54(4)7:550:00(1)11:44+0:01(2)16:51+2:08(3)21:17+3:00(3)28:45+5:26(3)31:03+6:11(3)33:06+6:32(3)33:58+6:39(3)
MLA MLOK Mariánské Lázně4:19+0:54(4)3:360:00(1)3:49+1:12(4)5:07+2:07(6)4:26+1:25(3)7:28+2:26(7)2:18+0:45(9)2:03+0:43(11)0:52+0:13(15)
 
4Nemšovský Filip36:034:57+1:32(6)9:48+1:53(6)14:24+2:41(5)18:57+4:14(4)23:43+5:26(4)31:24+8:05(4)33:48+8:56(4)35:19+8:45(4)36:03+8:44(4)
VSP USK Praha4:57+1:32(6)4:51+1:15(5)4:36+1:59(9)4:33+1:33(4)4:46+1:45(7)7:41+2:39(8)2:24+0:51(10)1:31+0:11(3)0:44+0:05(3)
 
5Kuc David40:235:24+1:59(8)9:00+1:05(3)13:19+1:36(4)20:29+5:46(5)24:46+6:29(5)34:56+11:37(5)37:47+12:55(5)39:37+13:03(5)40:23+13:04(5)
SCP OK Sparta Praha5:24+1:59(8)3:360:00(1)4:19+1:42(6)7:10+4:10(12)4:17+1:16(2)10:10+5:08(14)2:51+1:18(11)1:50+0:30(8)0:46+0:06(6)
 
6Černý Jonáš40:343:250:00(1)12:21+4:26(8)15:38+3:55(6)23:55+9:12(6)28:46+10:29(6)35:39+12:20(6)37:54+13:02(6)39:48+13:14(6)40:34+13:15(6)
MLA MLOK Mariánské Lázně3:250:00(1)8:56+5:20(12)3:17+0:40(2)8:17+5:17(14)4:51+1:50(8)6:53+1:51(6)2:15+0:42(8)1:54+0:34(9)0:46+0:07(7)
 
7Šustr Ondřej45:145:31+2:06(9)15:13+7:18(10)20:01+8:18(8)24:25+9:42(7)29:41+11:24(7)38:27+15:08(7)42:49+17:57(7)44:27+17:53(7)45:14+17:55(7)
KSH OB Kašperské Hory5:31+2:06(9)9:42+6:06(13)4:48+2:11(10)4:24+1:24(3)5:16+2:15(9)8:46+3:44(9)4:22+2:49(17)1:38+0:18(6)0:47+0:08(9)
 
8Heller Jiří47:024:45+1:20(5)15:31+7:36(11)19:20+7:37(7)25:01+10:18(8)31:56+13:39(8)41:50+18:31(8)44:01+19:09(8)46:12+19:38(8)47:02+19:43(8)
ROU SKOB Roudnice nad Labem,4:45+1:20(5)10:46+7:10(14)3:49+1:12(4)5:41+2:41(8)6:55+3:54(12)9:54+4:52(12)2:11+0:38(7)2:11+0:51(12)0:50+0:10(13)
 
9Šmejkal Robert49:2212:17+8:52(17)19:10+11:15(14)23:31+11:48(12)31:25+16:42(11)39:39+21:22(10)45:19+22:00(9)47:15+22:23(9)48:35+22:01(9)49:22+22:03(9)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary12:17+8:52(17)6:53+3:17(10)4:21+1:44(7)7:54+4:54(13)8:14+5:13(13)5:40+0:38(3)1:56+0:23(3)1:200:00(1)0:47+0:07(8)
46:37
*132
 
10Pivec Jan53:1710:56+7:31(16)18:48+10:53(13)23:13+11:30(10)27:53+13:10(9)34:02+15:45(9)48:26+25:07(10)50:34+25:42(10)52:34+26:00(10)53:17+25:58(10)
MLA MLOK Mariánské Lázně10:56+7:31(16)7:52+4:16(11)4:25+1:48(8)4:40+1:40(5)6:09+3:08(11)14:24+9:22(18)2:08+0:35(6)2:00+0:40(10)0:43+0:04(2)
 
11Sobota Ondřej56:486:11+2:46(11)12:57+5:02(9)25:17+13:34(13)31:50+17:07(12)40:21+22:04(11)50:39+27:20(11)53:45+28:53(11)55:56+29:22(11)56:48+29:29(11)
VPM KOS Slavia Plzeň6:11+2:46(11)6:46+3:10(9)12:20+9:43(16)6:33+3:33(10)8:31+5:30(14)10:18+5:16(15)3:06+1:33(12)2:11+0:51(12)0:52+0:12(14)
 
12Rádl Mikeš61:0110:13+6:48(15)16:56+9:01(12)29:23+17:40(14)36:02+21:19(13)44:43+26:26(12)54:50+31:31(12)57:59+33:07(12)60:11+33:37(12)61:01+33:42(12)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary10:13+6:48(15)6:43+3:07(8)12:27+9:50(18)6:39+3:39(11)8:41+5:40(16)10:07+5:05(13)3:09+1:36(14)2:12+0:52(14)0:50+0:10(12)
 
13Šlechta Viktor63:106:49+3:24(12)25:55+18:00(17)34:31+22:48(16)40:48+26:05(14)46:10+27:53(13)55:26+32:07(13)59:55+35:03(13)62:22+35:48(13)63:10+35:51(13)
LPM OK Lokomotiva Plzeň6:49+3:24(12)19:06+15:30(18)8:36+5:59(11)6:17+3:17(9)5:22+2:21(10)9:16+4:14(10)4:29+2:56(18)2:27+1:07(15)0:48+0:09(11)
 
14Košina Tobiáš69:185:11+1:46(7)9:15+1:20(4)20:04+8:21(9)54:59+40:16(17)59:28+41:11(15)65:15+41:56(14)67:12+42:20(14)68:33+41:59(14)69:18+41:59(14)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary5:11+1:46(7)4:04+0:28(3)10:49+8:12(14)34:55+31:55(19)4:29+1:28(4)5:47+0:45(4)1:57+0:24(4)1:21+0:01(2)0:45+0:05(5)
 
15Havlák René73:315:55+2:30(10)11:05+3:10(7)23:28+11:45(11)28:47+14:04(10)57:06+38:49(14)66:56+43:37(15)70:07+45:15(15)72:37+46:03(15)73:31+46:12(15)
ROU SKOB Roudnice nad Labem,5:55+2:30(10)5:10+1:34(6)12:23+9:46(17)5:19+2:19(7)28:19+25:18(19)9:50+4:48(11)3:11+1:38(16)2:30+1:10(16)0:54+0:14(16)
 
16Kulhánek Jáchym81:418:54+5:29(13)19:48+11:53(15)32:16+20:33(15)67:06+52:23(19)71:40+53:23(18)77:28+54:09(16)79:18+54:26(16)80:53+54:19(16)81:41+54:22(16)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary8:54+5:29(13)10:54+7:18(15)12:28+9:51(19)34:50+31:50(18)4:34+1:33(5)5:48+0:46(5)1:50+0:17(2)1:35+0:15(5)0:48+0:08(10)
 
17Šoupa Martin92:379:48+6:23(14)36:25+28:30(19)46:58+35:15(19)55:38+40:55(18)64:10+45:53(16)80:50+57:31(17)85:48+60:56(17)90:27+63:53(17)92:37+65:18(17)
LPM OK Lokomotiva Plzeň9:48+6:23(14)26:37+23:01(19)10:33+7:56(12)8:40+5:40(15)8:32+5:31(15)16:40+11:38(19)4:58+3:25(19)4:39+3:19(17)2:10+1:30(18)
 
18Ječmen Matyáš95:2612:18+8:53(18)24:25+16:30(16)35:02+23:19(17)46:18+31:35(15)70:50+52:33(17)83:15+59:56(18)86:25+61:33(18)94:26+67:52(18)95:26+68:07(18)
ONO SKOB Ostrov12:18+8:53(18)12:07+8:31(17)10:37+8:00(13)11:16+8:16(17)24:32+21:31(18)12:25+7:23(17)3:10+1:37(15)8:01+6:41(18)1:00+0:21(17)
 
19Vyskočil Jan101:5016:40+13:15(19)28:39+20:44(18)39:30+27:47(18)50:26+35:43(16)74:51+56:34(19)87:13+63:54(19)90:21+65:29(19)99:09+72:35(19)101:50+74:31(19)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary16:40+13:15(19)11:59+8:23(16)10:51+8:14(15)10:56+7:56(16)24:25+21:24(17)12:22+7:20(16)3:08+1:35(13)8:48+7:28(19)2:41+2:01(19)
 
 
 
 
H14B (17)3,6 km9 K
místoStČíJménoČas
1(137)2(130)3(122)4(127)5(133)6(121)7(118)8(124)9(100)
Cíl
 
1Oncirk Jan25:233:060:00(1)5:040:00(1)9:270:00(1)10:410:00(1)13:020:00(1)17:150:00(1)21:450:00(1)23:360:00(1)24:440:00(1)
ONO SKOB Ostrov3:060:00(1)1:580:00(1)4:230:00(1)1:14+0:04(4)2:210:00(1)4:130:00(1)4:30+0:04(2)1:51+0:12(3)1:08+0:10(4)
25:230:00(1)
0:39+0:05(8)
 
2Štěrba Marek29:103:12+0:06(2)7:29+2:25(5)12:04+2:37(4)13:43+3:02(4)16:18+3:16(4)21:14+3:59(2)25:40+3:55(2)27:33+3:57(2)28:31+3:47(2)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary3:12+0:06(2)4:17+2:19(9)4:35+0:12(3)1:39+0:29(11)2:35+0:14(2)4:56+0:43(3)4:260:00(1)1:53+0:14(4)0:580:00(1)
29:10+3:47(2)
0:39+0:05(9)
 
3Blaha Michal30:103:39+0:33(4)6:51+1:47(3)11:43+2:16(3)12:53+2:12(3)15:55+2:53(3)21:39+4:24(3)26:48+5:03(4)28:31+4:55(3)29:32+4:48(3)
EKP VŠTJ Ekonom Praha3:39+0:33(4)3:12+1:14(5)4:52+0:29(5)1:100:00(1)3:02+0:41(6)5:44+1:31(5)5:09+0:43(6)1:43+0:04(2)1:01+0:03(2)
30:10+4:47(3)
0:38+0:04(6)
 
4Kohoutek Oldřich30:223:22+0:16(3)7:15+2:11(4)12:23+2:56(5)13:51+3:10(5)17:03+4:01(5)21:53+4:38(4)26:43+4:58(3)28:37+5:01(4)29:45+5:01(4)
BSO KOB Baník Sokolov3:22+0:16(3)3:53+1:55(6)5:08+0:45(6)1:28+0:18(7)3:12+0:51(7)4:50+0:37(2)4:50+0:24(3)1:54+0:15(5)1:08+0:10(4)
30:22+4:59(4)
0:37+0:03(4)
 
5Blaha Jiří38:493:55+0:49(7)12:34+7:30(10)19:45+10:18(10)21:23+10:42(10)24:46+11:44(10)30:22+13:07(6)35:21+13:36(5)37:00+13:24(5)38:09+13:25(5)
EKP VŠTJ Ekonom Praha3:55+0:49(7)8:39+6:41(13)7:11+2:48(14)1:38+0:28(10)3:23+1:02(10)5:36+1:23(4)4:59+0:33(4)1:390:00(1)1:09+0:11(6)
38:49+13:26(5)
0:40+0:06(11)
 
6Kuc Radim39:263:50+0:44(6)9:08+4:04(7)13:41+4:14(6)15:01+4:20(6)18:23+5:21(6)29:13+11:58(5)35:28+13:43(6)37:32+13:56(6)38:43+13:59(6)
SCP OK Sparta Praha3:50+0:44(6)5:18+3:20(11)4:33+0:10(2)1:20+0:10(5)3:22+1:01(9)10:50+6:37(10)6:15+1:49(11)2:04+0:25(7)1:11+0:13(7)
39:26+14:03(6)
0:43+0:09(12)
 
7Čepička Ladislav40:475:06+2:00(10)8:10+3:06(6)14:40+5:13(7)16:10+5:29(7)20:02+7:00(8)31:59+14:44(8)37:02+15:17(7)39:07+15:31(7)40:10+15:26(7)
LPM OK Lokomotiva Plzeň5:06+2:00(10)3:04+1:06(4)6:30+2:07(9)1:30+0:20(8)3:52+1:31(14)11:57+7:44(11)5:03+0:37(5)2:05+0:26(8)1:03+0:05(3)
40:47+15:24(7)
0:37+0:03(5)
 
8Donda Jiří41:163:46+0:40(5)5:53+0:49(2)10:31+1:04(2)11:52+1:11(2)14:42+1:40(2)31:45+14:30(7)37:10+15:25(8)39:11+15:35(8)40:37+15:53(8)
ONO SKOB Ostrov3:46+0:40(5)2:07+0:09(2)4:38+0:15(4)1:21+0:11(6)2:50+0:29(3)17:03+12:50(13)5:25+0:59(7)2:01+0:22(6)1:26+0:28(10)
41:16+15:53(8)
0:39+0:05(7)
 
9Vendelberger Tomáš43:005:36+2:30(12)10:04+5:00(9)17:03+7:36(9)19:02+8:21(9)22:35+9:33(9)32:28+15:13(10)38:03+16:18(9)40:31+16:55(9)42:07+17:23(9)
MAS KČT Aš5:36+2:30(12)4:28+2:30(10)6:59+2:36(12)1:59+0:49(13)3:33+1:12(11)9:53+5:40(8)5:35+1:09(8)2:28+0:49(11)1:36+0:38(14)
43:00+17:37(9)
0:53+0:19(16)
 
10Milota Břetislav44:094:17+1:11(8)13:19+8:15(11)19:58+10:31(11)21:35+10:54(11)24:53+11:51(11)32:04+14:49(9)38:52+17:07(10)42:02+18:26(10)43:17+18:33(10)
MLA MLOK Mariánské Lázně4:17+1:11(8)9:02+7:04(14)6:39+2:16(10)1:37+0:27(9)3:18+0:57(8)7:11+2:58(6)6:48+2:22(12)3:10+1:31(14)1:15+0:17(8)
44:09+18:46(10)
0:52+0:18(15)
 
11Kollár Nikolaj46:465:44+2:38(13)13:59+8:55(12)21:05+11:38(12)23:03+12:22(12)26:38+13:36(12)36:31+19:16(11)42:11+20:26(11)44:34+20:58(11)46:06+21:22(11)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary5:44+2:38(13)8:15+6:17(12)7:06+2:43(13)1:58+0:48(12)3:35+1:14(12)9:53+5:40(8)5:40+1:14(9)2:23+0:44(10)1:32+0:34(13)
46:46+21:23(11)
0:40+0:06(10)
 
12Trnka Martin jun51:454:20+1:14(9)15:21+10:17(13)22:01+12:34(13)24:45+14:04(13)28:32+15:30(14)41:18+24:03(13)47:13+25:28(12)49:31+25:55(12)50:56+26:12(12)
VSP USK Praha4:20+1:14(9)11:01+9:03(16)6:40+2:17(11)2:44+1:34(14)3:47+1:26(13)12:46+8:33(12)5:55+1:29(10)2:18+0:39(9)1:25+0:27(9)
51:45+26:22(12)
0:49+0:15(14)
 
13Bauer Matyáš54:475:23+2:17(11)9:19+4:15(8)15:46+6:19(8)16:57+6:16(8)19:57+6:55(7)38:49+21:34(12)50:01+28:16(13)52:44+29:08(13)54:13+29:29(13)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary5:23+2:17(11)3:56+1:58(8)6:27+2:04(8)1:11+0:01(2)3:00+0:39(4)18:52+14:39(16)11:12+6:46(16)2:43+1:04(13)1:29+0:31(11)
54:47+29:24(13)
0:34+0:00(2)
 
14Pavlas Ondra62:4613:25+10:19(16)17:20+12:16(14)23:44+14:17(14)24:56+14:15(14)27:56+14:54(13)46:47+29:32(14)58:02+36:17(14)60:43+37:07(14)62:12+37:28(14)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary13:25+10:19(16)3:55+1:57(7)6:24+2:01(7)1:12+0:02(3)3:00+0:39(4)18:51+14:38(15)11:15+6:49(17)2:41+1:02(12)1:29+0:31(11)
62:46+37:23(14)
0:340:00(1)
 
15Novák Ondřej109:0912:15+9:09(15)30:05+25:01(17)51:03+41:36(17)63:33+52:52(17)72:35+59:33(17)91:17+74:02(17)101:17+79:32(17)106:16+82:40(17)108:23+83:39(17)
MLA MLOK Mariánské Lázně12:15+9:09(15)17:50+15:52(17)20:58+16:35(17)12:30+11:20(16)9:02+6:41(17)18:42+14:29(14)10:00+5:34(15)4:59+3:20(17)2:07+1:09(17)
109:09+83:46(15)
0:46+0:12(13)
 
 
msŠtecher Martin77:408:06+5:00(14)17:54+12:50(15)29:46+20:19(15)43:17+32:36(16)51:49+38:47(16)61:32+44:17(15)70:55+49:10(15)74:31+50:55(15)76:36+51:52(15)
MAS KČT Aš8:06+5:00(14)9:48+7:50(15)11:52+7:29(16)13:31+12:21(17)8:32+6:11(16)9:43+5:30(7)9:23+4:57(14)3:36+1:57(15)2:05+1:07(16)
77:40
1:04+0:30(17)
 
msWalchedseder Petr82:5625:28+22:22(17)28:06+23:02(16)35:44+26:17(16)38:49+28:08(15)45:11+32:09(15)68:02+50:47(16)76:39+54:54(16)80:23+56:47(16)82:20+57:36(16)
MAS KČT Aš25:28+22:22(17)2:38+0:40(3)7:38+3:15(15)3:05+1:55(15)6:22+4:01(15)22:51+18:38(17)8:37+4:11(13)3:44+2:05(16)1:57+0:59(15)
82:56
0:36+0:02(3)
 
 
 
 
H16B (7)5,1 km9 K
místoStČíJménoČas
1(139)2(108)3(109)4(135)5(121)6(125)7(138)8(124)9(100)
Cíl
 
1Spěváček Vojtěch37:414:45+0:35(2)7:08+0:50(2)17:380:00(1)19:520:00(1)29:090:00(1)30:280:00(1)34:090:00(1)36:040:00(1)37:070:00(1)
VPM KOS Slavia Plzeň4:45+0:35(2)2:23+0:15(3)10:300:00(1)2:14+0:31(5)9:170:00(1)1:190:00(1)3:410:00(1)1:550:00(1)1:030:00(1)
37:410:00(1)
0:340:00(1)
 
2Šubrt Matěj41:184:53+0:43(4)7:28+1:10(3)18:37+0:59(2)20:34+0:42(2)30:43+1:34(2)32:11+1:43(2)36:58+2:49(2)39:27+3:23(2)40:34+3:27(2)
DKP Oddíl OB Kotlářka4:53+0:43(4)2:35+0:27(5)11:09+0:39(2)1:57+0:14(4)10:09+0:52(2)1:28+0:09(2)4:47+1:06(2)2:29+0:34(3)1:07+0:04(2)
41:18+3:37(2)
0:44+0:09(6)
 
3Forst Antonín45:114:100:00(1)6:180:00(1)20:28+2:50(3)22:16+2:24(3)33:25+4:16(3)35:33+5:05(3)40:50+6:41(3)43:06+7:02(3)44:25+7:18(3)
PGP SK Praga4:100:00(1)2:080:00(1)14:10+3:40(6)1:48+0:05(2)11:09+1:52(3)2:08+0:49(4)5:17+1:36(3)2:16+0:21(2)1:19+0:16(5)
45:11+7:30(3)17:42
0:46+0:11(7)*104
 
4Jirka Matyáš47:374:50+0:40(3)7:30+1:12(4)20:40+3:02(4)22:29+2:37(4)34:56+5:47(4)36:55+6:27(4)43:02+8:53(4)45:37+9:33(4)47:00+9:53(4)
ZPV KOB ZPV Prostějov4:50+0:40(3)2:40+0:32(6)13:10+2:40(4)1:49+0:06(3)12:27+3:10(4)1:59+0:40(3)6:07+2:26(4)2:35+0:40(4)1:23+0:20(6)
47:37+9:56(4)
0:37+0:02(2)
 
5Hejduk Zdeněk52:145:14+1:04(5)7:46+1:28(5)21:47+4:09(5)23:30+3:38(5)36:15+7:06(5)38:41+8:13(5)47:04+12:55(5)50:18+14:14(5)51:30+14:23(5)
BSO KOB Baník Sokolov5:14+1:04(5)2:32+0:24(4)14:01+3:31(5)1:430:00(1)12:45+3:28(5)2:26+1:07(6)8:23+4:42(5)3:14+1:19(6)1:12+0:09(3)
52:14+14:33(5)
0:44+0:09(4)
 
6Kovář Ondřej54:307:43+3:33(7)10:03+3:45(7)22:23+4:45(6)25:14+5:22(6)38:29+9:20(6)40:39+10:11(6)49:31+15:22(6)52:30+16:26(6)53:46+16:39(6)
VPM KOS Slavia Plzeň7:43+3:33(7)2:20+0:12(2)12:20+1:50(3)2:51+1:08(6)13:15+3:58(6)2:10+0:51(5)8:52+5:11(6)2:59+1:04(5)1:16+0:13(4)
54:30+16:49(6)
0:44+0:09(4)
 
7Bartoš Václav69:005:31+1:21(6)8:43+2:25(6)28:56+11:18(7)32:49+12:57(7)47:56+18:47(7)54:10+23:42(7)63:16+29:07(7)66:48+30:44(7)68:23+31:16(7)
MLA MLOK Mariánské Lázně5:31+1:21(6)3:12+1:04(7)20:13+9:43(7)3:53+2:10(7)15:07+5:50(7)6:14+4:55(7)9:06+5:25(7)3:32+1:37(7)1:35+0:32(7)
69:00+31:19(7)31:30
0:37+0:02(3)*120
 
 
 
 
H18B (1)7,4 km11 K
místoStČíJménoČas
1(119)2(109)3(111)4(113)5(112)6(135)7(120)8(122)9(121)
10(125)11(100)Cíl
 
1Hejduk Jan73:276:580:00(1)11:160:00(1)24:140:00(1)31:450:00(1)35:270:00(1)46:160:00(1)47:310:00(1)52:300:00(1)65:080:00(1)
BSO KOB Baník Sokolov6:580:00(1)4:180:00(1)12:580:00(1)7:310:00(1)3:420:00(1)10:490:00(1)1:150:00(1)4:590:00(1)12:380:00(1)
67:020:00(1)72:490:00(1)73:270:00(1)
1:540:00(1)5:470:00(1)0:380:00(1)
 
 
 
 
H21C (28)10,7 km13 K
místoStČíJménoČas
1(139)2(108)3(131)4(110)5(111)6(113)7(112)8(123)9(116)
10(115)11(125)12(134)13(100)Cíl
 
1Kamaryt Tomáš63:094:20+1:03(10)6:11+1:01(8)23:27+1:29(3)24:59+1:21(3)25:52+0:35(3)30:27+0:19(2)33:19+0:29(2)47:10+0:13(2)50:27+0:14(2)
VPM KOS Slavia Plzeň4:20+1:03(10)1:510:00(1)17:16+0:37(2)1:320:00(1)0:530:00(1)4:350:00(1)2:52+0:10(2)13:510:00(1)3:17+0:10(4)
53:150:00(1)58:350:00(1)60:530:00(1)62:290:00(1)63:090:00(1)
2:48+0:05(2)5:20+0:06(2)2:18+0:07(3)1:36+0:06(3)0:40+0:05(4)
 
2Bořánek Michal64:323:23+0:06(2)5:19+0:09(2)21:580:00(1)23:380:00(1)25:170:00(1)30:080:00(1)32:500:00(1)46:570:00(1)50:130:00(1)
STE SK SKI-OB Šternberk3:23+0:06(2)1:56+0:05(4)16:390:00(1)1:40+0:08(3)1:39+0:46(17)4:51+0:16(2)2:420:00(1)14:07+0:16(3)3:16+0:09(3)
53:39+0:24(2)60:12+1:37(2)62:24+1:31(2)63:58+1:29(2)64:32+1:23(2)
3:26+0:43(11)6:33+1:19(9)2:12+0:01(2)1:34+0:04(2)0:340:00(1)
 
3Stehlík Petr67:144:13+0:56(9)6:17+1:07(9)25:13+3:15(9)27:08+3:30(9)28:40+3:23(10)34:13+4:05(10)37:22+4:32(10)51:15+4:18(6)54:35+4:22(6)
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:13+0:56(9)2:04+0:13(9)18:56+2:17(9)1:55+0:23(12)1:32+0:39(14)5:33+0:58(11)3:09+0:27(9)13:53+0:02(2)3:20+0:13(5)
57:18+4:03(6)62:32+3:57(4)64:50+3:57(3)66:27+3:58(3)67:14+4:05(3)
2:430:00(1)5:140:00(1)2:18+0:07(3)1:37+0:07(5)0:47+0:12(16)
 
4Hora Vojtěch67:263:53+0:36(6)6:06+0:56(7)24:50+2:52(7)26:30+2:52(7)27:30+2:13(7)32:34+2:26(6)35:42+2:52(6)50:46+3:49(5)54:01+3:48(5)
PGP SK Praga3:53+0:36(6)2:13+0:22(13)18:44+2:05(8)1:40+0:08(3)1:00+0:07(2)5:04+0:29(6)3:08+0:26(7)15:04+1:13(4)3:15+0:08(2)
57:05+3:50(4)62:43+4:08(5)65:01+4:08(4)66:44+4:15(4)67:26+4:17(4)
3:04+0:21(3)5:38+0:24(3)2:18+0:07(3)1:43+0:13(7)0:42+0:07(8)
 
5Pova Ondřej67:463:170:00(1)5:100:00(1)23:28+1:30(4)25:09+1:31(4)26:14+0:57(4)31:24+1:16(4)34:36+1:46(4)50:12+3:15(4)53:36+3:23(4)
KRL Kometa Kralovice3:170:00(1)1:53+0:02(2)18:18+1:39(6)1:41+0:09(6)1:05+0:12(8)5:10+0:35(7)3:12+0:30(10)15:36+1:45(6)3:24+0:17(6)
57:15+4:00(5)63:07+4:32(6)65:27+4:34(5)67:03+4:34(5)67:46+4:37(5)
3:39+0:56(13)5:52+0:38(5)2:20+0:09(6)1:36+0:06(3)0:43+0:09(11)
 
6Jirka Mikuláš67:523:43+0:26(4)5:37+0:27(3)22:53+0:55(2)24:30+0:52(2)25:47+0:30(2)31:09+1:01(3)34:01+1:11(3)49:15+2:18(3)52:44+2:31(3)
STE SK SKI-OB Šternberk3:43+0:26(4)1:54+0:03(3)17:16+0:37(2)1:37+0:05(2)1:17+0:24(10)5:22+0:47(8)2:52+0:10(2)15:14+1:23(5)3:29+0:22(9)
55:48+2:33(3)62:22+3:47(3)65:30+4:37(6)67:12+4:43(6)67:52+4:43(6)
3:04+0:21(3)6:34+1:20(10)3:08+0:57(14)1:42+0:12(6)0:40+0:06(6)
 
7Gregor Martin70:053:49+0:32(5)5:50+0:40(5)23:58+2:00(5)25:48+2:10(5)26:52+1:35(5)31:54+1:46(5)34:59+2:09(5)51:31+4:34(7)55:13+5:00(7)
CTB SK OB Chotěboř3:49+0:32(5)2:01+0:10(7)18:08+1:29(4)1:50+0:18(10)1:04+0:11(6)5:02+0:27(4)3:05+0:23(6)16:32+2:41(10)3:42+0:35(10)
58:29+5:14(7)64:57+6:22(9)67:20+6:27(7)69:19+6:50(7)70:05+6:56(7)
3:16+0:33(8)6:28+1:14(8)2:23+0:12(7)1:59+0:29(13)0:46+0:12(14)
 
8Petras Tomáš70:133:41+0:24(3)5:48+0:38(4)24:24+2:26(6)26:11+2:33(6)27:13+1:56(6)32:56+2:48(7)36:04+3:14(7)52:23+5:26(9)55:47+5:34(9)
VAM OOB Vamberk3:41+0:24(3)2:07+0:16(10)18:36+1:57(7)1:47+0:15(9)1:02+0:09(3)5:43+1:08(12)3:08+0:26(7)16:19+2:28(9)3:24+0:17(6)
59:03+5:48(9)64:51+6:16(7)67:32+6:39(8)69:23+6:54(8)70:13+7:04(8)
3:16+0:33(8)5:48+0:34(4)2:41+0:30(11)1:51+0:21(9)0:50+0:15(17)
 
9Matras Tomáš70:204:02+0:45(7)5:59+0:49(6)25:11+3:13(8)26:55+3:17(8)27:59+2:42(8)33:22+3:14(8)36:34+3:44(9)52:18+5:21(8)55:43+5:30(8)
CHT OOB SK Chrast4:02+0:45(7)1:57+0:06(5)19:12+2:33(11)1:44+0:12(7)1:04+0:11(6)5:23+0:48(9)3:12+0:30(10)15:44+1:53(7)3:25+0:18(8)
58:57+5:42(8)64:52+6:17(8)67:33+6:40(9)69:28+6:59(9)70:20+7:11(9)
3:14+0:31(6)5:55+0:41(6)2:41+0:30(11)1:55+0:25(11)0:52+0:17(20)
 
10Pidrman Milan71:374:20+1:03(10)6:21+1:11(10)25:28+3:30(10)27:21+3:43(10)28:24+3:07(9)33:27+3:19(9)36:28+3:38(8)54:15+7:18(10)57:22+7:09(10)
EKP VŠTJ Ekonom Praha4:20+1:03(10)2:01+0:10(7)19:07+2:28(10)1:53+0:21(11)1:03+0:10(5)5:03+0:28(5)3:01+0:19(4)17:47+3:56(11)3:070:00(1)
61:19+8:04(10)67:18+8:43(10)69:29+8:36(10)70:59+8:30(10)71:37+8:28(10)
3:57+1:14(15)5:59+0:45(7)2:110:00(1)1:300:00(1)0:38+0:03(2)
 
11Koldinský Jan76:574:09+0:52(8)6:21+1:11(10)26:07+4:09(11)28:30+4:52(11)29:32+4:15(11)35:02+4:54(11)38:56+6:06(11)55:03+8:06(11)59:40+9:27(11)
KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.4:09+0:52(8)2:12+0:21(12)19:46+3:07(12)2:23+0:51(18)1:02+0:09(3)5:30+0:55(10)3:54+1:12(16)16:07+2:16(8)4:37+1:30(15)
62:48+9:33(11)71:55+13:20(11)74:20+13:27(11)76:18+13:49(11)76:57+13:48(11)
3:08+0:25(5)9:07+3:53(19)2:25+0:14(8)1:58+0:28(12)0:39+0:05(3)
 
12Klomínský Václav82:145:45+2:28(19)9:00+3:50(19)29:28+7:30(13)31:08+7:30(13)32:29+7:12(13)38:35+8:27(12)42:07+9:17(12)61:45+14:48(13)65:44+15:31(13)
KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.5:45+2:28(19)3:15+1:24(22)20:28+3:49(13)1:40+0:08(3)1:21+0:28(12)6:06+1:31(14)3:32+0:50(14)19:38+5:47(15)3:59+0:52(11)
69:06+15:51(13)77:10+18:35(13)79:43+18:50(12)81:32+19:03(12)82:14+19:05(12)
3:22+0:39(10)8:04+2:50(12)2:33+0:22(9)1:49+0:19(8)0:42+0:07(7)
 
13Blaha Ondřej82:424:42+1:25(12)7:03+1:53(12)28:43+6:45(12)30:50+7:12(12)32:09+6:52(12)39:29+9:21(13)42:52+10:02(13)61:23+14:26(12)65:30+15:17(12)
EKP VŠTJ Ekonom Praha4:42+1:25(12)2:21+0:30(14)21:40+5:01(14)2:07+0:35(13)1:19+0:26(11)7:20+2:45(17)3:23+0:41(12)18:31+4:40(12)4:07+1:00(13)
69:01+15:46(12)76:30+17:55(12)79:49+18:56(13)82:02+19:33(13)82:42+19:33(13)
3:31+0:48(12)7:29+2:15(11)3:19+1:08(17)2:13+0:43(16)0:40+0:05(5)
 
14Škrabálek Jan90:1811:55+8:38(25)13:53+8:43(24)32:08+10:10(18)33:53+10:15(17)34:58+9:41(15)39:57+9:49(14)43:01+10:11(14)61:54+14:57(14)66:42+16:29(14)
KYL SK SP Kylešovice11:55+8:38(25)1:58+0:07(6)18:15+1:36(5)1:45+0:13(8)1:05+0:12(8)4:59+0:24(3)3:04+0:22(5)18:53+5:02(14)4:48+1:41(16)
74:16+21:01(14)84:05+25:30(14)87:22+26:29(14)89:34+27:05(14)90:18+27:09(14)
7:34+4:51(23)9:49+4:35(20)3:17+1:06(16)2:12+0:42(15)0:44+0:09(12)
 
15Martínek Robert91:525:34+2:17(17)7:44+2:34(15)30:34+8:36(14)33:13+9:35(14)34:34+9:17(14)40:18+10:10(15)43:43+10:53(15)67:43+20:46(15)73:20+23:07(15)
VPM KOS Slavia Plzeň5:34+2:17(17)2:10+0:19(11)22:50+6:11(16)2:39+1:07(21)1:21+0:28(12)5:44+1:09(13)3:25+0:43(13)24:00+10:09(22)5:37+2:30(21)
77:02+23:47(15)85:47+27:12(15)88:57+28:04(15)91:05+28:36(15)91:52+28:43(15)
3:42+0:59(14)8:45+3:31(15)3:10+0:59(15)2:08+0:38(14)0:47+0:12(15)
 
16Pelikán Lukáš93:065:35+2:18(18)8:08+2:58(16)31:27+9:29(16)33:38+10:00(15)38:38+13:21(20)45:18+15:10(19)51:18+18:28(20)71:10+24:13(18)75:32+25:19(18)
DKL KOB Kladno5:35+2:18(18)2:33+0:42(15)23:19+6:40(17)2:11+0:39(14)5:00+4:07(24)6:40+2:05(15)6:00+3:18(24)19:52+6:01(16)4:22+1:15(14)
78:47+25:32(18)87:49+29:14(17)90:29+29:36(16)92:23+29:54(16)93:06+29:57(16)
3:15+0:32(7)9:02+3:48(17)2:40+0:29(10)1:54+0:24(10)0:43+0:08(10)
 
17Šnyrch Marek94:265:45+2:28(19)8:20+3:10(17)32:43+10:45(19)34:55+11:17(19)36:42+11:25(17)46:03+15:55(20)50:21+17:31(19)68:59+22:02(16)73:58+23:45(16)
OOL SK Haná orienteering5:45+2:28(19)2:35+0:44(16)24:23+7:44(19)2:12+0:40(15)1:47+0:54(19)9:21+4:46(22)4:18+1:36(17)18:38+4:47(13)4:59+1:52(18)
78:10+24:55(16)88:09+29:34(18)91:07+30:14(17)93:36+31:07(17)94:26+31:17(17)
4:12+1:29(17)9:59+4:45(21)2:58+0:47(13)2:29+0:59(19)0:50+0:15(19)
 
18Zieba Jakub95:244:43+1:26(13)7:38+2:28(14)33:02+11:04(20)35:18+11:40(20)36:54+11:37(18)44:21+14:13(17)48:04+15:14(16)69:37+22:40(17)74:37+24:24(17)
NEK Nejdek Orienteering4:43+1:26(13)2:55+1:04(19)25:24+8:45(20)2:16+0:44(17)1:36+0:43(16)7:27+2:52(18)3:43+1:01(15)21:33+7:42(17)5:00+1:53(19)
78:40+25:25(17)87:24+28:49(16)91:57+31:04(18)94:34+32:05(18)95:24+32:15(18)
4:03+1:20(16)8:44+3:30(14)4:33+2:22(20)2:37+1:07(20)0:50+0:15(18)
 
19Šilhavý Jakub97:414:45+1:28(14)7:35+2:25(13)31:09+9:11(15)33:45+10:07(16)35:27+10:10(16)43:10+13:02(16)48:42+15:52(17)72:30+25:33(19)76:35+26:22(19)
LPM OK Lokomotiva Plzeň4:45+1:28(14)2:50+0:59(18)23:34+6:55(18)2:36+1:04(20)1:42+0:49(18)7:43+3:08(20)5:32+2:50(22)23:48+9:57(21)4:05+0:58(12)
80:57+27:42(19)89:56+31:21(19)94:18+33:25(19)96:44+34:15(19)97:41+34:32(19)
4:22+1:39(18)8:59+3:45(16)4:22+2:11(19)2:26+0:56(18)0:57+0:22(21)
 
20Lohr Ivo102:595:23+2:06(16)8:28+3:18(18)37:00+15:02(21)39:41+16:03(21)41:14+15:57(21)48:20+18:12(21)52:59+20:09(21)76:06+29:09(21)81:26+31:13(21)
SCP OK Sparta Praha5:23+2:06(16)3:05+1:14(20)28:32+11:53(21)2:41+1:09(22)1:33+0:40(15)7:06+2:31(16)4:39+1:57(18)23:07+9:16(19)5:20+2:13(20)
86:25+33:10(21)95:31+36:56(21)99:42+38:49(20)102:00+39:31(20)102:59+39:50(20)
4:59+2:16(20)9:06+3:52(18)4:11+2:00(18)2:18+0:48(17)0:59+0:24(22)
 
21Brož Jan109:396:41+3:24(21)9:26+4:16(20)31:58+10:00(17)34:25+10:47(18)37:00+11:43(19)44:58+14:50(18)49:56+17:06(18)73:24+26:27(20)78:12+27:59(20)
LPM OK Lokomotiva Plzeň6:41+3:24(21)2:45+0:54(17)22:32+5:53(15)2:27+0:55(19)2:35+1:42(23)7:58+3:23(21)4:58+2:16(19)23:28+9:37(20)4:48+1:41(16)
83:28+30:13(20)94:55+36:20(20)105:22+44:29(21)108:55+46:26(21)109:39+46:30(21)
5:16+2:33(21)11:27+6:13(22)10:27+8:16(24)3:33+2:03(22)0:44+0:10(13)
 
22Vríčan Peter113:597:11+3:54(23)11:43+6:33(22)41:47+19:49(23)44:50+21:12(23)46:51+21:34(23)54:32+24:24(22)59:35+26:45(22)82:32+35:35(22)92:58+42:45(22)
36S nereg.7:11+3:54(23)4:32+2:41(25)30:04+13:25(23)3:03+1:31(24)2:01+1:08(20)7:41+3:06(19)5:03+2:21(20)22:57+9:06(18)10:26+7:19(24)
97:22+44:07(22)105:39+47:04(22)110:29+49:36(22)113:17+50:48(22)113:59+50:50(22)
4:24+1:41(19)8:17+3:03(13)4:50+2:39(21)2:48+1:18(21)0:42+0:07(9)
 
23Štochel Miroslav140:307:22+4:05(24)11:46+6:36(23)48:02+26:04(25)51:22+27:44(25)53:25+28:08(25)63:47+33:39(25)69:21+36:31(24)102:07+55:10(24)109:33+59:20(23)
MFP VŠSK MFF UK Praha7:22+4:05(24)4:24+2:33(24)36:16+19:37(25)3:20+1:48(25)2:03+1:10(21)10:22+5:47(24)5:34+2:52(23)32:46+18:55(24)7:26+4:19(22)
115:46+62:31(23)130:40+72:05(23)135:33+74:40(23)139:18+76:49(23)140:30+77:21(23)
6:13+3:30(22)14:54+9:40(23)4:53+2:42(22)3:45+2:15(23)1:12+0:37(23)
 
 
Střelba OndřejDisk4:58+1:41(15)14:41+9:31(25)47:52+25:54(24)50:34+26:56(24)52:54+27:37(24)63:26+33:18(24)70:05+37:15(25)112:41+65:44(25)122:18+72:05(24)
KTA SK Kotnov Tábor4:58+1:41(15)9:43+7:52(26)33:11+16:32(24)2:42+1:10(23)2:20+1:27(22)10:32+5:57(25)6:39+3:57(25)42:36+28:45(25)9:37+6:30(23)
130:34+77:19(24)149:57+91:22(24)155:31+94:38(24)162:24+99:55(24)
8:16+5:33(24)19:23+14:09(24)5:34+3:23(23)6:53+5:23(24)
 
Vrabec Tomášvzdal13:55+10:38(26)17:27+12:17(26)-----------------------------------
SCP OK Sparta Praha13:55+10:38(26)3:32+1:41(23)
--------------------44:41
27:14+26:39(24)
 
Štěpán Marekvzdal7:03+3:46(22)10:13+5:03(21)39:11+17:13(22)41:26+17:48(22)46:44+21:27(22)56:52+26:44(23)62:14+29:24(23)89:35+42:38(23)-----
OOL SK Haná orienteering7:03+3:46(22)3:10+1:19(21)28:58+12:19(22)2:15+0:43(16)5:18+4:25(25)10:08+5:33(23)5:22+2:40(21)27:21+13:30(23)
--------------------
 
Borovička Tomášnest.
FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah
 
Pilař Karelnest.
BSO KOB Baník Sokolov
 
 
 
 
H35C (31)8,2 km9 K
místoStČíJménoČas
1(109)2(131)3(111)4(113)5(112)6(115)7(125)8(118)9(100)
Cíl
 
1Nehasil David54:197:070:00(1)18:35+0:10(2)19:580:00(1)25:50+0:30(2)28:57+0:25(2)43:010:00(1)49:250:00(1)52:050:00(1)53:370:00(1)
BOR OK Jiskra Nový Bor7:070:00(1)11:28+0:25(5)1:23+0:02(2)5:52+0:32(5)3:070:00(1)14:040:00(1)6:24+0:05(3)2:40+0:08(4)1:320:00(1)
54:190:00(1)
0:42+0:04(9)
 
2Blahuta Marek55:507:09+0:02(2)18:250:00(1)20:00+0:02(2)25:200:00(1)28:320:00(1)44:42+1:41(2)51:01+1:36(2)53:37+1:32(2)55:10+1:33(2)
MFP VŠSK MFF UK Praha7:09+0:02(2)11:16+0:13(2)1:35+0:14(4)5:200:00(1)3:12+0:05(2)16:10+2:06(6)6:190:00(1)2:36+0:04(2)1:33+0:01(2)
55:50+1:31(2)
0:40+0:02(5)
 
3Vlašímský Robert58:117:13+0:06(3)19:57+1:32(5)21:34+1:36(4)27:44+2:24(4)31:05+2:33(4)46:39+3:38(4)52:58+3:33(3)55:57+3:52(3)57:33+3:56(3)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary7:13+0:06(3)12:44+1:41(11)1:37+0:16(5)6:10+0:50(8)3:21+0:14(5)15:34+1:30(3)6:190:00(1)2:59+0:27(6)1:36+0:04(5)
58:11+3:52(3)
0:38+0:00(3)
 
4Kovář Jindřich59:237:42+0:35(4)19:04+0:39(4)21:38+1:40(5)27:55+2:35(5)31:12+2:40(5)47:57+4:56(5)54:28+5:03(5)57:04+4:59(5)58:38+5:01(5)
MAS KČT Aš7:42+0:35(4)11:22+0:19(4)2:34+1:13(28)6:17+0:57(11)3:17+0:10(3)16:45+2:41(8)6:31+0:12(4)2:36+0:04(2)1:34+0:02(3)
59:23+5:04(4)
0:45+0:07(12)
 
5Tichovský Martin59:258:00+0:53(6)19:03+0:38(3)21:02+1:04(3)26:56+1:36(3)30:28+1:56(3)46:37+3:36(3)53:27+4:02(4)56:51+4:46(4)58:33+4:56(4)
PGP SK Praga8:00+0:53(6)11:030:00(1)1:59+0:38(15)5:54+0:34(6)3:32+0:25(9)16:09+2:05(5)6:50+0:31(6)3:24+0:52(17)1:42+0:10(10)
59:25+5:06(5)
0:52+0:14(23)
 
6Kučera Petr60:347:44+0:37(5)20:23+1:58(8)22:04+2:06(6)27:55+2:35(5)31:19+2:47(6)48:45+5:44(6)55:20+5:55(6)58:12+6:07(6)59:53+6:16(6)
MFP VŠSK MFF UK Praha7:44+0:37(5)12:39+1:36(8)1:41+0:20(6)5:51+0:31(4)3:24+0:17(6)17:26+3:22(12)6:35+0:16(5)2:52+0:20(5)1:41+0:09(9)
60:34+6:15(6)
0:41+0:03(6)
 
7Procházka Antonín62:328:25+1:18(7)20:14+1:49(6)22:22+2:24(7)28:34+3:14(7)32:04+3:32(7)49:58+6:57(9)57:08+7:43(8)60:07+8:02(7)61:43+8:06(7)
DCE KOB Dobřichovice8:25+1:18(7)11:49+0:46(6)2:08+0:47(20)6:12+0:52(10)3:30+0:23(8)17:54+3:50(14)7:10+0:51(9)2:59+0:27(6)1:36+0:04(5)
62:32+8:13(7)
0:49+0:11(20)
 
8Černý Libor62:469:04+1:57(18)21:16+2:51(9)23:40+3:42(10)29:38+4:18(10)33:15+4:43(9)49:56+6:55(7)57:13+7:48(9)60:20+8:15(8)62:07+8:30(8)
MLA MLOK Mariánské Lázně9:04+1:57(18)12:12+1:09(7)2:24+1:03(26)5:58+0:38(7)3:37+0:30(10)16:41+2:37(7)7:17+0:58(10)3:07+0:35(11)1:47+0:15(13)
62:46+8:27(8)
0:39+0:01(4)
 
9Tošner Michal63:269:02+1:55(17)22:19+3:54(15)24:31+4:33(16)30:54+5:34(15)34:11+5:39(13)49:57+6:56(8)56:58+7:33(7)60:56+8:51(9)62:48+9:11(9)
VPM KOS Slavia Plzeň9:02+1:55(17)13:17+2:14(15)2:12+0:51(21)6:23+1:03(13)3:17+0:10(3)15:46+1:42(4)7:01+0:42(7)3:58+1:26(26)1:52+0:20(17)
63:26+9:07(9)
0:380:00(1)
 
10Ječmen Vladimír64:538:28+1:21(8)22:49+4:24(18)25:05+5:07(18)32:26+7:06(19)36:03+7:31(18)51:35+8:34(13)58:39+9:14(10)62:18+10:13(10)64:04+10:27(10)
ONO SKOB Ostrov8:28+1:21(8)14:21+3:18(19)2:16+0:55(24)7:21+2:01(21)3:37+0:30(10)15:32+1:28(2)7:04+0:45(8)3:39+1:07(21)1:46+0:14(12)
64:53+10:34(10)
0:49+0:11(19)
 
11Nemšovský Petr65:149:00+1:53(16)20:19+1:54(7)22:50+2:52(8)29:00+3:40(8)32:42+4:10(8)51:07+8:06(11)59:25+10:00(12)62:31+10:26(11)64:21+10:44(11)
PGP SK Praga9:00+1:53(16)11:19+0:16(3)2:31+1:10(27)6:10+0:50(8)3:42+0:35(13)18:25+4:21(16)8:18+1:59(18)3:06+0:34(9)1:50+0:18(16)
65:14+10:55(11)
0:53+0:15(26)
 
12Lepšík Petr65:168:39+1:32(11)21:55+3:30(12)24:10+4:12(14)30:51+5:31(14)34:40+6:08(15)51:35+8:34(13)59:13+9:48(11)62:45+10:40(12)64:29+10:52(12)
SJC Sportcentrum Jičín8:39+1:32(11)13:16+2:13(14)2:15+0:54(23)6:41+1:21(17)3:49+0:42(17)16:55+2:51(10)7:38+1:19(12)3:32+1:00(18)1:44+0:12(11)
65:16+10:57(12)
0:47+0:09(16)
 
13Folprecht Eduard65:309:34+2:27(23)22:17+3:52(14)24:00+4:02(13)29:43+4:23(11)33:28+4:56(10)51:17+8:16(12)60:05+10:40(15)63:04+10:59(13)64:40+11:03(13)
TUV SOK TJ Turnov9:34+2:27(23)12:43+1:40(10)1:43+0:22(8)5:43+0:23(2)3:45+0:38(15)17:49+3:45(13)8:48+2:29(23)2:59+0:27(6)1:36+0:04(5)
65:30+11:11(13)
0:50+0:12(22)
 
14Pilař Karel65:478:55+1:48(13)22:23+3:58(16)24:11+4:13(15)31:47+6:27(16)35:15+6:43(16)52:07+9:06(15)60:46+11:21(16)63:18+11:13(16)64:55+11:18(14)
MAS KČT Aš8:55+1:48(13)13:28+2:25(16)1:48+0:27(9)7:36+2:16(23)3:28+0:21(7)16:52+2:48(9)8:39+2:20(21)2:320:00(1)1:37+0:05(8)
65:47+11:28(14)
0:52+0:14(25)
 
15Dítko Jan65:548:31+1:24(9)21:19+2:54(10)23:09+3:11(9)29:51+4:31(12)33:36+5:04(11)50:54+7:53(10)60:02+10:37(13)63:08+11:03(14)65:08+11:31(15)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary8:31+1:24(9)12:48+1:45(13)1:50+0:29(10)6:42+1:22(18)3:45+0:38(15)17:18+3:14(11)9:08+2:49(25)3:06+0:34(9)2:00+0:28(21)
65:54+11:35(15)
0:46+0:08(14)
 
16Ševčík Petr65:568:36+1:29(10)22:15+3:50(13)23:44+3:46(11)29:31+4:11(9)34:27+5:55(14)52:30+9:29(16)60:02+10:37(13)63:14+11:09(15)65:09+11:32(16)
ONO SKOB Ostrov8:36+1:29(10)13:39+2:36(17)1:29+0:08(3)5:47+0:27(3)4:56+1:49(27)18:03+3:59(15)7:32+1:13(11)3:12+0:40(13)1:55+0:23(20)
65:56+11:37(16)
0:47+0:09(17)
 
17Heller Jiří67:458:58+1:51(14)21:39+3:14(11)23:44+3:46(11)30:23+5:03(13)34:02+5:30(12)53:20+10:19(17)61:52+12:27(17)65:11+13:06(17)66:58+13:21(17)
ROU SKOB Roudnice nad Labem,8:58+1:51(14)12:41+1:38(9)2:05+0:44(19)6:39+1:19(16)3:39+0:32(12)19:18+5:14(21)8:32+2:13(19)3:19+0:47(14)1:47+0:15(13)
67:45+13:26(17)
0:47+0:09(15)
 
18Nejedlý Ladislav68:3810:00+2:53(24)22:47+4:22(17)24:42+4:44(17)31:56+6:36(17)35:58+7:26(17)54:58+11:57(18)62:47+13:22(18)66:08+14:03(18)68:00+14:23(18)
ONO SKOB Ostrov10:00+2:53(24)12:47+1:44(12)1:55+0:34(12)7:14+1:54(19)4:02+0:55(21)19:00+4:56(19)7:49+1:30(13)3:21+0:49(15)1:52+0:20(17)
68:38+14:19(18)
0:38+0:00(2)
 
19Sedláček Tomáš73:219:08+2:01(19)23:49+5:24(19)25:48+5:50(19)32:08+6:48(18)37:54+9:22(19)57:44+14:43(19)65:57+16:32(19)70:51+18:46(19)72:39+19:02(19)
KRL Kometa Kralovice9:08+2:01(19)14:41+3:38(20)1:59+0:38(15)6:20+1:00(12)5:46+2:39(29)19:50+5:46(22)8:13+1:54(17)4:54+2:22(29)1:48+0:16(15)
73:21+19:02(19)
0:42+0:04(7)
 
20Turek Jan75:0512:38+5:31(30)28:16+9:51(24)29:37+9:39(24)38:00+12:40(24)42:01+13:29(23)60:40+17:39(21)68:32+19:07(20)72:28+20:23(20)74:22+20:45(20)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary12:38+5:31(30)15:38+4:35(23)1:210:00(1)8:23+3:03(26)4:01+0:54(20)18:39+4:35(18)7:52+1:33(14)3:56+1:24(24)1:54+0:22(19)
75:05+20:46(20)
0:43+0:05(10)
 
21Křížek Filip75:588:46+1:39(12)24:11+5:46(20)26:10+6:12(20)35:05+9:45(20)38:49+10:17(20)61:24+18:23(22)70:00+20:35(22)73:07+21:02(21)75:16+21:39(21)
MAS KČT Aš8:46+1:39(12)15:25+4:22(22)1:59+0:38(15)8:55+3:35(27)3:44+0:37(14)22:35+8:31(27)8:36+2:17(20)3:07+0:35(11)2:09+0:37(27)
75:58+21:39(21)
0:42+0:04(7)
 
22Mareš Alexander76:1811:20+4:13(27)25:17+6:52(22)27:18+7:20(21)35:38+10:18(22)40:27+11:55(22)59:41+16:40(20)69:43+20:18(21)73:22+21:17(22)75:22+21:45(22)
NEK Nejdek Orienteering11:20+4:13(27)13:57+2:54(18)2:01+0:40(18)8:20+3:00(25)4:49+1:42(26)19:14+5:10(20)10:02+3:43(28)3:39+1:07(21)2:00+0:28(21)
76:18+21:59(22)
0:56+0:18(27)
 
23Pávek Jiří77:138:59+1:52(15)30:30+12:05(26)32:12+12:14(26)38:46+13:26(26)43:56+15:24(26)62:26+19:25(23)71:10+21:45(23)74:51+22:46(24)76:26+22:49(23)
NEK Nejdek Orienteering8:59+1:52(15)21:31+10:28(28)1:42+0:21(7)6:34+1:14(15)5:10+2:03(28)18:30+4:26(17)8:44+2:25(22)3:41+1:09(23)1:35+0:03(4)
77:13+22:54(23)
0:47+0:09(18)
 
24Zemánek Miroslav77:359:10+2:03(20)25:35+7:10(23)27:47+7:49(23)35:32+10:12(21)39:29+10:57(21)63:06+20:05(24)71:10+21:45(23)74:42+22:37(23)76:46+23:09(24)
SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.9:10+2:03(20)16:25+5:22(24)2:12+0:51(21)7:45+2:25(24)3:57+0:50(19)23:37+9:33(28)8:04+1:45(15)3:32+1:00(18)2:04+0:32(24)
77:35+23:16(24)
0:49+0:11(21)
 
25Kroupa Štěpán80:3610:16+3:09(25)25:08+6:43(21)27:26+7:28(22)37:51+12:31(23)42:17+13:45(24)63:36+20:35(25)73:13+23:48(25)77:09+25:04(25)79:33+25:56(25)
VPM KOS Slavia Plzeň10:16+3:09(25)14:52+3:49(21)2:18+0:57(25)10:25+5:05(30)4:26+1:19(24)21:19+7:15(25)9:37+3:18(27)3:56+1:24(24)2:24+0:52(29)
80:36+26:17(25)
1:03+0:25(29)
 
26Dvořák Pavel81:2112:15+5:08(28)28:58+10:33(25)30:51+10:53(25)38:13+12:53(25)42:34+14:02(25)66:18+23:17(27)75:10+25:45(27)78:32+26:27(26)80:36+26:59(26)
LPM OK Lokomotiva Plzeň12:15+5:08(28)16:43+5:40(25)1:53+0:32(11)7:22+2:02(22)4:21+1:14(23)23:44+9:40(29)8:52+2:33(24)3:22+0:50(16)2:04+0:32(24)
81:21+27:02(26)
0:45+0:07(11)
 
27Šitra Vladimír81:359:15+2:08(21)30:55+12:30(27)32:50+12:52(27)40:10+14:50(27)44:23+15:51(27)65:48+22:47(26)75:03+25:38(26)78:39+26:34(27)80:43+27:06(27)
LPM OK Lokomotiva Plzeň9:15+2:08(21)21:40+10:37(30)1:55+0:34(12)7:20+2:00(20)4:13+1:06(22)21:25+7:21(26)9:15+2:56(26)3:36+1:04(20)2:04+0:32(24)
81:35+27:16(27)
0:52+0:14(24)
 
28Balej Jiří88:2720:40+13:33(31)40:12+21:47(30)42:08+22:10(30)48:39+23:19(30)52:29+23:57(30)72:45+29:44(29)80:55+31:30(28)85:41+33:36(28)87:42+34:05(28)
KAM OK Kamenice20:40+13:33(31)19:32+8:29(26)1:56+0:35(14)6:31+1:11(14)3:50+0:43(18)20:16+6:12(23)8:10+1:51(16)4:46+2:14(28)2:01+0:29(23)
88:27+34:08(28)
0:45+0:07(13)
 
29Kožíšek Petr90:5512:24+5:17(29)32:10+13:45(28)35:05+15:07(28)44:47+19:27(28)49:25+20:53(28)70:26+27:25(28)82:18+32:53(29)87:43+35:38(29)89:55+36:18(29)
LPM OK Lokomotiva Plzeň12:24+5:17(29)19:46+8:43(27)2:55+1:34(30)9:42+4:22(28)4:38+1:31(25)21:01+6:57(24)11:52+5:33(29)5:25+2:53(30)2:12+0:40(28)
90:55+36:36(29)
1:00+0:22(28)
 
30Holík Jaromír97:3310:58+3:51(26)32:31+14:06(29)35:15+15:17(29)45:13+19:53(29)52:17+23:45(29)77:02+34:01(30)89:38+40:13(30)94:01+41:56(30)96:25+42:48(30)
NEJ TJ Jiskra Nejdek10:58+3:51(26)21:33+10:30(29)2:44+1:23(29)9:58+4:38(29)7:04+3:57(30)24:45+10:41(30)12:36+6:17(30)4:23+1:51(27)2:24+0:52(29)
97:33+43:14(30)
1:08+0:30(30)
 
 
Šlapánek Renédisk9:30+2:23(22)------------------------------30:4738:34
ROU SKOB Roudnice nad Labem,9:30+2:23(22)21:177:47
39:46
1:12+0:34(31)
 
 
 
 
H45C (24)6,9 km10 K
místoStČíJménoČas
1(108)2(109)3(114)4(120)5(123)6(116)7(115)8(121)9(132)
10(100)Cíl
 
1Baldrian Petr50:245:590:00(1)15:540:00(1)17:540:00(1)18:490:00(1)29:240:00(1)34:460:00(1)37:440:00(1)42:380:00(1)47:590:00(1)
PGP SK Praga5:590:00(1)9:550:00(1)2:000:00(1)0:550:00(1)10:35+0:15(4)5:22+1:27(12)2:580:00(1)4:54+0:03(2)5:210:00(1)
49:350:00(1)50:240:00(1)
1:36+0:21(8)0:49+0:07(9)
 
2Škorpil Martin51:496:51+0:52(5)17:10+1:16(3)20:02+2:08(2)21:12+2:23(2)31:34+2:10(2)35:31+0:45(2)39:18+1:34(2)44:22+1:44(2)49:50+1:51(2)
HOR TJ Jiskra Hořice6:51+0:52(5)10:19+0:24(4)2:52+0:52(8)1:10+0:15(6)10:22+0:02(2)3:57+0:02(2)3:47+0:49(6)5:04+0:13(3)5:28+0:07(2)
51:05+1:30(2)51:49+1:25(2)
1:150:00(1)0:44+0:03(4)
 
3Siegl Roman54:376:23+0:24(3)17:21+1:27(4)20:11+2:17(3)21:27+2:38(3)32:33+3:09(3)36:42+1:56(3)40:33+2:49(3)45:58+3:20(4)52:26+4:27(3)
MFP VŠSK MFF UK Praha6:23+0:24(3)10:58+1:03(6)2:50+0:50(7)1:16+0:21(8)11:06+0:46(5)4:09+0:14(4)3:51+0:53(9)5:25+0:34(4)6:28+1:07(6)
53:53+4:18(3)54:37+4:13(3)
1:27+0:12(6)0:44+0:02(3)
 
4Kovář Vladimír54:506:15+0:16(2)16:21+0:27(2)20:16+2:22(4)22:00+3:11(5)32:34+3:10(4)37:32+2:46(4)40:45+3:01(4)45:36+2:58(3)52:43+4:44(4)
VPM KOS Slavia Plzeň6:15+0:16(2)10:06+0:11(3)3:55+1:55(14)1:44+0:49(20)10:34+0:14(3)4:58+1:03(9)3:13+0:15(2)4:510:00(1)7:07+1:46(7)
54:09+4:34(4)54:50+4:26(4)
1:26+0:11(5)0:41+0:00(2)
 
5Bořánek Petr55:486:30+0:31(4)17:48+1:54(5)20:31+2:37(5)22:05+3:16(6)33:55+4:31(5)38:11+3:25(5)41:39+3:55(5)47:14+4:36(5)53:27+5:28(5)
VSP USK Praha6:30+0:31(4)11:18+1:23(7)2:43+0:43(4)1:34+0:39(18)11:50+1:30(6)4:16+0:21(5)3:28+0:30(3)5:35+0:44(5)6:13+0:52(5)
54:59+5:24(5)55:48+5:24(5)
1:32+0:17(7)0:49+0:07(10)
 
6Kožina Petr58:317:02+1:03(6)17:59+2:05(6)20:34+2:40(6)21:55+3:06(4)34:44+5:20(6)38:39+3:53(6)42:34+4:50(6)48:40+6:02(6)56:10+8:11(6)
PGP SK Praga7:02+1:03(6)10:57+1:02(5)2:35+0:35(3)1:21+0:26(11)12:49+2:29(8)3:550:00(1)3:55+0:57(10)6:06+1:15(8)7:30+2:09(10)
57:47+8:12(6)58:31+8:07(6)
1:37+0:22(9)0:44+0:03(5)
 
7Veljačik Pavel61:387:07+1:08(7)19:27+3:33(7)21:50+3:56(7)23:12+4:23(7)36:10+6:46(8)40:39+5:53(8)44:27+6:43(8)53:43+11:05(8)59:34+11:35(7)
SCP OK Sparta Praha7:07+1:08(7)12:20+2:25(8)2:23+0:23(2)1:22+0:27(12)12:58+2:38(9)4:29+0:34(6)3:48+0:50(7)9:16+4:25(19)5:51+0:30(3)
60:57+11:22(7)61:38+11:14(7)
1:23+0:08(3)0:410:00(1)
 
8Minchev Ivan62:5210:49+4:50(16)20:50+4:56(9)24:08+6:14(9)25:15+6:26(9)35:35+6:11(7)39:39+4:53(7)43:24+5:40(7)49:24+6:46(7)60:09+12:10(8)
MFP VŠSK MFF UK Praha10:49+4:50(16)10:01+0:06(2)3:18+1:18(11)1:07+0:12(4)10:200:00(1)4:04+0:09(3)3:45+0:47(5)6:00+1:09(7)10:45+5:24(20)
62:00+12:25(8)62:52+12:28(8)59:29
1:51+0:36(13)0:52+0:10(12)*107
 
9Chum Jaroslav63:287:33+1:34(8)20:20+4:26(8)23:28+5:34(8)24:54+6:05(8)38:31+9:07(9)43:14+8:28(9)47:19+9:35(9)54:10+11:32(9)61:19+13:20(9)
SLP OOB Slavia Praha7:33+1:34(8)12:47+2:52(9)3:08+1:08(9)1:26+0:31(14)13:37+3:17(11)4:43+0:48(7)4:05+1:07(11)6:51+2:00(11)7:09+1:48(8)
62:41+13:06(9)63:28+13:04(9)
1:22+0:07(2)0:47+0:05(6)
 
10Šubrt Antonín66:4011:01+5:02(18)24:07+8:13(14)27:24+9:30(13)28:40+9:51(12)40:54+11:30(10)45:47+11:01(10)49:53+12:09(10)56:32+13:54(10)64:03+16:04(10)
DKP Oddíl OB Kotlářka11:01+5:02(18)13:06+3:11(10)3:17+1:17(10)1:16+0:21(8)12:14+1:54(7)4:53+0:58(8)4:06+1:08(12)6:39+1:48(10)7:31+2:10(11)
65:48+16:13(10)66:40+16:16(10)
1:45+0:30(10)0:52+0:11(13)
 
11Šilhavý Miroslav67:589:12+3:13(11)27:52+11:58(16)30:38+12:44(15)31:39+12:50(14)44:37+15:13(13)50:02+15:16(13)53:41+15:57(13)59:26+16:48(12)65:38+17:39(11)
LPM OK Lokomotiva Plzeň9:12+3:13(11)18:40+8:45(19)2:46+0:46(6)1:01+0:06(2)12:58+2:38(9)5:25+1:30(13)3:39+0:41(4)5:45+0:54(6)6:12+0:51(4)
67:03+17:28(11)67:58+17:34(11)
1:25+0:10(4)0:55+0:13(14)
 
12Bartoš Luděk68:408:19+2:20(10)22:01+6:07(11)26:13+8:19(11)27:35+8:46(10)41:17+11:53(11)46:37+11:51(11)50:56+13:12(11)58:31+15:53(11)65:47+17:48(12)
MLA MLOK Mariánské Lázně8:19+2:20(10)13:42+3:47(13)4:12+2:12(16)1:22+0:27(12)13:42+3:22(12)5:20+1:25(11)4:19+1:21(13)7:35+2:44(15)7:16+1:55(9)
67:32+17:57(12)68:40+18:16(12)
1:45+0:30(10)1:08+0:27(20)
 
13Šimša Jaromír74:547:53+1:54(9)21:56+6:02(10)25:47+7:53(10)32:13+13:24(15)47:07+17:43(15)52:36+17:50(15)56:25+18:41(14)63:43+21:05(14)72:11+24:12(14)
MFP VŠSK MFF UK Praha7:53+1:54(9)14:03+4:08(14)3:51+1:51(13)6:26+5:31(22)14:54+4:34(16)5:29+1:34(14)3:49+0:51(8)7:18+2:27(13)8:28+3:07(13)
73:56+24:21(13)74:54+24:30(13)
1:45+0:30(10)0:58+0:16(16)
 
14Staněk Rostislav75:189:19+3:20(12)22:50+6:56(12)27:11+9:17(12)28:31+9:42(11)43:21+13:57(12)49:00+14:14(12)53:21+15:37(12)61:34+18:56(13)72:06+24:07(13)
VPM KOS Slavia Plzeň9:19+3:20(12)13:31+3:36(11)4:21+2:21(17)1:20+0:25(10)14:50+4:30(15)5:39+1:44(15)4:21+1:23(14)8:13+3:22(16)10:32+5:11(19)
74:30+24:55(14)75:18+24:54(14)
2:24+1:09(18)0:48+0:07(8)
 
15Holec Honza76:429:37+3:38(13)23:13+7:19(13)29:52+11:58(14)31:04+12:15(13)46:00+16:36(14)52:04+17:18(14)57:14+19:30(15)65:38+23:00(15)73:52+25:53(15)
MOV SKOB Ostrava9:37+3:38(13)13:36+3:41(12)6:39+4:39(21)1:12+0:17(7)14:56+4:36(17)6:04+2:09(18)5:10+2:12(18)8:24+3:33(18)8:14+2:53(12)
75:44+26:09(15)76:42+26:18(15)
1:52+0:37(14)0:58+0:17(17)
 
16Käss Pavel77:5211:35+5:36(20)28:37+12:43(17)31:22+13:28(16)32:48+13:59(16)47:16+17:52(16)53:17+18:31(16)58:52+21:08(16)65:47+23:09(16)75:11+27:12(16)
BSO KOB Baník Sokolov11:35+5:36(20)17:02+7:07(16)2:45+0:45(5)1:26+0:31(14)14:28+4:08(13)6:01+2:06(16)5:35+2:37(19)6:55+2:04(12)9:24+4:03(15)
77:05+27:30(16)77:52+27:28(16)
1:54+0:39(15)0:47+0:05(6)
 
17Kettner Pavel79:1410:56+4:57(17)30:28+14:34(20)35:04+17:10(19)36:10+17:21(19)50:44+21:20(18)55:51+21:05(17)60:19+22:35(17)66:46+24:08(17)76:19+28:20(17)
HCE TJ Hostivice10:56+4:57(17)19:32+9:37(20)4:36+2:36(18)1:06+0:11(3)14:34+4:14(14)5:07+1:12(10)4:28+1:30(15)6:27+1:36(9)9:33+4:12(18)
78:19+28:44(17)79:14+28:50(17)
2:00+0:45(16)0:55+0:13(15)
 
18Šoupa Karel84:5710:30+4:31(15)27:51+11:57(15)31:55+14:01(17)33:24+14:35(17)49:51+20:27(17)56:04+21:18(18)63:36+25:52(18)71:56+29:18(18)80:48+32:49(18)
LPM OK Lokomotiva Plzeň10:30+4:31(15)17:21+7:26(17)4:04+2:04(15)1:29+0:34(16)16:27+6:07(19)6:13+2:18(19)7:32+4:34(22)8:20+3:29(17)8:52+3:31(14)
83:53+34:18(18)84:57+34:33(18)
3:05+1:50(22)1:04+0:22(19)
 
19Mikeš Roman87:5311:10+5:11(19)28:42+12:48(18)32:30+14:36(18)34:13+15:24(18)53:23+23:59(19)62:49+28:03(20)67:25+29:41(20)74:53+32:15(19)84:24+36:25(19)
VPM KOS Slavia Plzeň11:10+5:11(19)17:32+7:37(18)3:48+1:48(12)1:43+0:48(19)19:10+8:50(21)9:26+5:31(22)4:36+1:38(17)7:28+2:37(14)9:31+4:10(16)
86:54+37:19(19)87:53+37:29(19)
2:30+1:15(20)0:59+0:18(18)
 
20Hejtmánek Vladimír91:209:59+4:00(14)30:17+14:23(19)35:48+17:54(20)38:25+19:36(20)54:01+24:37(20)60:04+25:18(19)64:37+26:53(19)78:51+36:13(20)88:22+40:23(20)
TAP KOB TRETRA Praha9:59+4:00(14)20:18+10:23(21)5:31+3:31(20)2:37+1:42(21)15:36+5:16(18)6:03+2:08(17)4:33+1:35(16)14:14+9:23(21)9:31+4:10(16)
90:29+40:54(20)91:20+40:56(20)
2:07+0:52(17)0:51+0:10(11)
 
21Hanuš Pavel111:2722:22+16:23(22)38:30+22:36(22)43:16+25:22(21)44:24+25:35(21)61:35+32:11(21)67:50+33:04(21)73:26+35:42(21)88:53+46:15(21)106:44+58:45(21)
LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov22:22+16:23(22)16:08+6:13(15)4:46+2:46(19)1:08+0:13(5)17:11+6:51(20)6:15+2:20(20)5:36+2:38(20)15:27+10:36(22)17:51+12:30(22)
109:33+59:58(21)111:27+61:03(21)
2:49+1:34(21)1:54+1:13(23)
 
22Čech Petr116:2212:16+6:17(21)34:52+18:58(21)44:56+27:02(22)46:26+27:37(22)66:25+37:01(22)74:42+39:56(22)80:36+42:52(22)91:27+48:49(22)112:44+64:45(22)
DCH Radioelektronika Cheb12:16+6:17(21)22:36+12:41(22)10:04+8:04(23)1:30+0:35(17)19:59+9:39(22)8:17+4:22(21)5:54+2:56(21)10:51+6:00(20)21:17+15:56(23)
115:12+65:37(22)116:22+65:58(22)
2:28+1:13(19)1:10+0:29(21)
 
23Hofman Petr155:3224:13+18:14(23)49:43+33:49(23)57:05+39:11(23)64:40+45:51(23)96:32+67:08(23)108:53+74:07(23)119:15+81:31(23)135:58+93:20(23)150:22+102:23(23)
LPM OK Lokomotiva Plzeň24:13+18:14(23)25:30+15:35(23)7:22+5:22(22)7:35+6:40(23)31:52+21:32(23)12:21+8:26(23)10:22+7:24(23)16:43+11:52(23)14:24+9:03(21)
154:11+104:36(23)155:32+105:08(23)
3:49+2:34(23)1:21+0:39(22)
 
 
Cheskidov Vladimirnest.
33R ININ Chelyabinsk
 
 
 
 
H55C (19)5,5 km11 K
místoStČíJménoČas
1(129)2(119)3(114)4(122)5(121)6(123)7(115)8(133)9(132)
10(118)11(100)Cíl
 
1Zeman Jaroslav49:122:44+0:42(4)7:52+0:40(4)12:01+0:53(2)15:350:00(1)22:090:00(1)26:480:00(1)30:330:00(1)37:020:00(1)45:080:00(1)
SJI OK Jihlava2:44+0:42(4)5:08+0:35(4)4:09+0:20(3)3:340:00(1)6:340:00(1)4:39+0:56(5)3:450:00(1)6:290:00(1)8:06+2:51(10)
46:360:00(1)48:270:00(1)49:120:00(1)
1:28+0:03(3)1:510:00(1)0:45+0:02(2)
 
2Hones Sepp51:332:020:00(1)7:120:00(1)11:080:00(1)16:21+0:46(3)26:52+4:43(5)30:35+3:47(3)34:33+4:00(3)42:14+5:12(3)47:29+2:21(2)
26A HSV Ried2:020:00(1)5:10+0:37(5)3:56+0:07(2)5:13+1:39(14)10:31+3:57(8)3:430:00(1)3:58+0:13(2)7:41+1:12(4)5:150:00(1)
49:00+2:24(2)50:51+2:24(2)51:33+2:21(2)
1:31+0:06(6)1:510:00(1)0:420:00(1)
 
3Hořínek Jaroslav53:082:56+0:54(7)7:57+0:45(5)12:16+1:08(3)16:16+0:41(2)25:05+2:56(2)30:12+3:24(2)34:30+3:57(2)42:02+5:00(2)48:24+3:16(3)
VSP USK Praha2:56+0:54(7)5:01+0:28(3)4:19+0:30(4)4:00+0:26(2)8:49+2:15(4)5:07+1:24(7)4:18+0:33(3)7:32+1:03(2)6:22+1:07(3)
50:10+3:34(3)52:17+3:50(3)53:08+3:56(3)
1:46+0:21(12)2:07+0:16(7)0:51+0:08(4)
 
4Jirka Jiří54:354:04+2:02(15)10:03+2:51(12)13:52+2:44(8)17:57+2:22(8)26:18+4:09(4)31:21+4:33(5)36:08+5:35(5)43:40+6:38(4)50:03+4:55(4)
ZPV KOB ZPV Prostějov4:04+2:02(15)5:59+1:26(11)3:490:00(1)4:05+0:31(3)8:21+1:47(3)5:03+1:20(6)4:47+1:02(6)7:32+1:03(2)6:23+1:08(4)
51:35+4:59(4)53:38+5:11(4)54:35+5:23(4)
1:32+0:07(7)2:03+0:12(6)0:57+0:14(10)
 
5Jaroš Vladimír56:372:48+0:46(6)7:21+0:09(2)13:29+2:21(7)17:56+2:21(7)26:14+4:05(3)30:44+3:56(4)35:37+5:04(4)44:00+6:58(5)52:22+7:14(5)
DCE KOB Dobřichovice2:48+0:46(6)4:330:00(1)6:08+2:19(11)4:27+0:53(5)8:18+1:44(2)4:30+0:47(3)4:53+1:08(7)8:23+1:54(5)8:22+3:07(11)
53:47+7:11(5)55:41+7:14(5)56:37+7:25(5)
1:250:00(1)1:54+0:03(3)0:56+0:13(9)
 
6Hrstka Vladislav60:053:06+1:04(9)8:19+1:07(7)12:57+1:49(4)17:53+2:18(6)28:58+6:49(6)34:58+8:10(6)39:31+8:58(6)49:49+12:47(7)55:44+10:36(6)
JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod3:06+1:04(9)5:13+0:40(6)4:38+0:49(5)4:56+1:22(10)11:05+4:31(10)6:00+2:17(12)4:33+0:48(4)10:18+3:49(12)5:55+0:40(2)
57:11+10:35(6)59:10+10:43(6)60:05+10:53(6)
1:27+0:02(2)1:59+0:08(4)0:55+0:12(8)
 
7Hnyk Michal60:522:44+0:42(4)7:25+0:13(3)12:58+1:50(5)17:37+2:02(4)31:33+9:24(11)35:51+9:03(9)40:35+10:02(7)49:35+12:33(6)56:14+11:06(7)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary2:44+0:42(4)4:41+0:08(2)5:33+1:44(10)4:39+1:05(7)13:56+7:22(13)4:18+0:35(2)4:44+0:59(5)9:00+2:31(8)6:39+1:24(5)
57:59+11:23(7)60:01+11:34(7)60:52+11:40(7)
1:45+0:20(10)2:02+0:11(5)0:51+0:08(5)
 
8Buriánek Jaromír62:173:08+1:06(10)8:34+1:22(8)13:20+2:12(6)17:41+2:06(5)31:40+9:31(12)36:50+10:02(11)42:02+11:29(10)50:44+13:42(9)57:24+12:16(8)
SCP OK Sparta Praha3:08+1:06(10)5:26+0:53(7)4:46+0:57(7)4:21+0:47(4)13:59+7:25(14)5:10+1:27(8)5:12+1:27(8)8:42+2:13(6)6:40+1:25(6)
58:56+12:20(8)61:20+12:53(8)62:17+13:05(8)
1:32+0:07(7)2:24+0:33(9)0:57+0:14(11)
 
9Beránek Petr62:363:18+1:16(11)8:51+1:39(10)15:30+4:22(10)20:30+4:55(10)30:06+7:57(7)35:20+8:32(7)41:35+11:02(9)50:35+13:33(8)57:39+12:31(9)
VPM KOS Slavia Plzeň3:18+1:16(11)5:33+1:00(8)6:39+2:50(13)5:00+1:26(11)9:36+3:02(7)5:14+1:31(9)6:15+2:30(12)9:00+2:31(8)7:04+1:49(8)
59:08+12:32(9)61:42+13:15(9)62:36+13:24(9)
1:29+0:04(4)2:34+0:43(14)0:54+0:11(6)
 
10Blažek Jiří65:072:57+0:55(8)11:01+3:49(15)15:39+4:31(11)20:51+5:16(11)31:23+9:14(10)37:26+10:38(12)43:08+12:35(12)51:57+14:55(10)60:20+15:12(10)
VPM KOS Slavia Plzeň2:57+0:55(8)8:04+3:31(18)4:38+0:49(5)5:12+1:38(13)10:32+3:58(9)6:03+2:20(13)5:42+1:57(11)8:49+2:20(7)8:23+3:08(12)
62:08+15:32(10)64:19+15:52(10)65:07+15:55(10)
1:48+0:23(13)2:11+0:20(8)0:48+0:05(3)
 
11Chotětický Jan69:093:39+1:37(13)9:31+2:19(11)14:59+3:51(9)20:03+4:28(9)32:07+9:58(13)38:04+11:16(13)44:44+14:11(13)55:04+18:02(12)64:05+18:57(11)
MAS KČT Aš3:39+1:37(13)5:52+1:19(10)5:28+1:39(9)5:04+1:30(12)12:04+5:30(11)5:57+2:14(11)6:40+2:55(14)10:20+3:51(13)9:01+3:46(14)
65:34+18:58(11)68:04+19:37(11)69:09+19:57(11)
1:29+0:04(4)2:30+0:39(12)1:05+0:22(14)
 
12Kavka Jiří71:542:34+0:32(3)8:42+1:30(9)16:04+4:56(12)20:57+5:22(12)30:17+8:08(8)36:07+9:19(10)41:34+11:01(8)59:39+22:37(13)66:39+21:31(12)
SCP OK Sparta Praha2:34+0:32(3)6:08+1:35(12)7:22+3:33(14)4:53+1:19(9)9:20+2:46(6)5:50+2:07(10)5:27+1:42(10)18:05+11:36(17)7:00+1:45(7)
68:24+21:48(12)70:49+22:22(12)71:54+22:42(12)
1:45+0:20(10)2:25+0:34(10)1:05+0:22(15)
 
13Šváb Jan79:044:04+2:02(15)11:25+4:13(16)16:33+5:25(13)22:05+6:30(14)34:38+12:29(14)44:37+17:49(14)53:25+22:52(15)63:16+26:14(14)73:54+28:46(13)
VSP USK Praha4:04+2:02(15)7:21+2:48(17)5:08+1:19(8)5:32+1:58(15)12:33+5:59(12)9:59+6:16(18)8:48+5:03(17)9:51+3:22(11)10:38+5:23(17)
75:31+28:55(13)77:56+29:29(13)79:04+29:52(13)
1:37+0:12(9)2:25+0:34(10)1:08+0:25(16)
 
14Janošík Lubomír84:014:13+2:11(17)10:42+3:30(14)21:28+10:20(19)25:56+10:21(17)40:52+18:43(16)47:09+20:21(15)52:29+21:56(14)70:23+33:21(15)78:24+33:16(14)
KSH OB Kašperské Hory4:13+2:11(17)6:29+1:56(13)10:46+6:57(19)4:28+0:54(6)14:56+8:22(17)6:17+2:34(14)5:20+1:35(9)17:54+11:25(16)8:01+2:46(9)
80:30+33:54(14)83:03+34:36(14)84:01+34:49(14)
2:06+0:41(14)2:33+0:42(13)0:58+0:15(12)
 
15Pech Jiří89:373:49+1:47(14)12:10+4:58(19)19:46+8:38(17)25:53+10:18(16)44:19+22:10(18)52:30+25:42(18)59:02+28:29(18)73:21+36:19(17)83:18+38:10(16)
LPM OK Lokomotiva Plzeň3:49+1:47(14)8:21+3:48(19)7:36+3:47(15)6:07+2:33(16)18:26+11:52(18)8:11+4:28(17)6:32+2:47(13)14:19+7:50(14)9:57+4:42(16)
85:38+39:02(15)88:16+39:49(15)89:37+40:25(15)
2:20+0:55(15)2:38+0:47(15)1:21+0:38(18)
 
16Grivalský Michal89:403:21+1:19(12)10:21+3:09(13)20:25+9:17(18)26:32+10:57(19)40:54+18:45(17)48:34+21:46(17)58:25+27:52(17)73:14+36:12(16)83:00+37:52(15)
PGP SK Praga3:21+1:19(12)7:00+2:27(16)10:04+6:15(18)6:07+2:33(16)14:22+7:48(16)7:40+3:57(15)9:51+6:06(18)14:49+8:20(15)9:46+4:31(15)
85:55+39:19(16)88:41+40:14(16)89:40+40:28(16)
2:55+1:30(17)2:46+0:55(16)0:59+0:16(13)
 
17Borovička Milan95:584:59+2:57(19)11:51+4:39(18)18:22+7:14(15)25:15+9:40(15)39:26+17:17(15)47:21+20:33(16)54:09+23:36(16)79:56+42:54(18)88:40+43:32(17)
FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah4:59+2:57(19)6:52+2:19(14)6:31+2:42(12)6:53+3:19(19)14:11+7:37(15)7:55+4:12(16)6:48+3:03(16)25:47+19:18(18)8:44+3:29(13)
91:06+44:30(17)94:40+46:13(17)95:58+46:46(17)
2:26+1:01(16)3:34+1:43(17)1:18+0:35(17)
 
 
Valter Petrdisk2:31+0:29(2)8:08+0:56(6)17:24+6:16(14)22:03+6:28(13)31:07+8:58(9)35:40+8:52(8)42:25+11:52(11)51:57+14:55(10)-----
KBP KBP Praha2:31+0:29(2)5:37+1:04(9)9:16+5:27(17)4:39+1:05(7)9:04+2:30(5)4:33+0:50(4)6:45+3:00(15)9:32+3:03(10)
57:3559:3560:29
5:382:000:54+0:11(6)
 
Doležal Janvzdal4:38+2:36(18)11:34+4:22(17)19:45+8:37(16)25:58+10:23(18)-------------------------
VPM KOS Slavia Plzeň4:38+2:36(18)6:56+2:23(15)8:11+4:22(16)6:13+2:39(18)
-----94:3696:28
68:381:52+1:09(19)
 
 
 
 
H65C (8)3,5 km10 K
místoStČíJménoČas
1(129)2(109)3(135)4(120)5(122)6(127)7(136)8(105)9(107)
10(100)Cíl
 
1Jirásek Jaroslav46:493:110:00(1)13:230:00(1)15:320:00(1)17:040:00(1)29:08+1:38(3)31:05+1:20(3)36:08+0:02(2)40:220:00(1)43:370:00(1)
DCH Radioelektronika Cheb3:110:00(1)10:120:00(1)2:090:00(1)1:32+0:08(3)12:04+6:28(8)1:570:00(1)5:030:00(1)4:140:00(1)3:150:00(1)
45:540:00(1)46:490:00(1)
2:17+0:11(4)0:55+0:02(2)
 
2Janda Josef48:474:17+1:06(2)17:05+3:42(2)19:50+4:18(2)21:54+4:50(3)27:300:00(1)29:47+0:02(2)37:00+0:54(3)42:10+1:48(2)45:38+2:01(2)
KAD Originální Vivalín Team Kadaň4:17+1:06(2)12:48+2:36(4)2:45+0:36(4)2:04+0:40(6)5:360:00(1)2:17+0:20(5)7:13+2:10(6)5:10+0:56(4)3:28+0:13(4)
47:54+2:00(2)48:47+1:58(2)
2:16+0:10(3)0:530:00(1)
 
3Valeška Rudolf49:236:57+3:46(5)17:34+4:11(4)20:06+4:34(3)21:30+4:26(2)27:36+0:06(2)29:450:00(1)36:060:00(1)42:39+2:17(3)46:00+2:23(3)
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov6:57+3:46(5)10:37+0:25(2)2:32+0:23(3)1:240:00(1)6:06+0:30(2)2:09+0:12(3)6:21+1:18(2)6:33+2:19(6)3:21+0:06(2)
48:09+2:15(3)49:23+2:34(3)
2:09+0:03(2)1:14+0:21(5)
 
4Tvrdek Vojtěch52:316:05+2:54(4)17:20+3:57(3)20:40+5:08(4)22:22+5:18(4)29:16+1:46(4)31:41+1:56(4)39:59+3:53(4)44:58+4:36(4)48:59+5:22(4)
TUR OOB TJ Turnov6:05+2:54(4)11:15+1:03(3)3:20+1:11(8)1:42+0:18(5)6:54+1:18(5)2:25+0:28(6)8:18+3:15(7)4:59+0:45(3)4:01+0:46(6)
51:21+5:27(4)52:31+5:42(4)
2:22+0:16(5)1:10+0:17(4)
 
5Nykles Vladimír54:177:30+4:19(7)21:11+7:48(5)24:25+8:53(5)26:06+9:02(5)32:18+4:48(5)34:28+4:43(5)41:06+5:00(5)46:22+6:00(5)50:19+6:42(5)
VPM KOS Slavia Plzeň7:30+4:19(7)13:41+3:29(5)3:14+1:05(7)1:41+0:17(4)6:12+0:36(3)2:10+0:13(4)6:38+1:35(3)5:16+1:02(5)3:57+0:42(5)
53:02+7:08(5)54:17+7:28(5)
2:43+0:37(6)1:15+0:22(6)
 
6Böhm Eduard56:598:30+5:19(8)25:29+12:06(6)27:53+12:21(6)29:19+12:15(6)36:38+9:08(6)38:42+8:57(6)45:32+9:26(6)50:27+10:05(6)53:54+10:17(6)
17A ASKÖ Salzburg/Henndorf8:30+5:19(8)16:59+6:47(6)2:24+0:15(2)1:26+0:02(2)7:19+1:43(6)2:04+0:07(2)6:50+1:47(4)4:55+0:41(2)3:27+0:12(3)
56:00+10:06(6)56:59+10:10(6)
2:060:00(1)0:59+0:06(3)
 
7Dvořák Vlastimil67:404:20+1:09(3)28:56+15:33(7)31:47+16:15(7)34:49+17:45(7)41:01+13:31(7)44:20+14:35(7)51:29+15:23(7)59:10+18:48(7)63:27+19:50(7)
BOV TJ Baník Ostrava OKD4:20+1:09(3)24:36+14:24(7)2:51+0:42(5)3:02+1:38(8)6:12+0:36(3)3:19+1:22(8)7:09+2:06(5)7:41+3:27(8)4:17+1:02(7)
66:25+20:31(7)67:40+20:51(7)
2:58+0:52(7)1:15+0:22(7)
 
8Fiala Miloš78:107:17+4:06(6)35:53+22:30(8)39:00+23:28(8)41:14+24:10(8)49:04+21:34(8)52:13+22:28(8)61:48+25:42(8)68:26+28:04(8)73:06+29:29(8)
KSH OB Kašperské Hory7:17+4:06(6)28:36+18:24(8)3:07+0:58(6)2:14+0:50(7)7:50+2:14(7)3:09+1:12(7)9:35+4:32(8)6:38+2:24(7)4:40+1:25(8)
76:41+30:47(8)78:10+31:21(8)
3:35+1:29(8)1:29+0:36(8)
 
 
 
 
H70C (6)3,0 km7 K
místoStČíJménoČas
1(129)2(119)3(114)4(122)5(133)6(132)7(100)Cíl
 
1Hrobař Rudolf38:482:320:00(1)7:400:00(1)16:370:00(1)22:000:00(1)25:470:00(1)35:550:00(1)37:560:00(1)38:480:00(1)
SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.2:320:00(1)5:080:00(1)8:57+2:22(6)5:23+0:03(2)3:470:00(1)10:08+1:55(3)2:010:00(1)0:520:00(1)
 
2Novák Miloš41:403:36+1:04(3)11:23+3:43(2)19:22+2:45(2)25:00+3:00(2)29:45+3:58(2)38:22+2:27(2)40:36+2:40(2)41:40+2:52(2)
SCP OK Sparta Praha3:36+1:04(3)7:47+2:39(2)7:59+1:24(5)5:38+0:18(4)4:45+0:58(5)8:37+0:24(2)2:14+0:13(2)1:04+0:12(3)
 
3Frey Jaromír44:504:28+1:56(4)17:09+9:29(6)23:44+7:07(5)29:21+7:21(4)33:20+7:33(4)41:33+5:38(3)43:58+6:02(3)44:50+6:02(3)
NEJ TJ Jiskra Nejdek4:28+1:56(4)12:41+7:33(6)6:350:00(1)5:37+0:17(3)3:59+0:12(2)8:130:00(1)2:25+0:24(4)0:520:00(1)
 
4Schimm Dieter49:303:28+0:56(2)13:39+5:59(3)21:21+4:44(3)28:04+6:04(3)32:39+6:52(3)46:04+10:09(5)48:24+10:28(4)49:30+10:42(4)
BSO KOB Baník Sokolov3:28+0:56(2)10:11+5:03(4)7:42+1:07(4)6:43+1:23(5)4:35+0:48(3)13:25+5:12(6)2:20+0:19(3)1:06+0:14(4)
 
5Sklenář Jan49:457:45+5:13(6)17:08+9:28(5)24:32+7:55(6)29:52+7:52(5)34:36+8:49(5)45:29+9:34(4)48:36+10:40(5)49:45+10:57(5)
MLA MLOK Mariánské Lázně7:45+5:13(6)9:23+4:15(3)7:24+0:49(3)5:200:00(1)4:44+0:57(4)10:53+2:40(4)3:07+1:06(5)1:09+0:17(5)
 
6Lisý Jan52:004:29+1:57(5)14:53+7:13(4)21:58+5:21(4)30:07+8:07(6)35:50+10:03(6)47:08+11:13(6)50:16+12:20(6)52:00+13:12(6)
ONO SKOB Ostrov4:29+1:57(5)10:24+5:16(5)7:05+0:30(2)8:09+2:49(6)5:43+1:56(6)11:18+3:05(5)3:08+1:07(6)1:44+0:52(6)
 
 
 
 
D10L (12)2,9 km5 K
místoStČíJménoČas
1(101)2(137)3(138)4(124)5(100)Cíl
 
1Pěkná Alžběta22:526:17+2:08(6)13:16+1:47(5)15:13+0:14(3)19:070:00(1)21:490:00(1)22:520:00(1)
ROU SKOB Roudnice nad Labem,6:17+2:08(6)6:59+1:01(2)1:570:00(1)3:540:00(1)2:42+0:39(3)1:03+0:12(10)
 
2Pátková Viktorie25:035:31+1:22(4)11:290:00(1)14:590:00(1)20:39+1:32(3)24:04+2:15(2)25:03+2:11(2)
NNN Neregistrovaní (NNN)5:31+1:22(4)5:580:00(1)3:30+1:33(4)5:40+1:46(6)3:25+1:22(7)0:59+0:09(9)
 
3Balejová Sofie27:515:40+1:31(5)13:38+2:09(6)17:31+2:32(4)23:18+4:11(4)26:59+5:10(4)27:51+4:59(3)
KAM OK Kamenice5:40+1:31(5)7:58+2:00(6)3:53+1:56(5)5:47+1:53(7)3:41+1:38(8)0:52+0:02(2)
 
4Beránková Hedvika27:597:09+3:00(8)16:43+5:14(9)19:14+4:15(7)23:43+4:36(5)27:02+5:13(5)27:59+5:07(4)
VPM KOS Slavia Plzeň7:09+3:00(8)9:34+3:36(9)2:31+0:34(3)4:29+0:35(2)3:19+1:16(6)0:57+0:07(4)
 
5Hanáková Aneta29:026:55+2:46(7)13:55+2:26(7)18:28+3:29(6)23:53+4:46(6)28:03+6:14(6)29:02+6:10(5)
KRL Kometa Kralovice6:55+2:46(7)7:00+1:02(4)4:33+2:36(7)5:25+1:31(5)4:10+2:07(10)0:59+0:09(7)
 
6Ptáčková Borbora29:397:25+3:16(9)14:24+2:55(8)18:22+3:23(5)24:28+5:21(7)28:41+6:52(7)29:39+6:47(6)
DCH Radioelektronika Cheb7:25+3:16(9)6:59+1:01(2)3:58+2:01(6)6:06+2:12(9)4:13+2:10(11)0:58+0:07(5)
 
7Vlašímská Karolína32:514:12+0:03(2)12:17+0:48(2)23:11+8:12(8)28:59+9:52(8)31:55+10:06(8)32:51+9:59(7)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary4:12+0:03(2)8:05+2:07(7)10:54+8:57(9)5:48+1:54(8)2:56+0:53(5)0:56+0:05(3)
 
8Nemšovská Magdalena33:054:53+0:44(3)12:50+1:21(3)24:46+9:47(9)29:52+10:45(9)32:15+10:26(9)33:05+10:13(8)28:20
VSP USK Praha4:53+0:44(3)7:57+1:59(5)11:56+9:59(12)5:06+1:12(3)2:23+0:20(2)0:500:00(1)*132
 
9Mišeková Lucie51:0913:05+8:56(12)23:05+11:36(11)34:33+19:34(11)48:07+29:00(11)50:10+28:21(10)51:09+28:17(9)
KAM OK Kamenice13:05+8:56(12)10:00+4:02(11)11:28+9:31(10)13:34+9:40(10)2:030:00(1)0:59+0:09(8)
 
10Hofmanová Anna57:2011:26+7:17(11)27:22+15:53(12)38:54+23:55(12)52:33+33:26(12)55:25+33:36(12)57:20+34:28(10)55:28
LPM OK Lokomotiva Plzeň11:26+7:17(11)15:56+9:58(12)11:32+9:35(11)13:39+9:45(11)2:52+0:49(4)1:55+1:04(11)*100
 
 
msBrousilová Lucka25:204:090:00(1)12:54+1:25(4)15:11+0:12(2)20:17+1:10(2)24:22+2:33(3)25:20
PGP SK Praga4:090:00(1)8:45+2:47(8)2:17+0:20(2)5:06+1:12(3)4:05+2:02(9)0:58+0:07(5)
 
msPecánek Matěj56:319:03+4:54(10)18:50+7:21(10)26:27+11:28(10)44:09+25:02(10)52:31+30:42(11)56:31
TEP Tempo Praha9:03+4:54(10)9:47+3:49(10)7:37+5:40(8)17:42+13:48(12)8:22+6:19(12)4:00+3:09(12)
 
 
 
 
H10L (15)2,9 km5 K
místoStČíJménoČas
1(101)2(137)3(138)4(124)5(100)Cíl
 
1Bauer David17:164:16+0:40(3)8:090:00(1)9:350:00(1)12:030:00(1)16:290:00(1)17:160:00(1)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary4:16+0:40(3)3:530:00(1)1:260:00(1)2:280:00(1)4:26+2:56(12)0:470:00(1)
 
2Postránský Adam20:495:47+2:11(6)11:14+3:05(3)13:33+3:58(2)18:29+6:26(3)19:59+3:30(2)20:49+3:33(2)
MLA MLOK Mariánské Lázně5:47+2:11(6)5:27+1:34(2)2:19+0:53(2)4:56+2:28(7)1:300:00(1)0:50+0:03(4)
 
3Šebian Samuel23:287:06+3:30(11)13:02+4:53(4)16:33+6:58(5)20:20+8:17(4)22:37+6:08(3)23:28+6:12(3)
KRL Kometa Kralovice7:06+3:30(11)5:56+2:03(3)3:31+2:05(7)3:47+1:19(2)2:17+0:47(4)0:51+0:03(5)
 
4Křížek Ivo23:463:40+0:04(2)10:59+2:50(2)14:04+4:29(3)18:24+6:21(2)22:52+6:23(4)23:46+6:30(4)
MAS KČT Aš3:40+0:04(2)7:19+3:26(5)3:05+1:39(6)4:20+1:52(5)4:28+2:58(13)0:54+0:06(6)
 
5Veljačik Jonáš24:344:28+0:52(4)13:38+5:29(5)16:09+6:34(4)21:08+9:05(5)23:38+7:09(5)24:34+7:18(5)
SCP OK Sparta Praha4:28+0:52(4)9:10+5:17(8)2:31+1:05(3)4:59+2:31(8)2:30+1:00(7)0:56+0:08(7)
 
6Černý Filip26:396:30+2:54(7)15:41+7:32(8)18:15+8:40(7)23:17+11:14(7)25:43+9:14(6)26:39+9:23(6)
LPM OK Lokomotiva Plzeň6:30+2:54(7)9:11+5:18(9)2:34+1:08(4)5:02+2:34(9)2:26+0:56(6)0:56+0:08(7)
 
7Mála Matyáš26:473:360:00(1)14:29+6:20(6)17:14+7:39(6)22:02+9:59(6)25:47+9:18(7)26:47+9:31(7)
MAS KČT Aš3:360:00(1)10:53+7:00(14)2:45+1:19(5)4:48+2:20(6)3:45+2:15(10)1:00+0:13(9)
 
8Houba Vojtěch27:307:05+3:29(10)17:09+9:00(11)20:43+11:08(9)24:56+12:53(8)26:40+10:11(8)27:30+10:14(8)
KRL Kometa Kralovice7:05+3:29(10)10:04+6:11(13)3:34+2:08(8)4:13+1:45(4)1:44+0:14(2)0:50+0:02(3)
 
9Gregor Richard29:206:49+3:13(8)16:29+8:20(10)22:26+12:51(12)26:28+14:25(9)28:31+12:02(9)29:20+12:04(9)
BSO KOB Baník Sokolov6:49+3:13(8)9:40+5:47(12)5:57+4:31(15)4:02+1:34(3)2:03+0:33(3)0:49+0:01(2)
 
10Pjenčák Adam30:266:50+3:14(9)15:57+7:48(9)21:17+11:42(11)27:06+15:03(10)29:23+12:54(10)30:26+13:10(10)
MAS KČT Aš6:50+3:14(9)9:07+5:14(7)5:20+3:54(14)5:49+3:21(10)2:17+0:47(4)1:03+0:16(10)
 
11Folprecht Lukáš35:024:33+0:57(5)18:38+10:29(14)23:33+13:58(14)31:22+19:19(13)33:55+17:26(11)35:02+17:46(11)
VSP USK Praha4:33+0:57(5)14:05+10:12(15)4:55+3:29(11)7:49+5:21(13)2:33+1:03(8)1:07+0:20(11)
 
12Baldrian Josef36:318:54+5:18(14)18:12+10:03(13)23:21+13:46(13)30:57+18:54(12)35:22+18:53(13)36:31+19:15(12)
VSP USK Praha8:54+5:18(14)9:18+5:25(11)5:09+3:43(13)7:36+5:08(12)4:25+2:55(11)1:09+0:22(12)
 
13Mikeš Šimon36:437:57+4:21(12)17:12+9:03(12)20:58+11:23(10)27:10+15:07(11)35:16+18:47(12)36:43+19:27(13)
VPM KOS Slavia Plzeň7:57+4:21(12)9:15+5:22(10)3:46+2:20(9)6:12+3:44(11)8:06+6:36(14)1:27+0:40(13)
 
14Smolárik Jakub46:3711:27+7:51(15)18:51+10:42(15)23:52+14:17(15)41:38+29:35(14)44:21+27:52(14)46:37+29:21(14)
NEK Nejdek Orienteering11:27+7:51(15)7:24+3:31(6)5:01+3:35(12)17:46+15:18(14)2:43+1:13(9)2:16+1:29(15)
 
 
Fecko Richarddisk8:36+5:00(13)14:58+6:49(7)19:43+10:08(8)-----28:2130:15
NEK Nejdek Orienteering8:36+5:00(13)6:22+2:29(4)4:45+3:19(10)8:381:54+1:07(14)
 
 
 
 
HDR (34)2,9 km5 K
místoStČíJménoČas
1(101)2(137)3(138)4(124)5(100)Cíl
 
1Ječmenová Veronika15:073:32+0:32(2)7:32+1:20(2)9:180:00(1)12:380:00(1)14:140:00(1)15:060:00(1)
ONO SKOB Ostrov3:32+0:32(2)4:00+0:48(2)1:460:00(1)3:200:00(1)1:360:00(1)0:520:00(1)
 
2Pilmajer Michael16:222:590:00(1)6:110:00(1)9:57+0:39(2)13:21+0:43(2)15:18+1:04(2)16:22+1:15(2)
MLA MLOK Mariánské Lázně2:590:00(1)3:120:00(1)3:46+2:00(13)3:24+0:04(2)1:57+0:21(5)1:03+0:11(9)
 
3Štěrba Lukáš17:594:31+1:31(4)8:39+2:27(3)10:44+1:25(3)14:23+1:44(3)17:02+2:47(3)17:58+2:52(3)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary4:31+1:31(4)4:08+0:56(3)2:05+0:19(3)3:39+0:19(3)2:39+1:03(9)0:56+0:03(4)
 
4Blahutová Lucie19:274:40+1:40(6)9:12+3:00(4)11:54+2:35(5)16:16+3:37(4)18:02+3:47(4)19:27+4:20(4)
MFP VŠSK MFF UK Praha4:40+1:40(6)4:32+1:20(4)2:42+0:56(6)4:22+1:02(4)1:46+0:10(2)1:25+0:32(16)
 
5Chumová Adéla21:544:43+1:43(7)9:30+3:18(5)11:30+2:11(4)17:40+5:01(5)20:51+6:36(5)21:54+6:47(5)
SLP OOB Slavia Praha4:43+1:43(7)4:47+1:35(5)2:00+0:14(2)6:10+2:50(12)3:11+1:35(13)1:03+0:10(8)
 
6Chramosta Petr23:485:05+2:05(10)14:05+7:53(13)16:35+7:17(12)21:02+8:24(9)22:52+8:38(7)23:48+8:41(6)
VPM KOS Slavia Plzeň5:05+2:05(10)9:00+5:48(17)2:30+0:44(4)4:27+1:07(5)1:50+0:14(3)0:55+0:03(3)
 
7Gregorová Magdalena24:004:55+1:55(9)11:05+4:53(8)15:25+6:06(8)20:32+7:53(6)22:42+8:27(6)24:00+8:53(7)
CTB SK OB Chotěboř4:55+1:55(9)6:10+2:58(8)4:20+2:34(17)5:07+1:47(8)2:10+0:34(6)1:18+0:25(13)
 
8Fišáková Leona25:004:16+1:16(3)11:00+4:48(7)14:05+4:47(6)20:47+8:09(8)24:03+9:49(8)25:01+9:53(8)
MLA MLOK Mariánské Lázně4:16+1:16(3)6:44+3:32(10)3:05+1:19(8)6:42+3:22(14)3:16+1:40(14)0:57+0:05(5)
 
9Křížek Vilém25:335:06+2:06(11)11:00+4:48(6)15:35+6:16(9)20:34+7:55(7)24:24+10:09(9)25:33+10:26(9)
MAS KČT Aš5:06+2:06(11)5:54+2:42(6)4:35+2:49(18)4:59+1:39(7)3:50+2:14(18)1:09+0:16(10)
 
10Vodrážková Barbora26:184:52+1:52(8)12:48+6:36(11)15:41+6:23(10)21:45+9:07(10)25:25+11:11(10)26:18+11:11(10)
VPM KOS Slavia Plzeň4:52+1:52(8)7:56+4:44(15)2:53+1:07(7)6:04+2:44(11)3:40+2:04(17)0:52+0:00(2)
 
11Uhlík Tomáš27:555:22+2:22(12)12:11+5:59(10)16:08+6:49(11)23:21+10:42(11)26:41+12:26(11)27:54+12:48(11)
LME SK Los Mělník5:22+2:22(12)6:49+3:37(11)3:57+2:11(15)7:13+3:53(18)3:20+1:44(15)1:13+0:20(11)
 
12Beránková Julie28:415:44+2:44(15)11:49+5:37(9)15:06+5:48(7)25:26+12:48(14)27:19+13:05(12)28:41+13:34(12)
VPM KOS Slavia Plzeň5:44+2:44(15)6:05+2:53(7)3:17+1:31(9)10:20+7:00(25)1:53+0:17(4)1:21+0:28(15)
 
13Prinzová Lada29:025:28+2:28(13)13:15+7:03(12)18:10+8:51(15)24:56+12:17(13)27:41+13:26(13)29:01+13:55(13)
MLA MLOK Mariánské Lázně5:28+2:28(13)7:47+4:35(14)4:55+3:09(20)6:46+3:26(15)2:45+1:09(10)1:20+0:28(14)
 
14Brabec Zdeněk30:124:36+1:36(5)14:24+8:12(14)17:46+8:28(14)23:44+11:06(12)28:38+14:24(14)30:12+15:05(14)
MAS KČT Aš4:36+1:36(5)9:48+6:36(20)3:22+1:36(11)5:58+2:38(10)4:54+3:18(22)1:33+0:40(18)
 
15Chumová Lada31:028:21+5:21(19)15:13+9:01(16)17:44+8:25(13)27:07+14:28(16)29:31+15:16(15)31:02+15:55(15)11:18
SLP OOB Slavia Praha8:21+5:21(19)6:52+3:40(12)2:31+0:45(5)9:23+6:03(23)2:24+0:48(7)1:31+0:38(17)*140
 
16Slachová Veronika32:035:50+2:50(16)15:10+8:58(15)18:52+9:33(16)26:46+14:07(15)30:18+16:03(16)32:02+16:56(16)
MLA MLOK Mariánské Lázně5:50+2:50(16)9:20+6:08(18)3:42+1:56(12)7:54+4:34(19)3:32+1:56(16)1:44+0:51(21)
 
17Turková Klára32:347:09+4:09(17)16:38+10:26(17)21:26+12:07(17)28:28+15:49(17)31:17+17:02(17)32:34+17:27(17)
NNN Neregistrovaní (NNN)7:09+4:09(17)9:29+6:17(19)4:48+3:02(19)7:02+3:42(17)2:49+1:13(11)1:17+0:24(12)
 
18Houbová Eliška36:5117:42+14:42(25)24:14+18:02(22)28:08+18:49(22)32:36+19:57(20)35:09+20:54(18)36:50+21:44(18)
KRL Kometa Kralovice17:42+14:42(25)6:32+3:20(9)3:54+2:08(14)4:28+1:08(6)2:33+0:57(8)1:41+0:48(20)
 
19Černý Daniel38:408:00+5:00(18)22:17+16:05(21)26:19+17:01(20)31:45+19:07(19)36:31+22:17(19)38:39+23:33(19)
LPM OK Lokomotiva Plzeň8:00+5:00(18)14:17+11:05(24)4:02+2:16(16)5:26+2:06(9)4:46+3:10(20)2:08+1:15(24)
 
20Bauerová Lucie38:515:43+2:43(14)16:51+10:39(18)21:56+12:37(18)30:11+17:32(18)36:51+22:36(20)38:51+23:44(20)
ONO SKOB Ostrov5:43+2:43(14)11:08+7:56(22)5:05+3:19(21)8:15+4:55(20)6:40+5:04(25)2:00+1:07(23)
 
21Gregor Ondřej40:5410:29+7:29(22)19:26+13:14(19)26:07+16:48(19)35:04+22:25(22)38:07+23:52(21)40:54+25:47(21)
BSO KOB Baník Sokolov10:29+7:29(22)8:57+5:45(16)6:41+4:55(24)8:57+5:37(22)3:03+1:27(12)2:47+1:54(27)
 
22Rohan Vilém41:158:49+5:49(20)21:04+14:52(20)26:46+17:27(21)33:02+20:23(21)38:34+24:19(22)41:15+26:08(22)
PVP VSS Přírodověda Praha8:49+5:49(20)12:15+9:03(23)5:42+3:56(22)6:16+2:56(13)5:32+3:56(23)2:41+1:48(26)
 
23Prinz Mikuláš46:4924:14+21:14(27)31:06+24:54(25)34:25+25:06(24)41:21+28:42(23)45:51+31:36(23)46:49+31:42(23)
MLA MLOK Mariánské Lázně24:14+21:14(27)6:52+3:40(12)3:19+1:33(10)6:56+3:36(16)4:30+2:54(19)0:58+0:05(6)
 
24Urbánková Lucie48:549:09+6:09(21)27:05+20:53(23)33:17+23:59(23)43:03+30:25(24)47:51+33:37(24)48:54+33:47(24)
ONO SKOB Ostrov9:09+6:09(21)17:56+14:44(25)6:12+4:26(23)9:46+6:26(24)4:48+3:12(21)1:02+0:10(7)
 
25Mullis Robert51:5916:53+13:53(24)28:00+21:48(24)35:38+26:20(25)44:04+31:26(25)49:42+35:28(25)51:59+36:52(25)49:46
DKP Oddíl OB Kotlářka16:53+13:53(24)11:07+7:55(21)7:38+5:52(25)8:26+5:06(21)5:38+4:02(24)2:16+1:23(25)*100
 
26Vít Damien80:0618:04+15:04(26)40:16+34:04(27)55:42+46:24(27)70:44+58:06(26)78:18+64:04(26)80:05+64:59(26)
SPC SPORTICUS team18:04+15:04(26)22:12+19:00(26)15:26+13:40(27)15:02+11:42(26)7:34+5:58(26)1:47+0:54(22)
 
 
Vítová Mariannedisk14:31+11:31(23)38:43+32:31(26)54:02+44:43(26)-----76:4778:23
SPC SPORTICUS team14:31+11:31(23)24:12+21:00(27)15:19+13:33(26)22:451:36+0:43(19)
 
Šitra Šimonnest.
LPM OK Lokomotiva Plzeň
 
Mišek Michalnest.
KAM OK Kamenice
 
Klier Šimonnest.
MLA MLOK Mariánské Lázně
 
Havlák Tobiášnest.
ROU SKOB Roudnice nad Labem,
 
Černý Josefnest.
NNN Neregistrovaní (NNN)
 
Pilař Karelnest.
LPM OK Lokomotiva Plzeň
 
Pilařová Marienest.
LPM OK Lokomotiva Plzeň
 
 
 
 
P (26)3,6 km9 K
místoStČíJménoČas
1(117)2(102)3(103)4(104)5(126)6(122)7(128)8(124)9(100)
Cíl
 
1Sobota Petr45:093:08+0:45(7)9:11+1:29(5)13:42+1:17(3)16:01+1:18(3)21:46+1:34(2)25:31+1:45(2)34:550:00(1)42:050:00(1)44:020:00(1)
VPM KOS Slavia Plzeň3:08+0:45(7)6:03+1:10(6)4:31+0:22(3)2:19+0:16(4)5:45+1:09(4)3:45+0:24(7)9:240:00(1)7:10+1:18(4)1:57+0:45(9)
45:090:00(1)
1:07+0:30(17)
 
2Halíková Renata47:502:48+0:25(2)7:410:00(1)12:240:00(1)14:420:00(1)20:110:00(1)23:450:00(1)37:18+2:23(2)44:54+2:49(2)46:49+2:47(2)
NNN Neregistrovaní (NNN)2:48+0:25(2)4:530:00(1)4:43+0:34(4)2:18+0:15(3)5:29+0:53(3)3:34+0:13(3)13:33+4:09(10)7:36+1:44(5)1:55+0:43(8)
47:50+2:41(2)
1:00+0:24(11)
 
3Zierhutová Michaela49:222:56+0:33(4)9:08+1:26(4)15:16+2:51(5)17:19+2:36(5)23:17+3:05(4)27:39+3:53(4)38:29+3:34(4)47:07+5:02(4)48:35+4:33(3)
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov2:56+0:33(4)6:12+1:19(8)6:08+1:59(9)2:030:00(1)5:58+1:22(7)4:22+1:01(12)10:50+1:26(2)8:38+2:46(11)1:28+0:16(3)
49:22+4:13(3)
0:47+0:10(4)
 
4Tříska Jiří49:532:49+0:26(3)8:54+1:12(3)13:03+0:38(2)15:42+0:59(2)23:30+3:18(5)27:07+3:21(3)38:20+3:25(3)46:25+4:20(3)48:49+4:47(4)
LPM OK Lokomotiva Plzeň2:49+0:26(3)6:05+1:12(7)4:090:00(1)2:39+0:36(8)7:48+3:12(16)3:37+0:16(5)11:13+1:49(3)8:05+2:13(7)2:24+1:12(14)
49:52+4:44(4)
1:03+0:26(14)
 
5Kováč František50:065:39+3:16(20)11:09+3:27(9)18:00+5:35(9)20:41+5:58(9)26:38+6:26(8)30:07+6:21(6)41:50+6:55(5)48:17+6:12(5)49:29+5:27(5)
MLA MLOK Mariánské Lázně5:39+3:16(20)5:30+0:37(3)6:51+2:42(15)2:41+0:38(10)5:57+1:21(6)3:29+0:08(2)11:43+2:19(6)6:27+0:35(2)1:120:00(1)
50:06+4:57(5)
0:360:00(1)
 
6Brousilová Petra56:173:38+1:15(11)11:29+3:47(10)17:03+4:38(7)19:47+5:04(7)26:25+6:13(7)30:59+7:13(7)42:21+7:26(6)52:36+10:31(6)54:59+10:57(6)
PGP SK Praga3:38+1:15(11)7:51+2:58(16)5:34+1:25(7)2:44+0:41(11)6:38+2:02(9)4:34+1:13(13)11:22+1:58(5)10:15+4:23(13)2:23+1:11(13)
56:17+11:08(6)
1:18+0:41(19)
 
7Millionová Hedvika56:346:04+3:41(21)11:30+3:48(12)18:02+5:37(10)20:46+6:03(10)26:42+6:30(9)31:01+7:15(8)45:00+10:05(8)53:22+11:17(7)55:32+11:30(7)
NNN Neregistrovaní (NNN)6:04+3:41(21)5:26+0:33(2)6:32+2:23(12)2:44+0:41(11)5:56+1:20(5)4:19+0:58(11)13:59+4:35(13)8:22+2:30(9)2:10+0:58(12)
56:33+11:25(7)
1:01+0:24(12)
 
8McMahon Anežka57:542:230:00(1)7:53+0:11(2)14:22+1:57(4)17:01+2:18(4)22:17+2:05(3)28:13+4:27(5)43:07+8:12(7)55:19+13:14(8)57:16+13:14(8)
7LX Mahoni2:230:00(1)5:30+0:37(3)6:29+2:20(11)2:39+0:36(8)5:16+0:40(2)5:56+2:35(17)14:54+5:30(15)12:12+6:20(19)1:57+0:45(9)
57:54+12:45(8)
0:38+0:01(2)
 
9Donda Jiří58:575:36+3:13(19)11:58+4:16(14)20:17+7:52(13)22:31+7:48(13)30:12+10:00(13)34:08+10:22(10)47:59+13:04(10)56:05+14:00(9)57:51+13:49(9)
ONO SKOB Ostrov5:36+3:13(19)6:22+1:29(9)8:19+4:10(18)2:14+0:11(2)7:41+3:05(15)3:56+0:35(8)13:51+4:27(12)8:06+2:14(8)1:46+0:34(7)
58:56+13:48(9)
1:05+0:28(15)
 
10Balejová Veronika60:304:56+2:33(18)17:04+9:22(21)22:20+9:55(19)24:45+10:02(15)32:11+11:59(14)35:47+12:01(13)49:54+14:59(11)57:51+15:46(11)59:32+15:30(11)
KAM OK Kamenice4:56+2:33(18)12:08+7:15(24)5:16+1:07(5)2:25+0:22(5)7:26+2:50(12)3:36+0:15(4)14:07+4:43(14)7:57+2:05(6)1:41+0:29(6)
60:29+15:21(10)
0:57+0:20(9)
 
11Hanušová Jitka60:394:34+2:11(14)11:29+3:48(11)18:07+5:43(11)21:15+6:33(11)28:44+8:33(10)33:22+9:37(9)45:34+10:39(9)56:38+14:33(10)59:15+15:13(10)
LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov4:34+2:11(14)6:55+2:02(11)6:38+2:29(14)3:08+1:05(17)7:29+2:53(13)4:38+1:17(14)12:12+2:48(7)11:04+5:12(16)2:37+1:25(17)
60:39+15:30(11)
1:23+0:46(21)
 
12Rohan Pavel66:3816:31+14:08(24)23:24+15:42(24)32:47+20:22(24)35:41+20:58(23)42:26+22:14(21)45:47+22:01(19)58:21+23:26(15)64:13+22:08(13)65:39+21:37(12)
PVP VSS Přírodověda Praha16:31+14:08(24)6:53+2:00(10)9:23+5:14(23)2:54+0:51(14)6:45+2:09(10)3:210:00(1)12:34+3:10(8)5:520:00(1)1:26+0:14(2)
66:38+21:29(12)
0:59+0:22(10)
 
13Štěpánová Michaela68:134:40+2:17(15)14:06+6:24(18)20:38+8:13(14)23:32+8:49(14)30:01+9:49(12)34:12+10:26(11)53:55+19:00(12)63:41+21:36(12)66:58+22:56(13)
NNN Neregistrovaní (NNN)4:40+2:17(15)9:26+4:33(21)6:32+2:23(12)2:54+0:51(14)6:29+1:53(8)4:11+0:50(9)19:43+10:19(21)9:46+3:54(12)3:17+2:05(19)
68:12+23:04(13)
1:14+0:37(18)
 
14Zenkerová Miluše73:314:46+2:23(17)13:17+5:35(17)21:27+9:02(18)25:41+10:58(18)33:31+13:19(15)41:07+17:21(16)56:45+21:50(14)68:02+25:57(14)71:50+27:48(14)
LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov4:46+2:23(17)8:31+3:38(17)8:10+4:01(17)4:14+2:11(18)7:50+3:14(17)7:36+4:15(23)15:38+6:14(16)11:17+5:25(17)3:48+2:36(22)
73:31+28:22(14)
1:41+1:04(23)
 
15Pelikánová Lucie75:024:05+1:42(12)11:55+4:13(13)20:39+8:14(15)25:30+10:47(16)34:09+13:57(16)40:12+16:26(15)56:21+21:26(13)69:43+27:38(15)73:23+29:21(15)
MFP VŠSK MFF UK Praha4:05+1:42(12)7:50+2:57(15)8:44+4:35(20)4:51+2:48(21)8:39+4:03(18)6:03+2:42(18)16:09+6:45(17)13:22+7:30(20)3:40+2:28(20)
75:02+29:53(15)
1:39+1:02(22)
 
16Poláčková Šárka78:073:07+0:44(6)10:14+2:32(6)23:16+10:51(20)27:55+13:12(20)37:04+16:52(18)42:56+19:10(18)62:24+27:29(17)74:12+32:07(16)77:23+33:21(16)
MFP VŠSK MFF UK Praha3:07+0:44(6)7:07+2:14(13)13:02+8:53(25)4:39+2:36(19)9:09+4:33(19)5:52+2:31(16)19:28+10:04(20)11:48+5:56(18)3:11+1:59(18)
78:07+32:58(16)
0:44+0:07(3)
 
17Haider Anna82:403:06+0:43(5)12:20+4:38(16)17:39+5:14(8)20:28+5:45(8)25:04+4:52(6)36:50+13:04(14)69:14+34:19(20)77:51+35:46(17)81:47+37:45(17)
26A HSV Ried3:06+0:43(5)9:14+4:21(20)5:19+1:10(6)2:49+0:46(13)4:360:00(1)11:46+8:25(24)32:24+23:00(23)8:37+2:45(10)3:56+2:44(23)
82:40+37:31(17)
0:52+0:16(5)
 
18Uhlíková Markéta83:143:34+1:11(10)15:13+7:31(19)21:21+8:56(17)27:17+12:34(19)40:36+20:24(20)54:11+30:25(22)68:01+33:06(19)78:30+36:25(18)82:12+38:10(19)
LME SK Los Mělník3:34+1:11(10)11:39+6:46(23)6:08+1:59(9)5:56+3:53(23)13:19+8:43(22)13:35+10:14(25)13:50+4:26(11)10:29+4:37(14)3:42+2:30(21)
83:14+38:05(18)
1:02+0:25(13)
 
18Havláková Daniela83:144:22+1:59(13)17:23+9:41(22)24:57+12:32(22)30:00+15:17(21)40:35+20:23(19)47:30+23:44(20)65:10+30:15(18)79:25+37:20(19)81:54+37:52(18)
ROU SKOB Roudnice nad Labem,4:22+1:59(13)13:01+8:08(25)7:34+3:25(16)5:03+3:00(22)10:35+5:59(20)6:55+3:34(21)17:40+8:16(19)14:15+8:23(21)2:29+1:17(15)
83:14+38:05(18)
1:20+0:43(20)
 
20Trnka Marek83:383:29+1:06(9)12:03+4:21(15)20:47+8:22(16)25:30+10:47(17)36:27+16:15(17)42:54+19:08(17)60:13+25:18(16)79:57+37:52(20)82:31+38:29(20)
VSP USK Praha3:29+1:06(9)8:34+3:41(18)8:44+4:35(20)4:43+2:40(20)10:57+6:21(21)6:27+3:06(20)17:19+7:55(18)19:44+13:52(24)2:34+1:22(16)
83:38+38:29(20)
1:06+0:30(16)
 
21Pivcová Žaneta91:224:41+2:18(16)10:35+2:53(7)16:32+4:07(6)19:27+4:44(6)60:31+40:19(24)64:44+40:58(24)78:06+43:11(21)88:50+46:45(21)90:29+46:27(21)
MLA MLOK Mariánské Lázně4:41+2:18(16)5:54+1:01(5)5:57+1:48(8)2:55+0:52(16)41:04+36:28(25)4:13+0:52(10)13:22+3:58(9)10:44+4:52(15)1:39+0:27(4)
91:22+46:13(21)
0:53+0:16(6)
 
22Pěkná Eva103:247:24+5:01(23)18:39+10:57(23)29:30+17:05(23)36:52+22:09(24)52:24+32:12(23)58:33+34:47(23)79:22+44:27(22)96:30+54:25(22)100:53+56:51(22)
ROU SKOB Roudnice nad Labem,7:24+5:01(23)11:15+6:22(22)10:51+6:42(24)7:22+5:19(25)15:32+10:56(24)6:09+2:48(19)20:49+11:25(22)17:08+11:16(23)4:23+3:11(24)
103:23+58:15(22)
2:30+1:53(25)
 
23Ševčík Daniel104:303:11+0:48(8)10:58+3:16(8)19:27+7:02(12)21:52+7:09(12)29:29+9:17(11)34:18+10:32(12)85:36+50:41(23)101:26+59:21(23)103:33+59:31(23)
ONO SKOB Ostrov3:11+0:48(8)7:47+2:54(14)8:29+4:20(19)2:25+0:22(5)7:37+3:01(14)4:49+1:28(15)51:18+41:54(24)15:50+9:58(22)2:07+0:55(11)
104:30+59:21(23)
0:57+0:20(8)
 
24Rohanová Markéta125:3780:02+77:39(25)87:05+79:23(25)91:20+78:55(25)93:50+79:07(25)101:01+80:49(25)104:43+80:57(25)115:57+81:02(24)123:05+81:00(24)124:44+80:42(24)
PVP VSS Přírodověda Praha80:02+77:39(25)7:03+2:10(12)4:15+0:06(2)2:30+0:27(7)7:11+2:35(11)3:42+0:21(6)11:14+1:50(4)7:08+1:16(3)1:39+0:27(4)
125:37+80:28(24)
0:53+0:16(6)
 
 
Štěpánová Jarmiladisk6:10+3:47(22)15:16+7:34(20)24:18+11:53(21)31:25+16:42(22)46:38+26:26(22)53:57+30:11(21)-----83:2787:50
NNN Neregistrovaní (NNN)6:10+3:47(22)9:06+4:13(19)9:02+4:53(22)7:07+5:04(24)15:13+10:37(23)7:19+3:58(22)29:304:23
90:02
2:12+1:35(24)
 
Brousil Tomášnest.
PGP SK Praga
 
 
 
 
T (17)6,1 km9 K
místoStČíJménoČas
1(117)2(140)3(103)4(131)5(110)6(127)7(136)8(138)9(100)
Cíl
 
1Řehořek Jaroš50:411:490:00(1)3:420:00(1)8:49+0:16(2)24:250:00(1)26:450:00(1)38:010:00(1)42:570:00(1)47:060:00(1)49:550:00(1)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary1:490:00(1)1:53+0:02(2)5:07+0:20(2)15:360:00(1)2:200:00(1)11:160:00(1)4:56+0:32(3)4:09+0:54(2)2:490:00(1)
50:410:00(1)
0:460:00(1)
 
2Trnková Dana52:422:19+0:30(5)4:30+0:48(4)9:57+1:24(4)25:46+1:21(3)28:12+1:27(2)40:14+2:13(2)44:40+1:43(2)49:00+1:54(3)51:49+1:54(2)
VSP USK Praha2:19+0:30(5)2:11+0:20(5)5:27+0:40(4)15:49+0:13(2)2:26+0:06(2)12:02+0:46(2)4:26+0:02(2)4:20+1:05(3)2:490:00(1)
52:41+2:01(2)47:57
0:52+0:06(10)*105
 
3Bína Martin52:441:55+0:06(2)3:46+0:04(2)8:330:00(1)25:41+1:16(2)28:38+1:53(3)41:12+3:11(3)45:36+2:39(3)48:51+1:45(2)51:53+1:58(3)
MLA MLOK Mariánské Lázně1:55+0:06(2)1:510:00(1)4:470:00(1)17:08+1:32(3)2:57+0:37(7)12:34+1:18(3)4:240:00(1)3:150:00(1)3:02+0:13(4)
52:44+2:03(3)
0:51+0:05(5)
 
4Uhlík Jan61:582:15+0:26(3)4:34+0:52(5)10:48+2:15(5)29:31+5:06(4)32:22+5:37(4)46:29+8:28(4)53:38+10:41(4)58:09+11:03(4)61:09+11:14(4)
LME SK Los Mělník2:15+0:26(3)2:19+0:28(7)6:14+1:27(7)18:43+3:07(4)2:51+0:31(6)14:07+2:51(5)7:09+2:45(4)4:31+1:16(4)3:00+0:11(3)
61:58+11:17(4)
0:49+0:03(4)
 
5Přibyl Ivan69:482:15+0:26(3)4:15+0:33(3)9:34+1:01(3)36:42+12:17(6)39:14+12:29(6)51:54+13:53(6)59:26+16:29(6)64:04+16:58(5)68:56+19:01(5)
PFP VŠSK PedF UK Praha2:15+0:26(3)2:00+0:09(4)5:19+0:32(3)27:08+11:32(8)2:32+0:12(3)12:40+1:24(4)7:32+3:08(6)4:38+1:23(5)4:52+2:03(12)
69:48+19:07(5)
0:52+0:06(8)
 
6Bína Pavel71:302:24+0:35(6)4:39+0:57(6)10:58+2:25(6)38:14+13:49(7)40:58+14:13(7)55:21+17:20(7)62:33+19:36(7)67:14+20:08(7)70:39+20:44(6)
MLA MLOK Mariánské Lázně2:24+0:35(6)2:15+0:24(6)6:19+1:32(8)27:16+11:40(9)2:44+0:24(5)14:23+3:07(6)7:12+2:48(5)4:41+1:26(6)3:25+0:36(6)
71:30+20:49(6)
0:51+0:05(5)
 
7Mayer Tomáš72:292:42+0:53(7)5:08+1:26(7)11:10+2:37(7)31:27+7:02(5)35:20+8:35(5)50:43+12:42(5)59:08+16:11(5)66:44+19:38(6)71:29+21:34(7)
KSH OB Kašperské Hory2:42+0:53(7)2:26+0:35(8)6:02+1:15(6)20:17+4:41(5)3:53+1:33(9)15:23+4:07(7)8:25+4:01(8)7:36+4:21(11)4:45+1:56(11)
72:29+21:48(7)
1:00+0:14(13)
 
8Nováček Jan105:283:32+1:43(10)5:31+1:49(8)11:16+2:43(8)40:07+15:42(8)43:42+16:57(8)82:39+44:38(8)90:56+47:59(8)97:37+50:31(8)104:33+54:38(8)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary3:32+1:43(10)1:59+0:08(3)5:45+0:58(5)28:51+13:15(10)3:35+1:15(8)38:57+27:41(13)8:17+3:53(7)6:41+3:26(10)6:56+4:07(14)
105:28+54:47(8)
0:54+0:08(11)
 
9Skalský Roman124:272:57+1:08(8)16:17+12:35(14)25:00+16:27(11)51:10+26:45(9)53:46+27:01(9)83:21+45:20(9)93:43+50:46(9)120:12+73:06(9)123:35+73:40(9)
11C Letci v akci2:57+1:08(8)13:20+11:29(14)8:43+3:56(9)26:10+10:34(6)2:36+0:16(4)29:35+18:19(11)10:22+5:58(9)26:29+23:14(14)3:23+0:34(5)
124:27+73:46(9)123:42
0:52+0:06(8)*100
 
10Knožka Robert134:473:40+1:51(13)7:06+3:24(9)19:48+11:15(10)56:58+32:33(11)61:49+35:04(10)109:14+71:13(12)123:11+80:14(12)129:26+82:20(10)133:55+84:00(10)
MLA MLOK Mariánské Lázně3:40+1:51(13)3:26+1:35(9)12:42+7:55(13)37:10+21:34(11)4:51+2:31(11)47:25+36:09(14)13:57+9:33(10)6:15+3:00(7)4:29+1:40(7)
134:46+84:06(10)
0:51+0:05(7)
 
11Uhlíková Jitka138:033:42+1:53(14)7:31+3:49(10)27:36+19:03(14)53:52+29:27(10)63:05+36:20(11)98:41+60:40(10)116:43+73:46(10)132:34+85:28(11)137:04+87:09(11)
LME SK Los Mělník3:42+1:53(14)3:49+1:58(10)20:05+15:18(14)26:16+10:40(7)9:13+6:53(14)35:36+24:20(12)18:02+13:38(14)15:51+12:36(12)4:30+1:41(8)
138:03+87:22(11)
0:59+0:13(12)
 
12Knožka Michal140:123:35+1:46(11)15:41+11:59(12)25:02+16:29(12)78:15+53:50(13)84:39+57:54(13)112:26+74:25(13)128:33+85:36(13)134:49+87:43(12)139:24+89:29(12)
MLA MLOK Mariánské Lázně3:35+1:46(11)12:06+10:15(12)9:21+4:34(10)53:13+37:37(12)6:24+4:04(12)27:47+16:31(9)16:07+11:43(12)6:16+3:01(8)4:35+1:46(9)
140:12+89:31(12)
0:48+0:02(2)
 
13Koldinská Veronika143:403:18+1:29(9)7:40+3:58(11)17:31+8:58(9)75:11+50:46(12)79:05+52:20(12)102:54+64:53(11)119:00+76:03(11)136:31+89:25(14)142:37+92:42(14)
NNN Neregistrovaní (NNN)3:18+1:29(9)4:22+2:31(11)9:51+5:04(12)57:40+42:04(14)3:54+1:34(10)23:49+12:33(8)16:06+11:42(11)17:31+14:16(13)6:06+3:17(13)
143:39+92:59(13)
1:02+0:16(14)
 
 
Dohdová Kateřinadisk3:48+1:59(15)-----20:06-------------------------104:14
ONO SKOB Ostrov3:48+1:59(15)16:1884:08
105:2111:3822:2730:0635:0886:10102:11
1:07+0:21(15)*102*104*126*122*128*124
 
Knožka Michaldisk3:35+1:46(11)15:41+11:59(12)25:02+16:29(12)78:15+53:50(13)84:39+57:54(13)112:26+74:25(13)128:33+85:36(13)134:49+87:43(12)139:24+89:29(12)
MLA MLOK Mariánské Lázně3:35+1:46(11)12:06+10:15(12)9:21+4:34(10)53:13+37:37(12)6:24+4:04(12)27:47+16:31(9)16:07+11:43(12)6:16+3:01(8)4:35+1:46(9)
140:12
0:48+0:02(2)
 
Raková Eliškanest.
BSO KOB Baník Sokolov
 
Hasíková Kristýnanest.
11C Letci v akci